dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

545 000 zł126,43 m² 4 310,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe Leszno, ul. Niepodległości Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 126,43 m położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o niedużym nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? A w pakiecie będziesz mieć swój ogródek? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam zaszczyt zaprezentować nowoczesny apartament zlokalizowany na czwartym piętrze apartamentowca przy Alei 700lecia w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł30 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, nowoczesny apartament w Międzyzdrojach o powierzchni 30 m2, w pełni umeblowany, na pierwszym piętrze apartamentowca w okolicy promenady. Idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem w nowej kameralnej inwestycji idealne dla rodziny i osób które cenią sobie przestrzeń, dobrze skomunikowane: autobus, a4,.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł31,08 m² 20 012,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,96 m² 6,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia: 37,96 m . Piętro: 4/4 Liczba pokoi: 2 przestronny salon oraz przytulna sypialnia. Opis mieszkania: - salon: jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł133 m² 18 796,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 133m2 ( w tym powierzchnia piętra 15,45m2) i powierzchnia użytkowej 89,67m2, położone na 6 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 160 zł67,62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry Bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bagry, to świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 386 zł64,02 m² 9 362,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 556 zł35,34 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 35,34 m z ogródkiem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Tylko teraz u mnie promocyjna cena + gratis miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

288 960 zł17,20 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronny apartament Z tarasem na dachu!, 5 minut spacerem od Parku Decjusza i Bulwarów Rudawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł115 m² 29 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł68 m² 21 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania poprawne. Są też takie, które robią wrażenie od pierwszego kroku. To jest zdecydowanie to drugie. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architektów mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,22 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa gospodarz domu",.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe 59,05m + balkon 3,7 m + piwnica 6,85 m , znajdujące się przy ul. Krzemienieckiej, lublin, kalinowszczyzna. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Tarnowskie Góry Oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wykończone z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,90 m² 14 161,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez remontu na start. Odświeżone, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone. Ursus, ul. Tomcia Palucha - początek Skoroszy, wygodna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z ogródkiem | Bemowo | Metro w pobliżu | bez prowizji Szukasz kompaktowego mieszkania z ogródkiem w dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta na Bemowie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 516 zł48,84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

529 481 zł45,41 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-6, balkon: 14,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Przestronne, nowoczesne mieszkanie z tarasem - Skarżysko-Kamienna, ul. Spółdzielcza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przy Metrze 46m? garaż - Stara Praga Szwedzka Rewelacyjne 46 m2 blisko metra Stara Praga niski czynsz, świetna inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 46 m2 w świeżym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł72,20 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na sąsiadujący Z działką las. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: duża strefa dzienna z miejscem na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 622 zł65,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 znajdujące na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Osiedle Zielona Aleja wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i stylowe studio w inwestycji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Franciszkańskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Marzysz o własnym ogródku, porannej kawie na tarasie i przestrzeni dla dzieci - bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Tarnowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł37,87 m² 8 951,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m , położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4. Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł36 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 36m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum ". Lokalizacja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania na sprzedaż przy ul. Olbrachta w Rzeszowie - mieszkanie o powierzchni 39,44 m2 z balkonem. Mam dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł147,93 m² 20 212,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

5 gotowych apartamentów po generalnym remoncie! jedyna taka oferta! idealny zakup inwestycyjny! lokalizacja: dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 920 zł36,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij