dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł24 m² 10 770,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe 24,14 m2, ul. Gibalskiego Mirów Wola Warszawa, cena: 260 000 pln. Wygodna i przytulna kawalerka własnościowa z małym balkonem , orientacja okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje - w centrum. Nieruchomość położona jest na ul. Króla Stanisława Augusta w Rzeszowie na 3 piętrze w niskim bloku. Z tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

169 000 zł50 m² 3 414,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m kw, usytuowane w na osiedlu Górczyn. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Okna pcv. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

371 100 zł56 m² 6 568,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 56,5m2 - 3 pokoje - białołęka nowodwory szybki termin odbioru widna kuchnia Przestronne trzypokojowe mieszkanie 56,5m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Białołęce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł26 m² 12 863 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowy wykończony I wyposażony mini apartament najwyższy standard! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge, room service, samoobsługowa pralnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Bardzo jasne mieszkanie w pobliżu plaży. Idealna kamienica dla rodziny, która potrzebuje ogródka do zabawy z dziećmi, gila i relaksu. Osoby w starszym wieku również będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy Państwu mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ulicy Puchalskiego. Nieruchomość położona jest w nowoczesnym budynku z 2010 roku. Całość utrzymana w dobrym stanie, mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza w samym centrum miasta. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku cegły. Okolica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł75 m² 6 421,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe 74,59m2 zlokalizowane na prestiżowym, chronionym i zamkniętym osiedlu Cztery Ogrody na Warszewie. Budynek 5-piętrowy z 2013 roku wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Trzy pokoje: przechodni salon 25m2 z wnęką kuchenną, 1. sypialnia 10m2 oraz 2. sypialnia 12m2. Przestronny 7m2 balkon z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

229 000 zł54 m² 4 271,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Antoniuk. Powierzchnia lokalu wynosi 53,61 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (2 zamknięte oraz 1 przechodni), kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Białystok,podlaskie

250 000 zł58 m² 4 332,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chciałbym zaprezentować mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 57,7 m2 położone na parterze w bloku z płyty wybudowanym w 1974 roku na osiedlu Sienkiewicza. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

204 000 zł52 m² 3 885,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z płyty, wybudowanym w 1991 roku na osiedlu Zielone Wzgórza. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Siedlce,mazowieckie

198 000 zł46 m² 4 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanienieruchomość złożona z: pokój 14,37 m.kw pokój 13,85 m.kw hall 7,11 m.kw łazienka 3,81 m.kw kuchnia otwarta z oknem 6,59 m.kw W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie położone w Centrum Sosnowca. Mieszkanie na wysokim parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej ok. 48 m 2 składa się z: dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

517 600 zł76 m² 6 810,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty ewa kaim piękna ok. / inwestycja Mieszkanie składające się z 3 pokoi, powierzchnia lokalu to ok. 76m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

170 215 zł29 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 1- pokojowy o powierzchni 28 ,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

1 218 175 zł68 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,36 m2 z balkonem. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze. Ekspozycja: zachód. Jasne, nowoczesne budynki zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

255 015 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! W ofercie biura do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 56,67m2 w zabudowie bliźniaczej usytuowane na działce 10 ar. Inwestycja zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gliwicach Łabędach przy ulicy Kosmonautów. Powierzchnia 53m2. 3 niezależne pokoje, w tym jeden z małym balkonem, duża kuchnia, łazienka, przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Gliwice,śląskie

79 000 zł28 m² 2 787,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka do remontu, przy ul. Rybnickiej. Budynek (po remoncie elewacji) znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, stacji benzynowej oraz małego parku. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

187 980 zł36 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupujący apartament na tej inwestycji nie płaci prowizji oraz podatek od czynności cywilno-prawnych 2% (pcc ). Mieszkanie 2 - pokojowy o powierzchni 36,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży nieruchomość z najemcą - atrakcyjna oferta dla inwestora! Przestronne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Lokal o powierzchni 55 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

199 000 zł38 m² 5 292,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na Al. Józefa Piłsudskiego - Centrum. Nieruchomość 2-pokojowa zlokalizowana na drugim pietrze w 4-piętrowym bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia. Lokal znajduje się w bloku na 4 piętrze. Nieruchomość składa się z: -2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

395 000 zł110 m² 3 577,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej pow. 110,4 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul. Nowiny na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

306 900 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowy adres na mapie Rzeszowa to może być Twoje nowe miejsce to może być Twoje nowe mieszkanie. Łącznie 11 jednopiętrowych segmentów z liczbą 22 mieszkań. Do każdego segmentu oddzielne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

160 000 zł50 m² 3 232,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w Gliwicach okolice Radiostacji. Powierzchnia 49,5m2, parter/1. Z kuchni wyjście do ogródka ( dzierżawa). 3 pokoje, kuchnia, wc. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

161 492 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Powierzchnia mieszkania to 34,36mkw do tego ogród o powierzchni 7,8mkw. Dobrze dobrana lokalizacja zapewnia swobodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł42 m² 4 616,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu na oś. Przyjaźni. Standard do kapitalnego remontu wraz z wymianą okien i instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Piony wymienione. Powierzchnia 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Kołczygłowy,pomorskie

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 70m2 położone w miejscowości Kołczygłowy w budynku czterorodzinnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z windą. Blok z 2018r, mieszkanie własnościowe z kw. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

385 600 zł59 m² 6 579,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam w stanie deweloperskim nowe 3 pokoje 58,61 m2 na Białołęce z tarasami na dwie strony mieszkania Mieszkanie gotowe! Biuro sprzedaży: idealne mieszkanie na kameralnym osiedlu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł29 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun Oferty : Robert Kordowski tel.   % Prowizji i pcc! N O W E mieszkanie L i p i e c 2019r. W N A J L E P S Z E J lokalizacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

444 900 zł64 m² 6 951,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania nietuzinkowe, przestronne, widne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł115 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w inwestycji ab Inwestor Transatlantyk. Apartament Morski o powierzchni 115,40 m2 usytuowany na 5 piętrze, czteropokojowy z imponującą częścią dzienną, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł53 m² 12 924,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 53 m2, ul. Lwowska Śródmieście Centrum Warszawa, cena: 685 000 pln. Wysokie i ciche ( grubość ścian 70 cm, wysokość: 3,20 m.) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szmaragdowa

Gdańsk,pomorskie

297 000 zł65 m² 4 541,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 65,40 m2, które mieści się na I piętrze budynku II piętrowgo. W skład lokalu mieszkalnego wchodzi łazienka z toaletą, salon z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Wałbrzych,dolnośląskie

139 900 zł61 m² 2 310,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

256 000 zł44 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego, na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane w bloku z 2010r, na drugim piętrze. Blok nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

168 927 zł38 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe! klucze W czerwcu 2019 R.! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku z windą. Oryginalny, przemyślany.