dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł80,01 m² 6 861,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,20 m² 10 533,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 71,2 m | 2 balkony | Huby Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na parterze budynku z początku lat 60. w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54,93 m² 8 356,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz osiedle Kapusta - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 54,93m2 położone na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 250 zł65 m² 13 696,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej. 4 pokojowy apartament na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

411 600 zł34,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż mieszkania przy ulicy Santockiej w Szczecinie. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem pięknego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67,72 m² 10 026,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Siewnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł70,63 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł77,10 m² 8 948,12 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, (obecnie po remoncie 4 pokojowego) zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,26 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 50 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60,60 m² 6 600,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30 Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 759 zł32,31 m² 12 496,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,49 m² 12 758,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7h, lokal A.3.43 (2/4) Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł82,10 m² 19 488,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,1m2, położone na parterze pięciopiętrowego budynku wybudowanego w 2019 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł66 m² 3 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajdujące się w Wolbromku. Okna plastikowe. W kuchni płytki, w pokojach panele. Do mieszkania przynależą 3 ogródki, 2 garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,70 m² 18 347,34 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronna kawalerka położona przy spokojnej i zielonej ulicy Witkiewicza. Mieszkanie usytuowane na 2/ ostatnim piętrze w ocieplonym bloku. Bardzo funkcjonalny rozkład- wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m oraz 83,61 m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,60 m² 8 188,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferowana nieruchomość to 4-pokojowe mieszkanie wyodrębnione w domu dwurodzinnym, położone w dzielnicy Dziesiąta, ul Zemborzycka. Przestronne mieszkanie dla większej rodziny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Komfortowe 2 pokoje w dzielnicy nadmorskiej inwestycja lub Twój azyl w Świnoujściu Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia, a może wymarzonego miejsca na wakacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,90 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m zlokalizowane na 2. piętrze w bloku na szwederowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m . Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w pięciopiętrowym budynku. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 586 zł34,31 m² 11 180,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 814 zł55,06 m² 10 239,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 55,06 m2 Na powierzchnię 55,06 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Pokój - Przedpokój - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Gotowa inwestycja pod wynajem w sercu Kazimierza. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Brzozowej na Kazimierzu jednej z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45,72 m² 17 060,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A5 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 43,24m2, taras - 18,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie typu studio o powierzchni 24 m, zlokalizowane na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą przy ulicy Kobierzyńskiej na Dębnikach w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Odnowiciela. To propozycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł43 m² 9 686,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - Prezentujemy przestronne 2- pokojowe mieszkanie przestronne, słoneczne o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.