dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Kolno,podlaskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Kolno, o powierzchni 38m2, położone na 2 piętrze. Na rozkład mieszkania składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz, balkon. Optycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł46 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie Nowe osiedle kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik kleczków. Ciche / W niepełnym rozkładzie / dwustronne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie / Z loggią. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ciche i przestronne mieszkanie, przygotowane do zamieszkania od zaraz! Przytulne mieszkanie o powierzchni 63 m2 na Warszawskim ursynowskim Imielinie. Osiedle Na Skraju , ul. Marii Grzegorzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54m 2 , mieszczące się na 4 piętrze w kamienicy z 1930r. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

891 000 zł133 m² 6 699,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Chcesz zamieszkać obok plaży i móc chodzić codziennie na spacery plażą? Sprawdź naszą najnowszą ofertę. Mieszkanie oddane do użytku! Dwupoziomowe! Miejsce naziemne dodatkowo płatne 10 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Rumia,pomorskie

384 670 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy nowo ukończony budynek mieszkalny, znajdujący się Rumi w doskonałej lokalizacji zapewniającej dobry dostęp do komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i skm. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

531 000 zł52 m² 10 211,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w nowym apartamentowcu, w świetnej lokalizacji. Rozkładowe 3 pokoje znajdujące się na V piętrze z dużym tarasem 22 m. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie (41,55 m2) na Woli, rejon Ulrychów, ul. Olbrachta / przy Krępowieckiego. Dobra komunikacja, przystanek autobusowy `antka Rozpylacza` (autobusy 129, 155, 167) lub `góralska` (autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

692 000 zł59 m² 11 695,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament trzypokojowy o powierzchni 59,17 m2, położony na 8 piętrze, z widokiem na Zatokę, niedaleko parku Reagana, blisko plaży i mola w Brzeźnie, z balkonem 18,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

390 000 zł59 m² 6 665,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 58,51 mkw, położone na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł60 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Witam, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 60m2 składające się z 2 pokoi. Położone na trzecim piętrze 6-cio piętrowego bloku z 2002 roku z windą. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunowo

Chojnice,pomorskie

218 044 zł57 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ofertę stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,38 m2 na nowo powstającym Osiedlu Nowe Grunowo. Mieszkanie w standardzie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

338 009 zł62 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redłowo

Gdynia,pomorskie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni w Redłowie o powierzchni 53m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

359 000 zł138 m² 2 601,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Do wykończenia 138m2 w czterolokalowym budynku za zaledwie 370tyś - zł to tylko 2681zł/m2! Jeżeli szukasz większej przestrzeni dla swojej rodziny i chcesz się zmieścić wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Służewiec

Warszawa,mazowieckie

365 782 zł36 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Przez Mokotów przebiegają liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

472 500 zł56 m² 8 475,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: komfortowe trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem okna wychodzące na północ i wschód mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Lublin,lubelskie

465 000 zł68 m² 6 801,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 68 m , usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2007 r., w centrum miasta. Pokoje rozkładowe, ustawne, słoneczne (12,92; 9,38; 11,49 i 9,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostra

Warszawa,mazowieckie

2 746 180 zł162 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament Z tarasem na wszystko - stary wilanów Nowoczesny przestronny apartament otoczony przez taras, posiadający pięć wygodnych wyjść pozwala na jeszcze lepsze skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

127 000 zł60 m² 2 110 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna propozycja inwestycyjna! 3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania będą w pełni wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu w Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe, zachód; widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

241 900 zł39 m² 6 270,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wiedziałbym jak to mieszkanie zaaranżować. Świetne również na wynajem. Gotowe do zamieszkania lecz na pewno pomyślałbym jak można je urządzić! Na zdjęciu jedno z rozwiązań do podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

387 503 zł74 m² 5 250,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do odbioru. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika Ponurego

Radom,mazowieckie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jeśli lubisz osiedle Gołębiów i nie chcesz inwestować w remont mieszkania to koniecznie obejrzyj tę ofertę. 3 ustawne pokoje na parterze niskiego bloku czekają na nowego właściciela. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł64 m² 3 588,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na Ustroniu. Mieszkanie o pow. 64,1 m2 położone na III piętrze, składające się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju i wc. Balkon, piwnica. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

375 000 zł63 m² 5 923,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,31 mkw. w apartamentowcu z 2014 roku położonym na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

677 987 zł59 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest jeden z apartamentów w prestiżowej inwestycji, oraz najlepszej z obecnych lokalizacji mieszkaniowych. W ofercie posiadamy apartamenty o wielkości od 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Pruszcz Gdański,pomorskie

428 900 zł78 m² 5 498,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaż dwupoziomowe, klimatyczne , przestronne mieszkanie o pow. 78 m2 / po podłodze 100 m2/ zlokalizowane w Centrum Pruszcza przy ul. Sybiraków. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

434 000 zł74 m² 5 825,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

338 000 zł75 m² 4 501,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu zamkniętym w dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 75,08m2 składają się: 3 rozkładowe pokoje, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Ostrołęka,mazowieckie

640 000 zł149 m² 4 298,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2001

Przestronny apartament alternatywa dla domu idealny dla rodzin Z dziećmi. Zastanawiasz się nad budową domu, ale przeraża Cię czasochłonność i ostateczny koszt inwestycji?masz dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

320 084 zł42 m² 7 628 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

!miejsce W hai garażowej gratis! Nowa inwestycja Poznań Nowe Miasto Mieszkanie Trzy pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 41,96m2 Mieszkania przestronne, funkcjonalne wnętrza. Lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam!sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego ok.50 m2 z oszklonym balkonem (ponad 11 m2). Mieszkanie na pierwszym piętrze w bliskiej odległości od Muzeum Powstania Warszawskiego 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł89 m² 3 370,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację rozkładowego, przestronnego lokalu mieszkalnego położonego na I-szym piętrze w kamienicy w Cieplicach. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej w centrum biznesowym na Mordorze. Mieszkanie to funkcjonalna jasna kawalerka, na parterze z tarasem i z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

236 485 zł28 m² 8 385,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na parterze w nowo budowanej inwestycji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

244 032 zł39 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać na kameralnym osiedlu nie rezygnując z dobrego dojazdu do centrum i obwodnicy? Sprawdź naszą ofertę! możemy przyjąć twoje mieszkanie W rozliczeniu Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chlebowa

Poznań,wielkopolskie

399 325 zł60 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna lokalizacja, bliskość centrum, liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły Apartament o powierzchni 60 m2, składający się z salonu 22m2, 2 sypialni 11,43m2 i 11,9m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł91 m² 8 780,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Kameralna inwestycja o niskiej zabudowie powstające z dala od ulicznego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

228 879 zł36 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij