dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

393 653 zł72 m² 5 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji w sąsiedztwie lasu rembertowskiego. Mieści się na 2 pietrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 72 m2. Układ pomieszczeń (wielkości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie o powierzchni 56,7 m2 mieści się na parterze 11-piętrowego bloku. Jest po remoncie - gotowe do wprowadzenia. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Knyszyn,podlaskie

125 000 zł50 m² 2 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie. Nie wymaga generalnego remontu. Możliwość wprowadzenia od razu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: rozkład / dwustronne / balkon Mieszkanie o powierzchni 43m kw. na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Głogowie - os. Śródmieście Okna wychodzące na zachód z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi - panele, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

2 300 000 zł107 m² 21 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Inwestycja! dwa apartamenty + lokal usługowy (recepcja). Wynajem dobowy - gotowy biznes nad morzem - sopot. Lokalizacja Sopot , ul. Chopina w sąsiedztwie Sopot Centrum, zaledwie 2 min. pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone blisko około 2 minut do kolejki wkd w Pruszkowie, co umożliwia szybką podróż do centrum Warszawy. Mieści się przy ulicy Kraszewskiego, w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

309 424 zł44 m² 6 975,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wakacyjne rabaty przy zakupie mieszkań 2- i 3-pokojowych, komórki lokatorskie i akty notarialne gratis! Oferta czasowa na wybrane lokale zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł44 m² 5 808,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w rejonie Placu Batorego i Bramy Portowej. W pobliżu znajdują się węzły komunikacji miejskiej, dworzec pkp i pks, sąd Rejonowy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

344 000 zł63 m² 5 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie do wykończenia znajdujące się na trzecim piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku z dużym ogrodem w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

728 761 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez podatku. Odbiór techniczny mieszkania gratis! 4-pokojowy apartament

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

658 374 zł62 m² 10 667,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów, bez podatku. Inwestycja Wilanowska Mokotów zlokalizowana w południowej części Mokotowa niedaleko stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

159 436 zł35 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 34,66 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane w dobrej lokalizacji na Sadybie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, drugiego pokoju,przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

269 657 zł57 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dostępne są mieszkania O innych metrażach jak I na innych kondygnacjach Mieszkanie o powierzchni 56,77 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,30 m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

263 347 zł38 m² 6 858 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży inwestycji Deweloperskich! rynek pierwotny -brak podatku 2% pcc! 0% prowizji od kupującego idealne pod inwestycję kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie Z dużym potencjałem najmu tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł49 m² 7 854,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez podatku. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m2, 1. piętro (z 5) w nowo powstającym budynku, przy ulicy Batalionów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł55 m² 4 639,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, na zamkniętym osiedlu sm Student. Wejście przez bramkę , domofon, zamykana brama wjazdowa dla samochodów. Blok z lat 80'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potoki

Warszawa,mazowieckie

1 213 150 zł128 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku, odbiór techniczny mieszkania gratis. Architektura spokojnego śródziemnomorskiego miasteczka. Parę minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

258 615 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsięwzięcie deweloperskie , willa legionów , to inwestycja położona w Nowym Dworze Mazowieckim w narożniku ulic Legionów i Okrzei. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Gliwice,śląskie

139 900 zł32 m² 4 420,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w okolicy ul. Miarki. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Składa się z pokoju z częściowym umeblowaniem, kuchni z oknem całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Świebodzin,lubuskie

225 000 zł73 m² 3 082,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Immobila Nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w Świebodzinie na os. Łużyckim. Mieszkanie o powierzchni 73 m kw., składające się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

215 000 zł32 m² 6 804 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie na ul.Hetmańskiej CENTRUM MIASTA OPIS NIERUCHOMOŚCI - powierzchnia mieszkania 31,6m2 - piętro 5 z windą - cena 215 000zł UKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

733 700 zł70 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w sercu Nowej Pragi Jeśli szukasz prawdziwego miasta i cenisz czas: - idealna lokalizacja do mieszkania i do inwestowania - kilka minut do stacji metra Szwedzka, znakomity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

975 512 zł103 m² 9 506,99 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

354 939 zł62 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 3 pokoje na pierwszym pietrze kuchnia z oknem otwarta na salon mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; super lokalizacja / rozkład / piekny widok / balkon Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z 3 pokoi w pełnym rozkładzie ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochtyńska

Warszawa,mazowieckie

41 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku, odbiór techniczny mieszkania gratis. Nowa inwestycja w dzielnicy Białołęka, wramach której powstanie 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

410 998 zł66 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny (aqua park) / galeria handlowa "serenada" Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

162 000 zł23 m² 7 043 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23m2, z balkonem znajduje się na piątym piętrze w bloku z windą (wymieniona). Blok monitorowany, na każdym pietrze są kamery. Mieszkanie nie umeblowane.Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł66 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Do mieszkania należy ogród- ok. 140 m2. Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z osobnym wejściem. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

179 000 zł62 m² 2 882,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,10m 2 na 9 piętrze z 10 na oś. Przylesiu Charakterystyka mieszkania: dwustronne, salon, 2xpokój sypialniany, widna kuchnia, przestronna łazienka, wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

61 000 zł55 m² 1 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Jedliny Zdrój. Mieszkanie usytuowane na III piętrze 3 - piętro. Mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 : - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania słoneczne i ciepłe, dwu pokojowe mieszkanie z wnęką kuchenną położone w centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Stan lokalu dobry,.