dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

505 000 zł30 m² 16 557,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Fenig Home przedstawia wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią i piwnicą gotowe do wprowadzenia. Oferta na wyłączność. Ul. Sołtysowska / Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 050 zł25 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Noworoczna okazja cenowa W top lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego niedaleko Politechniki Poznańskiej. Świetna okazja jako mieszkanie inwestycyjne, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Podedworze. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł38 m² 14 195,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiej kawalerki położonej w ścisłym centrum Poznania przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

485 000 zł76 m² 6 416 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań bezczynszowych w stanie deweloperskim w miejscowości - łaziska. Proponowane lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowice, ul. Wielkopolska Mieszkanie Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 768 209 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Apartament z widokiem na Park * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śluza

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy | blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w zabytkowej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

360 000 zł72 m² 4 986,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 72.20 m , położone na parterze w centrum Sokołowa Podlaskiego. Lokal posiada duży potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

915 825 zł62 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Bezpośrednia , Brak Podatku pcc 2% , Brak opłaty za pośrednictwo. Możliwość odliczenia vat 23%! Idealny lokal Pod inwestycję! cena netto : 316 260,16 zł + vat 23% = 389 000,00 zł brutto. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

630 000 zł38 m² 16 544,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola Duchacka - nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie 2 pokoje | powierzchnia 38,08 m | idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

737 000 zł52 m² 14 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

PO kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 295,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne kameralne 2 pokoje mieszkanie Pruszków Zamieszkaj blisko Warszawy, w spokojnej części miasta Pruszkowa 2 pokoje 43,15 m2 2020 r. Parter Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł53 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 625 000 zł Miejsce parkingowe Czynsz administracyjny: ok. 500 zł Piętro: 3 z windą Rok budowy: 2025 Stan: deweloperski Forma własności: pełna własność opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

707 707 zł78 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leczkowa

Gdańsk,pomorskie

589 999 zł55 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na Sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Wrzeszcz Dolny, ul. Konrada Leczkowa Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

860 000 zł75 m² 11 500,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie | 3 Pokoje | Góra Kalwaria | 860 000 zł | Sprzedaż | 74,78 m2 nowoczesna I energooszczędna inwestycja W samym sercu góry kalwarii ogłoszenie dotyczy lokalu nr 12 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł82 m² 7 349,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 81,5m2, składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł37 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł39 m² 16 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,54mkw zlokalizowane na parterze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Bolesławiec,dolnośląskie

799 900 zł80 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży dwupoziomowego lokalu mieszkalnego z ogrodem oraz miejscem postojowym w miejscowości Kruszyn przy ul. Wierzbowej. Na proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 997 zł54 m² 11 615,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja! Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulna, w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni ok. 30 m , na bydgoskim Szwederowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 325 000 zł70 m² 19 001,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone nad morzem w spokojnej, nadmorskiej części Kołobrzegu zaledwie 10 minut spacerem od plaży wschodniej. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł54 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy - ul. Seminaryjna To mieszkanie jest właśnie jednym z tych, które od pierwszego wejrzenia dają poczucie tu mogę zamieszkać. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Częstochowa,śląskie

630 000 zł66 m² 9 591,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Tysiąclecie Częstochowa Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,68 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

1 612 620 zł90 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł44 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem: łódź, śródmieście-Wschód Ulica: narutowicza / Wierzbowa Ilość pokoi: 4 ( salon 23 m2 + 3 sypialnie: 12 m2, 14 m2, 14 m2) Inne pomieszczenia: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

344 198 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja z widokiem na Izery i Karkonosze Położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szklarskiej Poręby , to propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 080 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.