dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

441 000 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 284 zł48,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 140 zł49,55 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 272 zł47,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 886 zł34,26 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 658 zł33,55 m² 11 614,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 116 zł52,04 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu piękne.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,80 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Paderewskiego o powierzchni 54,80 m2. Lokal środkowy, okna na dwie strony świata. Duży balkon na stronę południową z piękną panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 366 zł34,74 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 236 zł36,81 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 314 zł42,14 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie na os. Młodzieżowiec Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca położonego na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ma 62.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł69,44 m² 9 922,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Janowie Wyjątkowe, 69-metrowe mieszkanie zaprojektowane według indywidualnego projektu to idealna propozycja dla rodziny lub pary potrzebującej dodatkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość mieszkaniową zlokalizowaną wtarnowie - dzielnica Śródmieście. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły. Lokal o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 665 zł63,90 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-7 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 63,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,00 m2 przy ulicy ks. J. Poniatowskiego w Zamościu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Zamiejska 9 w Krakowie. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 325 zł52,85 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł120,50 m² 8 016,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam Na sprzedaż: 4-5 -pokojowe mieszkanie,120,5 m Koszutka , piętro 3, nowe budownictwo Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 120.5 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,50 m² 14 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kępowej 46 - bez prowizji dla kupującego! Oferujemy jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,5 m (pow. mieszkania bez balkonu) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,78 m² 9 216,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. Bojary (ul. Ryska). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia (ciemna). Kilka lat temu mieszkanie zostało odnowione. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Pruszkowa i Piastowa przy ul. Marii Skłodowskiej Curie Sprzedaż od właściciela. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu "ogrody Piasta".

Szczegóły ogłoszenia

634 900 zł45,80 m² 13 862,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje z balkonem i świetnym, wygodnym układem, jest to mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje. Zadzwoń chętnie pokaże Ci to mieszkanie - nawet po 18.00 - ADAM Mówię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras, zieleń i wygodny układ 3 pokoi mieszkanie, które po prostu dobrze się czuje od pierwszego wejścia. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Tysiąclecie. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Ołbin | Ciche mieszkanie w kamienicy z balkonem i dużą piwnicą | 49,27 m Szukasz mieszkania z klimatem starego Wrocławia, ale bez hałasu ulicy? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł67,70 m² 9 599,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie przy ul. Stalowej (dzielnica Fabryczna, osiedle Grabiszyn) we Wrocławiu od właściciela z pełną własnością. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, dwa niezależne pokoje, spory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży nieruchomości znajdującej na pierwszym piętrze budynku czteropiętrowym w dzielnicy Piaskowa Góra. *zdjęcia są poglądowe - mieszkanie do remontu *** Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,16 m² 5 478,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 40,16 m położone w miejscowości Motarzyno, gmina Dębnica Kaszubska. Lokal składa się z: * 2 pokoi, *.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,66 m w nowym budownictwie. Znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi i jest.

Szczegóły ogłoszenia

997 500 zł116 m² 8 599,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy - 116 m w samym sercu Katowic Ten apartament przy ul. Kościuszki 5 to przestrzeń dla osób, które chcą żyć miastem na co dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł43,89 m² 27 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej lokalizacji Gdyni, w nowej inwestycji przy ul. Św. Piotra. Ten wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia