dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Szczecina. Na powierzchni ponad 135m2 znajdują się 4 pokoje: ok. 40m2 salon, ok. 30m2 sypialnia i 2 pokoje po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz własnej ostoi dla siebie i rodziny Biała Posesja Nieruchomości prezentuje idealną nieruchomość dla Ciebie. Położoną na parterze w czteropiętrowym Fordońskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł64 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

os.Wł.Jagiełły 3pok. 64,5m2 iip. /ivp. 375tyś. Sympatyczne mieszkanie, godne polecenia w bloku z cegły wybudowanym w 1997 roku. Atutem mieszkania jest układ niezależny dający komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

480 000 zł89 m² 5 393,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W chwili obecnej mieszkanie jest wynajmowane. Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na poddaszu kamienicy w świetnej lokalizacji - w spokojnej części Krakowskiego Kazimierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

303 628 zł52 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty: jakub Boroński tel. 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018 r. Polecamy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

186 000 zł65 m² 2 861,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż najlepszy układ na piaskowej górze. W skład mieszkania mieszkania wchodzą: 3 pokoje, w tym salon z balkonem i oknami po dwóch stronach, kuchnia oddzielna z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Maki

Lublin,lubelskie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie lublin oś.Maki mieszkanie rozkładowe , 4 pokojowe ,duża otwarta przestrzeń mieszkanie ciche na zielonym osiedlu pełna infrastruktura polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 544 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Prosper Home mieszkanie na sprzedaż. Rzeszów ul.Eugeniusza Kwiatkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia 90m2 - ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym - mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

217 000 zł32 m² 6 781,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na piątym piętrze w budynku położonym na osiedlu Leśna Dolina przy ul. Św. A. Boboli. Na powierzchnię mieszkania, która wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

501 000 zł62 m² 8 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje - 62,5m2 - widna kuchnia - szybki odbiór Funkcjonalne, rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie 62,5m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Szybki termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł66 m² 4 446,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko centrum, 3 pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanai o metrażu 66.34m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki wspólnej z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

668 957 zł90 m² 7 408 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pok.apartament Stare Miasto- bez prowizji i PCC BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. W celu obejrzenia oraz rezerwacji oferty zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Wieliczce o pow. 37,60m 2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku z 1977r. Składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Katowice,śląskie

1 390 301 zł143 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja. Zamieszkaj w apartamentowcu w Centrum Katowic. Najwyższy standard, prestiżowa lokalizacja! Apartamentowiec powstaje przy ul. Skłodowskiej-Curie 44 - w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

390 000 zł41 m² 9 528,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, komfortowe mieszkanie W centrum Jeśli lubisz mieszkać w centrum, ale równocześnie cenisz sobie spokój i przestrzeń, lub szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję, to mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy stacji metra Imielin. Budynek o podwyższonym standardzie, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deyny

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł67 m² 8 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne, zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie dwustronne w wysokim standardzie na Bemowie, osiedle Górce ul. Deyny, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

284 000 zł33 m² 8 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty -ewa Sołtysik centrum! okolice sky tower. 2 pokojowe bardzo ładne mieszkanie Z balkonem. Na mieszkanie składają się 2 pokoje przy czy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

175 000 zł76 m² 2 290,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone w atrakcyjnej miejscowości Przesieka. Dom z cegły, kamienia i muru pruskiego z lat 30-tych. Dach pokryty gontem bitumicznym. Na drugiej kondygnacji mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam ładne, duże mieszkanie w kapitalnej prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach. Lokal mieście się na optymalnym 1-szym piętrze w zadbanym ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł140 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz luksusowego apartamentu, w spokojnej, przyjaznej lokalizacji oraz w dzielnicy z bogatym zapleczem usługowym, a jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

259 000 zł60 m² 4 317 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60m2 na pierwszym piętrze w bloku na oś.Barskim.W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje ,przedpokój,kuchnia,osobna łazienka z wanną,WC, balkon oraz piwnica .Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł42 m² 9 119 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stare Miasto Plac Bema. Termin realizacji IV Q 2018r Opis Mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 42,11 m2, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł39 m² 7 226 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,61 m2 położone w dzielnicy Krzyki na nowo wybudowanym osiedlu w okolicach Buforowej. Mieszkanie wykończone pod klucz w cenie 279.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem. Prezentujemy dobrze skomunikowane mieszkanie do własnej aranżacji. Wszędzie blisko: szkoły podstawowe, wielospecjalistyczny Szpital Miejski, dom Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prostokątna

Gdynia,pomorskie

399 000 zł96 m² 4 176,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronny i bezczynszowy 4pokojowy lokal na sprzedaż o pow.95,53m2 w nowoczesnym,kameralnym budynku w Gdyni na Chwarznie. W skład lokalu wchodzi salonik z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w stylu industrialnym, gotowe do wprowadzenia.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie generalnymNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Karwiny

Gdynia,pomorskie

470 000 zł71 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super okazja! Mieszkanie położone w nowej inwestycji Panoramy "zacisze leśne" tuż pod samym lasem na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio przy budynku wejście do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dwustronne 3 pokojowe, 60m2, jelonki, bemowo. Miejsce świetnie skomunikowane, 5 minut piechotą do przystanku autobusowego i tramwajowego Synów Pułku. W niedalekiej przyszłości stacja metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Śródmieściu. Atrakcyjna lokalizacja, przy samym metrze Ratusz Arsenał. Parę kroków do Ogrodu Krasińskich, starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł45 m² 5 902 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2 na 1 piętrze niskiego bloku na ul.Krakowskiej. Mieszkanie idealne zarówno pod wynajem jak i dla rodziny. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Oleśnica,dolnośląskie

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. PO remoncie / spokojna okolica Polecam duże, bardzo ładne mieszkanie usytuowane w Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 73 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

322 000 zł56 m² 5 699,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w dzielnicy Ponikwoda przy ul. Dożynkowej. Możliwość zakupu z meblami i zamieszkania w przeciągu miesiąca bez większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Marzysz o dwupokojowym mieszkaniu niewymagającym wkładu finansowego? Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Centrum Gliwic - Śródmieścia o powierzchni 56 m usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

333 000 zł61 m² 5 422,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedania bez czynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu- słocina. Budynek jednopiętrowy składa się z dwóch klatek schodowych po 9 mieszkań. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł65 m² 10 907,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niezwykły apartament w paryskim stylu w sąsiedztwie biznesowej części Mokotowa. Zaprojektowane przez architekta piękne, wyjątkowo wysokie pomieszczenia (3,10 m) nadają wnętrzom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

205 555 zł34 m² 6 045,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł72 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz ładnego mieszkania, w spokojnej, przyjaznej lokalizacji oraz w dobrej dzielnicy z bogatym zapleczem usługowym, a jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

472 644 zł69 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 69,1 m2 z balkonem o powierzchni 5,6 m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł76 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Miłocińska opis nieruchomości - powierzchnia mieszkania 76m2 - niski blok z cegły - czynsz 680zł / 3 osoby - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

486 258 zł55 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok.w pełnym rozkładzie. Stare Miasto- bez prowizji i pcc bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. W celu obejrzenia oraz rezerwacji oferty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij