dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Żyrardowie przy ulicy Środkowej 37. Mieszkanie znajduję się w bloku z 2017 roku i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieroca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł76 m² 9 234,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Szwederowo. Nieruchomość o powierzchni 75.8m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 16 097 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Kurczaba. Lokal dostępny natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

owe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja powstająca na Targówku, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

325 335 zł30 m² 10 844,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 1 pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Syców,dolnośląskie

379 000 zł85 m² 4 470,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z widokiem na piękny Sycowski Rynek Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o pow. 75,47m2 w Sycowie w powiecie Oleśnickim. Mieszkanie jest położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Wrocław,dolnośląskie

586 342 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, okolice ul. Starodworskiej, 3 pokojowe mieszkanie blisko Parku Wschodniego, świetna komunikacja miejska (tramwaje i autobusy). Gotowe na koniec 2024 roku! Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł23 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na Pradze Południe. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 składa się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni, - łazienki z wanną i wc - przedpokoju. Dodatkowo piwnica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

529 208 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,76 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z wystawą okien na zachód i wschód. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 32m2 położona na. 1 piętrze w 5. piętrowym bloku z windą znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 996 zł69 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Hit-Okazja / 3 pokoje / komórka / 69 m2 /zatorska Do sprzedania trzypokojowe i przestronne mieszkanie na Zakrzowie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinik

Kraków,małopolskie

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kraków, ul. Glinik Cena: 440 000 zł Powierzchnia: 33m2 Piętro: 0/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem Mieszkanie znajduje się na parterze w Krakowie na ul. Glinik. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 408,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

496 113 zł37 m² 13 474 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z miejscem postojowym i komórką lokatorską przy terenach zielonych! Gotowe do odbioru Opiekun oferty: tel. Nowo-wybudowana nieruchomość składająca się z jednego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zalasewo,wielkopolskie

900 000 zł100 m² 9 036 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house poleca na sprzedaż przepięknie wykończony apartament z balkonem klasy premium o łącznej powierzchni 99,60 m2. Apartament mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, jasne i urządzone z gustem mieszkanie o pow.40m2,2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze(z dachu rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

269 000 zł69 m² 3 909,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone przy ul. W. Polskiego w Suwałkach (suwalska Strefa Ekonomiczna). Lokal o powierzchni 68,8 m2, mieści się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł42 m² 14 388,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, wola, młynów, ul. Długosza 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku (tylko 3 piętra) wybudowanego z cegły w 1950 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 722 435 zł88 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pelikana

Rewal,zachodniopomorskie

489 000 zł36 m² 13 445,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Podana cena jest ceną brutto! Inwestycja zakończona! Mieszkanie wykończone pod klucz - bez mebli. Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 6 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł96 m² 12 957,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,50 m , 3 piętro i 4 piętro w bloku z windą z 2002 roku-Warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 998 zł62 m² 10 965,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Hit / Rozkładowe mieszkanie / 62 m2 / Gądów Posiadamy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze. Ekspozycja południowo-północna. Układ funkcjonalny mieszkania: salon kuchnia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

363 000 zł37 m² 9 810,81 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 363000 zł - Rezydencja Dolinka - 37m2 z miejscem parkingowym w garażu: dwa pokoje; stan deweloperski; czwarte piętro; winda;, widok na park Dolinka i wysoczyznę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł84 m² 5 251,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie blisko rzeki w fordonie! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Budynek zadbany i dobrze zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł49 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum Gliwic? Cenisz sobie spokój i nie chcesz przepłacać za mieszkanie? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Ta oferta powinna Cię zainteresować! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żeglarska

Toruń,kujawsko-pomorskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Lokal centrum Starówka Toruń .Dwa wejścia do lokalu ,możliwość adaptacji na 2 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł25 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grabiszyńska Kawalerka 25m2 Piwnica/ Balkon Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 25 m2 we Wrocławiu, przy świetnie skomunikowanej ulicy Grabiszyńskiej. W pobliżu liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gardowskiego

Kraków,małopolskie

798 000 zł93 m² 8 544 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż 2 mieszkania W 1 budynku! obydwa są W tym momencie wynajęte. Przynoszą dochód. Można przejąć najemców! doskonała lokata kapitału! Obszerny 5-pokojowy lokal (lub 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

343 900 zł58 m² 5 980,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie drugi kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł41 m² 10 320,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,6 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Warszewo. Usytuowane jest ono na 1 piętrze trzypiętrowego bloku. Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

381 718 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką.