dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł62 m² 7 774,19 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na 11 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.Mieszkanie mieści się w 13-piętrowym budynku przy ul. Bernardyńskiej w pobliżu Jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

195 700 zł40 m² 4 850,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentowane osiedle przy ul. Lubelskiej usytuowane jest w północnej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Osiedle złożone będzie z dwudziestu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł68 m² 2 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w okolicy parku Sobieskiego w Śródmieściu. Mieszkanie w pełni rozkładowe, słoneczne z widokiem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł27 m² 13 060 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

537 000 zł36 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Łap okazję korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

229 900 zł70 m² 3 284,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4 piętrze bloku na Białym Kamieniu. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej ok 70m2 składa się z: dużego salonu z wyjściem na przestronny taras ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

358 583 zł61 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kupujący nie płaci prowizji, jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie z balkonem, miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska. W ofercie mieszkania juz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

302 976 zł47 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Lubin,dolnośląskie

247 000 zł65 m² 3 805,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na ul. Grabowej- II piętro. Mieszkanie o pow.64,9 m2 składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, wc i przedpokoju. Układ mieszkania pozwala na połączenie kuchni z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

199 000 zł43 m² 4 671,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow.42,6m2 + piwnica 9,8m2, na II-piętrze. Ogrzewanie i cwu z sieci miejskiej. Niskie opłaty 304zł Bardzo dobrystan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kmity

Rzeszów,podkarpackie

316 000 zł65 m² 4 839 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena 316.000! Tę wyjątkową ofertę znajdziesz tylko u Nas! Do sprzedania ładnie wykończone i zadbane mieszkanie położone w Rzeszowie na osiedlu Kmity o powierzchni 65,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

230 000 zł56 m² 4 085,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł32 m² 5 799 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze nowe 2 pokoje W warszawie! ostatnie W takiej cenie - idealne pod inwestycje + możliwość zakupu z dopłatą MDM! Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

311 512 zł68 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł41 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania zadbane mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jana Kazimierza 13, na zamknietym osiedlu z ogródkiem i placem zabaw dla dzieci. W okolicy pełna infrastruktura, w odległości kliku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł36 m² 2 716,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie W sosnowcu dzielnica zagórze ** lokalizacja: oferujemy do sprzedaży mieszkanie - sosnowiec-osiedle zagórze, okolice ulicy kowalskiego, zapały - obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

324 900 zł57 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: rozkładowe / 2011r. / wolne od zaraz oferta wstrzymana! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

291 000 zł50 m² 5 781,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne komfortowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze 3 piętrowego budynku. Do mieszkania wejdziesz po ładnej jasnej klatce schodowej. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł49 m² 5 050,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowy lokal mieszkalny na parterze w Centrum Szczecina. Lokal o pow. 49,30 m2 składa się z 2-ch niezależnych pokoi o powierzchni: 18 m2 i 13,40 m2, kuchnia 6,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy niezwykle atrakcyjne, o wysokim standardzie dwupoziomowe mieszkanie o pow. 98 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielki Kack przy ul. Górniczej.Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majolikowa

Warszawa,mazowieckie

399 900 zł54 m² 7 372,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce-osiedle Tarchomin. Kameralna zabudowa - 3 piętrowe budynki z windą, oddane w 2009 roku. Teren zamknięty z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

195 424 zł32 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 2 pokoje na IV piętrze okna wychodzące na zachód możliwość wydzielenia osobnej kuchni mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

313 040 zł54 m² 5 765,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z tarasem 6,60m2, miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska. W otoczeniu natury - osiedle położone w otulinie Lasów Henryków i Dąbrówka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Września

Września,wielkopolskie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Golden Home zaprasza do zapoznania się z ofertą. Kupując u nas nie płacisz prowizji! - uwaga - cena promocyjna - ostatnie mieszkanie W tej cenie Inwestycja Zielony Zakątek to ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Uzdrowiskowa

Łukęcin,zachodniopomorskie

162 000 zł18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 18 m2 położony w miejscowości Łukęcin zaledwie 150 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Klucze w biurze na oglądanie proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

252 238 zł59 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerki z "klimatem" o powierzchni 38m2 + 5m2 antresoli. Nieruchomość składa się z pokoju z antresolą, przedpokoju, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł35 m² 7 714 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy nadające się idealnie jako inwestycja pod najem z możliwością aranżacji dwóch niezależnych pokoi z oddzielną kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

305 000 zł55 m² 5 545 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o pow.55m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi (20m2, 12m2), jasnej kuchni z oknem (7,9m2), łazienki (3,7m2), wc (1,2m2), przedpokoju (7,8m2), loggi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w Śródmieściu, niedaleko Placu Bankowego. Bardzo dobry punkt komunikacyjny- przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra. Bliskość Starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie "pod klucz" w atrakcyjnej cenie! Słoneczne, dwustronne mieszkanie w zielonej enklawie osiedla Stegny. Salon (około 16m) z obszernym (ok. 4,6x1,4m) balkonem na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł75 m² 4 222,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,60m2, zlokalizowane na os. Krakowska-Południe przy ul. Solarza. Położone na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Składa się z 4 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

140 000 zł32 m² 4 332 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny usytuowany na 1 piętrze bloku wielorodzinnego znajdującego się w Żyrardowie przy ul. Mireckiego 63. Mieszkanie składa się z jednego około 20 metrowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam nowe 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Pobiedziskach przy ul. Kutrzeby. Powierzchnia mieszkania 56,1m2. Mieszkanie położone na I piętrze w 4-ro piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

490 000 zł104 m² 4 725,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej 3 pokojowe o łącznej powierzchni 102 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi (pralnią oraz garażem) na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł33 m² 3 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Nieruchomość o powierzchni 33 m2, składające się z: - 2 pokoi - kuchni -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł67 m² 2 098,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży, w pełni rozkładowe, jednostronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w świetnej lokalizacji w dzielnicy Nowe Miasto. Na powierzchnię użytkową składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

564 037 zł86 m² 6 558,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 85,59 m2 w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 688 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na Starej Ochocie przy ul. Bobrowskiego. Mieszkanie ciche Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy z 1961.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

195 000 zł49 m² 3 943,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 49,45 m2 składające się z 2 pokoi - 13,29 m2 oraz 11,64 m2, kuchni 13,22 m2, łazienki z wc 4,01 m2 oraz.