dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

338 000 zł42,35 m² 7 981,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas | wyłącznie W premium apartment Szukasz mieszkania z potencjałem, widokiem i świetną lokalizacją

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 M2 znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim w Dobczycach. Lokal położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł104 m² 5 278,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Prezentuje wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Sercu Radomia. Nieruchomość mieści się w zadbanej kamiennicy w prestiżowej lokalizacji. Połącz historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł26 m² 7 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe(powierzchnia 26 mkw) mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie mieści się na ulicy Aleksandrowskiej przy ul. Łanowej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,11 m² 5 989,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3 pokoje | 65 m | osobna garderoba | kamienica | garaż opcjonalnie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60,20 m² 4 318,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż bezczynszowe, przytulne i funkcjonalne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,2 mkw., położone na pierwszym piętrze w kameralnym domu wielorodzinnym (4 rodziny),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend. I są takie, z których po prostu nie chce się wyjeżdżać. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,58 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 272 zł56,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 56,58m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (25,33m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 103 zł44,99 m² 13 049,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin odbioru 20026.03.31 FUNKCJONALNY UKŁAD! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

2 579 820 zł135,78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronny loft 135,78 m w sercu Zabłocia wysokie sufity, industrialny klimat [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,76 m² 13 465,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, kompaktowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach - przy ul. Daktylowej, o pow. 37m. Pokój z aneksem kuchennym, odrębna sypialnia, łazienka z wc. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł98 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie z atmosferą 4 pokojowe o pow. 98m w reprezentacyjnej kamienicy na Jeżycach. Lokal położony na Ip w ivp budynku. Funkcjonalny układ: długi korytarz z garderobą, 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dostępne do zakupu wraz z obecnymi najemcami. Umowa najmu obowiązuje do końca listopada 2026 roku, a najemcy regulują miesięczny czynsz wysokości 3900zł. Na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 500 zł36,60 m² 10 887 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień. W ofercie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,40 m² 10 911,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne 2 pokoje w zielonej części Otwocka | 38 m | piwnica | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 453 900 zł92,60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł67,51 m² 3 257,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskim Śródmieściu przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni 67,51 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

449 899 zł73 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 73M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 1200 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Las.

Szczegóły ogłoszenia

355 804 zł25,46 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Aktualnie atrakcyjne rabaty na mieszkania! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,50 m² 10 288,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 48,5 m | 2 piętro | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu mokre. Lokalizacja - bardzo dobra lokalizacja blisko centrum i starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł113,73 m² 6 321,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prestiż I przestrzeń przy jasnych błoniach 114 m , ul. Wielkopolska 22 Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5