dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł58 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Wysoki standard.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum prestiżowy adresNieruchomość złożona z: salon 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

287 928 zł72 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72 m2 z możliwością przerobienia na 5 pokoi, na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Św. Wojciecha. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł66 m² 7 515,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow.66,4m2 na parterze z ogródkiem w świetnej lokalizacji przy ul. Rodziny Ulmów ( dawniej Kulczyńskiego ) na Ursynowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł38 m² 6 118,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum miasta blisko Urzędu Miasta oraz Teatru Pleciuga. Lokal ma powierzchnię 38,41m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Daszyńskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł58 m² 3 808,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,77 m2, III piętro w bloku z windą w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Salon połączony z aneksem kuchennym, oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

326 491 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Termin realizacji: IV kw. 2018 r. Opis Inwestycji: obiekt mieści 12 wysokiej klasy ekskluzywnych apartamentów. W parterze budynku zaprojektowano przestrzenie pod lokale usługowe, które zaspokoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sopot

Sopot,pomorskie

749 000 zł103 m² 7 271,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie czteropojowe w centrum Sopotu o powierzchni użytkowej 83 m2. Całkowita powierzchnia mieszkania to aż 103m2 (skosy). Dzięki temu mieszkanie jest tańsze w kosztach - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

935 000 zł120 m² 7 773,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu do sprzedaży apartament, zlokalizowany w nowopowstającym budynku w centrum Rzeszowa, w odległości 0,5 km do rzeszowskiego Rynku. Inwestycję stanowi nowoczesny budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

355 000 zł90 m² 3 931,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej pow. 90.3 m2 znajdujący się w Luboniu w okolicach ul. Nowiny na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łacina

Poznań,wielkopolskie

220 320 zł26 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w nowej inwestycji na mapie Poznania. Do mieszkania przynależy prywatny ogródek 12,17 m2 Doskonała lokalizacja brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla pośrednika Termin oddania inwestycji IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sopot, przytulne mieszkanie w zjawiskowej lokalizacji, tuż obok lasu i Opery Leśnej. Dzielnica cicha, od progu dostępne ścieżki rekreacyjne. I to co przyciąga wielu - spacerem można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

177 000 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 30m2. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym 16m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

369 500 zł68 m² 5 399,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cena mieszkania: 369 500 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,5 m2 z dwoma balkonami (21m2 i 10 m2) - usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

379 000 zł101 m² 3 763,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną przez doświadczonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł85 m² 6 694 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Jednopoziomowy, 4 pokojowy apartament w Rzeszowie. Do sprzedania mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Krakusa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 85 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe, 70,50 m kw znajduje się na 1 piętrze wykończonym w wysokim standardzie budynku. Osiedle Wiślane Tarasy jest zamknięte, chronione i monitorowane. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

135 000 zł46 m² 2 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w jednej z dzielnic Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze trzy kondygnacyjnego bloku. Do mieszkania przynależą: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Łapy,podlaskie

169 000 zł73 m² 2 326,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas *apex Nieruchomosci*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

690 000 zł121 m² 5 689,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Gdyni. Bardzo słoneczne i ciche dzięki temu, że jest oddzielone kamienicami od głównej ulicy. W cenie mieszkania jest również garaż i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

265 000 zł63 m² 4 179,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Poszukujesz mieszkania trzypokojowego w Kartuzach? Mam na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,40 m kw., położonego na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na osiedlu gen. Józefa Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

465 102 zł57 m² 8 159,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Nowe osiedle w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły, o powierzchni 61 m2 w Nowej Hucie na os. Teatralnym, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł106 m² 7 862,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Pragniemy Państwa zainteresować lokalem mieszkalnym o pow. 105,56 m2 znajdującym się w przedwojennej kamienicy z 1935 r. położonej w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Smoluchowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

398 997 zł62 m² 6 435,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Osiedle pięciu nowoczesnych budynków w pobliżu parku Marii Dąbrowskiej. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

360 612 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj tu! twoje miejsce do życia I klucz do własnych czterech kątów! Prezentujemy Państwu planowaną nową inwestycję mieszkaniową ( której budowa ruszy w październiku tego roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

377 702 zł41 m² 9 218,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przy zakupie tego mieszkania na rynku pierwotnym 2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy Państwa do prezentacji mieszkania usytuowanego na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą oddanego w 2014 roku na Piaskach Wielkich. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starochwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

477 500 zł82 m² 5 823,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy bardzo przyjazny dom z czterema lokalami mieszkalnymi, z których każdy ma charakter samodzielnego segmentu z własnym niezależnym wejściem, dwoma kondygnacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z garażem. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, w budynku z cegły z 2007 r. przy ul. Świętopełka. Mieszkanie posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł27 m² 9 294,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka bez barier architektonicznych położona na parterze nowego niskiego budynku na os. Nowa Cukrownia. Salon połączony z aneksem kuchennym ( ok. 22 m2 ) od strony południowo - wschodniej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 105,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Ursus przy ul. Szancera. Wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie kameralność, zieleń i świetnie odnajdujących się w samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł71 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego apartamentu o pow. 71m2 położonego na trzecim piętrze w nowym bloku w pożądanej części w Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł88 m² 5 915,81 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,90 m2 Gdańsk-Chełm. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko pętli tramwajowej i autobusowej (200 m). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Kartuzy,pomorskie

285 000 zł68 m² 4 209,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mam dwupokojowe mieszkanie, ładnie wykończone w nowoczesnym stylu, w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania, bezczynszowe. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

59 000 zł37 m² 1 577,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Serdecznie zapraszam na prezentację, mieszkania z ogromnym potencjałem położonego w zadbanej kamienicy w Łomnicy zaledwie 10 min samochodem od Karpacza, 5 od Jeleniej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

118 000 zł48 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie bezpośrednio po kapitalnym remoncie na Osiedlu Krakowskim. 3 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. do mieszkania przynależy piwnica oraz strych, pod domem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł72 m² 9 535,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w budynku apartamentowym na parterze o powierzchni około 72 m kw. Salon z wyjściem na duży taras i z tarasu zejście kilkoma schodkami do ogródka.