dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

110 000 zł85 m² 1 294,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu w cichej zielonej okolicy Jedliny Zdrój. Rozkład pomieszczeń: i poziom 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i spiżarnia, II poziom 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

60 000 zł49 m² 1 224,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Boguszowa Gorc w pięknej kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, garderoby, widnej kuchni oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż jasne ustawne komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy sosnowskiej W dzielnicy bronowice. Mieszkanie (48 m 2 , 3 pokoje) Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

199 999 zł50 m² 3 999,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Policach, ul. Roweckiego Na powierzchnię 50m2 składają się: przestronny salon ok. 22m2 z wyjściem na duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel. Monika Zakrzewska-Cichoń: siechnice / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 55m2 na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 900 zł49 m² 5 508,16 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Toruń, bielany, 49m2, 3 pokoje, parter, umk Szukasz mieszkania w dzielnicy Bielany? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne dla rodziny oraz jako inwestycja na wynajem! Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł57 m² 5 079,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Toruń, 3 pokoje, 56.9m2 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego, które mieści się w bloku na Wrzosach. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

609 000 zł45 m² 13 642,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż atrakcyjny apartament znajdujący się w kompleksie Angel City. Teren zamknięty i monitorowany, ochrona 24h. Świetnie się nadaje na inwestycje pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł65 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Toruń, rybaki, 65m2, 3 pokoje, II piętro, widok na Wisłe! Szukasz mieszkania w dzielnicy Rybaki? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne dla rodziny oraz jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł65 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eleganckie , nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji na Żoliborzu. Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wydzieloną przestrzenią kuchenną, jadalnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł53 m² 5 898,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy bardzo interesujące, zadbane mieszkanie 3-pokojowe, powstałe z mieszkania 4-pokojowego. Atutem jest bardzo dobra lokalizacja oraz fantastyczny układ pomieszczeń: mieszkanie: duży salon 21m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

394 502 zł44 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania elegancki apartament 2 pokojowy z dwoma balkonami. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. Apartament położony w kameralnym osiedlu domków, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł57 m² 3 362,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkaie po kompleksowym remoncie , wraz z wymianą stolarki drzwiowej okiennej oraz wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarzewskiego

Łódź,łódzkie

173 000 zł29 m² 5 926,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Witam. Sprzedam bezpośrednio jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,19 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w Łodzi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o łacznej powierzchni 144m2. Budynek: kamienica powstałą w latach 20-tych, wybudowana z cegły. Lokalizacja: kamienica położona bezpośrednio przy Krakowskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

240 000 zł47 m² 5 106 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w Górze Kalwarii, 100 m od przystanku autobusowego. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Sosnowiec,śląskie

168 000 zł49 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! sosnowiec, sielec! 2 niezależne pokoje, balkon, ustawna kuchnia, pełna własność zadzwoń, zobacz, umów się na oglądanie lokalizacja: sosnowiec, sielec, ul. Kaliska W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka na sprzedaż - ul. Willowa Mieszkanie znajduje się na iiip wieżowca z windą Na powierzchnię 30m2 składa się pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Ogrzewanie oraz ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

78 999 zł41 m² 1 907,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Sobięcina, dwupokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna wychodzące na wschód - zachód; widok na skwer/park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

360 000 zł74 m² 4 865,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Lokalizacja: oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Hołdu Pruskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

323 000 zł55 m² 5 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3- pokojowe W nowo wybudowanym apartamentowcu Na sprzedaż bardzo ładne słoneczne mieszkanie z balkonem w Centrum Szczecina. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Smoleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 415 000 zł93 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękny, przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Marymont. Nowoczesne, kameralne osiedle z całodobową recepcją i zielonymi przestrzeniami wspólnymi. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

325 385 zł44 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o bardzo dobrym układzie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum Lokalizacja: prądnik Biały Piętro : 5 Widokowe Mieszkanie oddawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

229 000 zł36 m² 6 448,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta tylko w Best Nest! Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w apartamentowcu w Bielsku-Białej - dzielnica Kamienica, ul. Grondysa. Okna wychodzące na wschód, zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małomice

Lubin,dolnośląskie

159 000 zł33 m² 4 774,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow.33,30 mkw.,1 piętro w bloku stanowi duży atut nieruchomości. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

232 000 zł47 m² 4 936,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 48m2 na bydgoskich Kapuściskach. Cicha spokojna lokalizacja. Dobrze skomunikowana z centrum miasta. Mieszkanie zawiera: 1 pokój (8,83m2)/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

489 090 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich prezentuje inwestycje znajdującą się w centrum Bemowa, przy planowanej linii metra. Inwestycja: * nowoczesna architektura; * funkcjonalne rozkłady mieszkań;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł38 m² 6 118,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, dwupokojowe mieszanie o pow. 37, 59 m2 usytuowane na VII piętrze w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Chojna,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 65 m2 w bloku na ul. Odrzańskiej bez czynszu.Mieszkanie robione od postaw 6 lat temu ( elektryka, hydraulika, tynki) jak również wykończenie łazienek i kuchni.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł110 m² 12 718,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Z dwoma ogrodami - własność gruntu, cena zawiera miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz całe wyposażenie apartamentu Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej w dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 37 m2, znajduje się na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorzowska

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł71 m² 6 346,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie znajduje się na bardzo spokojnym osiedli, w pobliżu las, tereny rekreacyjne. Dogodne połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska: autobus, tramwaj. Przystanek znajduje się około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł65 m² 5 523 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkanie po remoncie zlokalizowane w jednej z bardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

156 000 zł37 m² 4 216,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego po generalnym remoncie położonego na 2-gim piętrze w Kamienicy w Jeleniej Górze. Oferowane M2 do sprzedaży o powierzchni 37m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

449 000 zł83 m² 5 386,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Podana cena jest ceną brutto. W swojej ofercie prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na I piętrze w budynku II kondygnacyjnym - 83,35 m2 (skrajny segment).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

320 416 zł52 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Trzypokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy w kameralnym osiedlu składającym się z 3 budynków. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży wygodne mieszkanie, dwa pokoje 42m2, w świetnej lokalizacji. Ochota , wysoki parter przy ul. Gorlickiej. Wokół pełna infrastruktura, komunikacja miejska, szkoły, wyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

98 000 zł43 m² 2 269,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, posadowice,mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7 Na sprzedaż wygodne,zadbane 2 pokojowe bez czynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

185 000 zł44 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.44 m2,mieszczące się na Os Beskidzkim (górna część osiedla) w Bielsko-Białej Lokal stanowi odrębną nieruchomość,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

167 000 zł26 m² 6 498,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Kadłubka o łącznej powierzchni 25,7 m2 , drugie piętro w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Lokal składa się z pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w bardzo cichej i spokojnej okolicy przy ul. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Usytuowane na trzecim piętrze. Powierzchnia mieszkania.