dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł140 m² 2 776,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Dobra cena! Jedynie 2776 zł/m2. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. Idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i na prowadzenie własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 37 m2. przy ul. Płockiej, wola. Budynek ocieplony, klatka schodowa jasna i czysta. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone domofonem, dodatkowo mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

179 000 zł30 m² 5 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow.30,5m2 w zielonej okolicy na Gocławiu. Mieszkanie usytuowane na parterze w 5-piętrowym bloku na osiedlu Przyczółek Grochowski. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

277 704 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkania w kamienicy w pobliżu ul. Kazimierza Wielkiego dzielnica Krowodrza. W kamienicy będzie przeprowadzonym kompletny remont elewacji oraz części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne , nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, mieszkanie składa się z dużej kuchni z oknem Salonu z wyjściem na spory balkon Bardzo dużej łazienki , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mokotów/stegny/egejska ładne 3 pokoje pow. 68 m2 piętro 2/5 z 2008 r.Ładne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 z 2-ma loggiami o pow. 6 m2 usytuowane na zadbanym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

150 000 zł18 m² 8 255,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka/ Krowodrza/ Okolica ul. Wrocławska Friedleina. Na sprzedaż garsoniera mieszcząca się na wysokim parterze w stanie do remontu o powierzchni 18.17 m2. Składa się z kuchni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, z tarasem 20m2- dobra lokalizacja-mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Stojałowskiego na Kurdwanowie. Mieszkanie zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł46 m² 7 032,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw, bazarek, C.H. Galeria Mokotów. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| krowodrza, prądnik Biały, ul. Bociana. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 60 m2. Składa się z przestronnego, jasnego salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł204 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartment for sale in mokotów mieszkanie na sprzedaż na mokotowie Luksusowy apartament położony na 3 i 4 piętro apartamentowca na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Ostatnie piętro zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górników

Kraków,małopolskie

467 179 zł73 m² 6 373,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam do kupienia mieszkanie w nowej inwestycji apartamenty wielicka ''van S.A "wjazd od ulicy Górników. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 73,30m2 znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobra inwestycja, cicho wokół, dobry dojazd (tramwaje i autobusy) Cena: 4 811,32 zł/m2 Na sprzedaż 2- pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Osiedle Kameralne" znajduje się na granicy dwóch dzielnic: woli i Bemowa. Niską zabudową i pięknie utrzymaną roślinnością, nawiązuje do sąsiadującego osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane w okolicach ul. Grabiszyńskiej, 15 minut pieszo od Rynku. W lokalu istnieje możliwość uzyskania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

| kraków, nowa Huta, stara Huta, aleja Róż, os. Słoneczne z balkonem Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 36,60 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł69 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 w okolicach ulicy Wyszyńskiego, dzielnica Śródmieście, 8 minut od Pasażu Grunwaldzkiego. Mieszkanie jest idealną inwestycją na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Luboń,wielkopolskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Luboń ul. Żabikowska na sprzedaż bardzo ładne kompletnie wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, 38 m2 na 4 piętrze w niskim bloku. Rozkład pomieszczeń: salon 14 m2 (na podłodze deska barlinecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł85 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 4- pokojowe (84,7 m.kw.), dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji (20 min tramwajem do centrum) -100 m do parku, terenów spacerowych i rekreacyjnych (korty tenisowe, boiska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

343 000 zł75 m² 4 573,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży dużego, rozkładowego, słonecznego mieszkania z tarasem. Ładne osiedle, w koło dużo zieleni. W pobliżu komunikacja miejska, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest zadbane, bardzo ładnie urządzone i zmyślnie zaaranżowane. 3 niezależne pokoje (24, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł84 m² 8 630,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie do sprzedaży na mokotowie apartment for sale in mokotów Do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 37,5, zlokalizowanego na Ruczaju na os. Europejskim przy ul. Bobrzyńskiego na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2006 r . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł90 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jest idealne dla 4 osobowej rodziny,duży przedpokój,kuchnia z aneksem kuchennym,mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Zabudowa kuchenna i wyposażenie w cenie mieszkania,a dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| kraków, nowa Huta, mistrzejowice, os. Złotego wieku. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 48m2. na os. Złotego Wieku, mistrzejowice, 3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, , mieszkanie usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł139 m² 7 846,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Klimatyczne i rzadko spotykane mieszkanie z antresolą na ostatnim 4-tym piętrze w kamienicy z lat 50-tych. Łączna powierzchnia mieszkalna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawlaczyka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 442,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe,usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Bardzo ładne i przestronne mieszkanie. Metraż pokoi : salon (17 m2) z wejściem na balkon (9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zatorze iiip w IV-ro pietrowym bloku - 36 m2 - 2 pokoje osobne, kuchnia, łazienka. Centralne ogrzewanie miejskie. Do remontu. Cena 105 000 zł. Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

129 000 zł37 m² 3 458,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na panoramę miasta Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze wieżowca, położonego na osiedlu Piastowskim. W cenie mieszkania pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2001 roku z miejscem parkingowe w garażu pod budynkiem w cenie. Mieszkanie odświeżone, gotowe do zamieszkania. Kuchnia w zabudowie, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Gliwice,śląskie

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z czterech niezależnych pokoi w Gliwicach. Jego powierzchnia wynosi ok. 90 m kw + przynależna piwnica. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Łabędy ok. Lidla Ip w IV-ro piętrowym bloku - 63 m2- 3 pokoje oddzielne, kuchnia, łazienka , wc osobno. Balkon. Centralne ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z sieci. Do remontu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 040 zł76 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły. Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 75,91m2 położonego na parterze. bloku z cegły w Fordonie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ok. 22/12/13m2, kuchni -ok. 8m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

146 900 zł23 m² 6 386,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkania położone w Poznaniu, na wielu dzielnicach, o różnych metrażach. Nowo budowane budynki wielorodzinne, jak również domy. Wielu deweloperów poznańskich. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Koszalin,zachodniopomorskie

155 000 zł64 m² 2 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa lokalizacja, dobra cena! Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Koszalinie, nieruchomość położona bardzo blisko centrum Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

379 089 zł52 m² 7 290,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| okolica ulic Kazimierza Wielkiego, królewskiej, al. Kijowskiej. Wspaniała lokalizacja w Centrum Krakowa, do Rynku Głównego zaledwie 10 minut, a mimo to bez uciążliwego hałasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

90 000 zł39 m² 2 295,92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe przy ul. Oskara Lange w standardzie podstawowym. Pokoje w amfliladzie, wystawa okien wschodnio-południowa. Czynsz 342 zł ( w tym fun.rem. 78zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 92m2 zlokalizowany na Osiedlu Wojska Polskiego w Warszawie-Wesołej. Mieszkanie umiejscowione na pierwszym pietrze, 3-pokojowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

129 000 zł63 m² 2 047,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 63 m kw. W mieszkaniu znajduje się duży i jasny salon z balkonem i zabudowanym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

179 808 zł37 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja w XV dzielnicy , os. Bohaterów Września -srebrnych Orłów Inwestycja będzie oddana w 2 kw 2016r. Dostępnych ok 100 mieszkań Możliwość zakupu mieszkań w programie MDM ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego-Grota

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokojowe w Gorzowie Wlkp. Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku w niedalekim sąsiedztwie parku Górczyńskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij