dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, świetnie skomunikowaną z centrum miasta. W pobliżu: przystanki komunikacji miejskiej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

221 800 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy Błogosławionej Karoliny. Prezentujemy ofertę 3 pokojowego mieszkania na nowym osiedlu w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Bł Karoliny. -nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł109 m² 2 818 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowy adres na mapie Rzeszowa to może być Twoje nowe miejsce to może być Twoje nowe mieszkanie! Pierwszy etap inwestycji to łącznie 6 domów podzielonych na 4 mieszkania. Mieszkania na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum, 5 min od Rynku, doskonała lokalizacja. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. Położone na bardzo wysokim parterze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

185 000 zł32 m² 5 727,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*ul. Dziesięciny* *zależy Ci na doskonałej infrastrukturze?* *szukasz mieszkania na niskim piętrze?* *to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

577 540 zł86 m² 6 702,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cztery ustawne pokoje W nowym budynku zakup bez prowizji I bez podatku Biuro sprzedaży mieszkań tel. - funkcjonalnie i komfortowo zaplanowana przestrzeń - Możliwość wykończenia "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

456 120 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł47 m² 7 044,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Okazja!2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,70 mkw położone w dzielnicy Krzyki, ul. Pułaskiego. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze /z 7/ w bloku z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

473 478 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

418 350 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł56 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, składające się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Większy pokój w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Matejki

Wieliczka,małopolskie

480 000 zł119 m² 4 026,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży inwestycji Deweloperskich! rynek pierwotny -brak podatku 2% pcc! 0% prowizji od kupującego na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament 4 pokojowy W kameralnej inwestycji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wiśniowa Góra

Wiśniowa Góra,łódzkie

349 000 zł81 m² 4 313,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wiśniowa góra (gm. Andrespol) cena: 349.000 zł Prezentacja nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

344 999 zł80 m² 4 328,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! parter domu. Nieruchomość fantastycznie zlokalizowana : u zbiegu ulic Piłsudskiego i Świętojańskiej. Centrum miasta, pełna infrastruktura, blisko do skm, autobusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Starym Mieście. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

178 504 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym 16,29 m2 Sypialnia: 11,88 m2 Przedpokój: 1,74 m2 Łazienka: 3,77 m2 Powierzchnia dodatkowa: balkon opis inwestycji: kameralne osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni domu. Jeśli chcesz mieć przestrzeń a nie lubisz prac związanych z utrzymaniem domu jest to oferta dla Ciebie. Duże, dwupoziomowe, 6 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komunardów

Łódź,łódzkie

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej okolicy, jednocześnie w pobliżu Rynku Bałuckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł55 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na Stawkach w Toruniu. Mieszkanie w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Wraz z mieszkaniem sprzedaje garaz za 20 tys zł. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł74 m² 5 473 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Superoferta! 3 pokoje na Zakrzowie! Opiekun Oferty tel.   Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2012 r. na osiedlu Zakrzów. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

184 000 zł50 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Podzamczu. Lokal został przerobiony w stylu nowoczesnego lofta. Jedno pomieszczenie stanowi salon wraz z przedpokojem i otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Budynek/lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Lecha. W niedalekich odległościach od budynku znajdują się Lewiatan(25m), delikatesy (400m) Piekarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł47 m² 9 763,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie. W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Zgierz,łódzkie

203 000 zł46 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie - ul. Kolejowa (osiedle Kolejowa) cena: 203.000 zł Zalety nieruchomości: - stan bardzo dobry/do zamieszkania - rozkładowe - wymienione wszystkie instalacje - rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Gliwice,śląskie

228 000 zł52 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe w Gliwicach w okolicy Ul. Daszyńskiego/andersa. Kuchnia w aneksie. W cenie pozostaje umeblowanie kuchni wraz z płytą gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł53 m² 9 977,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukujesz wyjątkowego mieszkania niedaleko Centrum Warszawy i zależy Ci na kameralności, niskich kosztach i komforcie - ta propozycja jest dla Ciebie W skrócie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2 na osiedlu Sybiraków. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

172 000 zł28 m² 6 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Toruń, bydgoskie przedmieście , 28,1m2, kawalerka, parter, kamienica umk Szukasz mieszkania w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Mikołaj Kopernika? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

279 000 zł60 m² 4 619,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Mieszkania w takiej Lokalizacji zdarzają się niezwykle rzadko* *tylko u Nas* *dostępne od Zaraz*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 389 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią w centrum Wrocławia, tylko 100 metrów od Rynku! Idealne pod inwestycję jak i dla rodziny. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł49 m² 7 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie funkcjonalne, przestrzenne, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Z największego pokoju jest wyjście na balkon. Mieszkanie w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowo przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z doskonałą infrastrukturą na osiedlu Kozanów. doskonała lokalizacja - blisko centrum pod wynajem, dla rodzin z dziećmi, studentów osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

533 028 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - inwestycja Zielony Mercedes - Bronowice Małe - ul. Odlewnicza opis: inwestycja "zielony Mercedes" - inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych zakończona w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sulechówko

Sulechówko,zachodniopomorskie

135 000 zł76 m² 1 776,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w miejscowości Sulechowo. Miejscowość oddalona jest 28 km od Koszalina w kierunku na Słupsk, za Niemicą skręcamy w prawo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

563 600 zł60 m² 9 393,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 atrakcyjnie położone na warszawskim Bródnie z widokiem na piękną panoramą Warszawy. Położone niedaleko Ratusza, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

467 000 zł64 m² 7 285,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[rezerwacja - umowa przedwstępna] Marzysz o tym, aby nowy rok zacząć w jasnym, nowym mieszkaniu? Szukasz czegoś przestronnego, co dostępne jest tu I teraz? Szanujesz swój czas,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Rozkładowa Kawalerka przy ulicy Św. Bonifacego tuż na tyłach Sadyba Best Mall. Idealne na początek lub jako inwestycja pod wynajem, mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

1 479 000 zł116 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

***przepiękny apartament W centrum gdyni na sprzedaż*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116 m2, znajdujące się na 5 piętrze w 11- piętrowym budynku w Centrum Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

149 000 zł125 m² 1 192,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestuj w nieruchomości to się opłaca! Mieszkanie w Centrum Świdnicy, wszędzie blisko. Idealne mieszkanie dla firmy, która potrzebuje ulokować gdzieś swoich pracowników. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

249 860 zł48 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ani pcc 2%. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Deweloper. Polecam na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,05 m 2 w nowej inwestycji.