dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 320,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego na os. Tęczowym w Dzierżoniowie, z malowniczym widokiem na góry - wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

364 999 zł84 m² 4 345,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 83m2 z ogrodem i garażem, w budynku wielorodzinnym - gotowe do wprowadzenia! Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 36m2 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

312 000 zł49 m² 6 413,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio | 2 Pokoje | Gotowe do wejścia | 312 000 zł Na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,65 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej (bykowina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-piętrowe, 5-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w samym centrum Siechnic. Blok z 2014r, zlokalizowany na Rynku w Siechnicach. Mieszkanie w pełni umeblowane, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z ogródkiem | garaż | gotowe do wprowadzenia | możliwość oddzielnej kuchni Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

235 000 zł27 m² 8 824,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,63 m , położone przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi (bałuty). Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1965 roku (wielka płyta). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

469 000 zł122 m² 3 860,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 121,5 m , z dwoma balkonami , przynależnym ogródkiem i niepowtarzalnym klimatem odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

410 000 zł37 m² 11 021,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i w pełni odświeżone mieszkanie w doskonałej w Otwocku. Idealna lokalizacja: w sąsiedztwie Carrefour,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Nie będziemy ściemniać to nie jest apartament z widokiem na Manhattan. Ale za to jest spokój, zieleń i las za rogiem, a jak otworzysz okno, to usłyszysz ptaki, nie klaksony. Tu życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bezrzecze,zachodniopomorskie

780 000 zł70 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m z balkonem, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2008 roku na strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 513,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w budynku z 2002 roku, na strzeżonym osiedlu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

881 696 zł52 m² 16 955,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 036 010 zł98 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Służbowa

Łódź,łódzkie

535 788 zł65 m² 8 205,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

426 396 zł47 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem w świetnej cenie - ostatnie chwile promocji 8990 zł/m Klucze Wrzesień 2026! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

824 071 zł52 m² 15 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 3-pokojowe mieszkanie w centrum z tarasem 74 m2 na 1. piętrze | 51,48 m2 | pierwsze piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

255 000 zł46 m² 5 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje | 45,5 m | I piętro | Sosnowiec - Pogoń Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł43 m² 6 937,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | nanice | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | widok na las | wejherowo | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

344 831 zł36 m² 9 575,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania 2 pokojowego 1.A.2.10 w Chorzowie o metrażu ponad 36m2 , na które składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł107 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego, komfortowego mieszkania o powierzchni około 107m2 usytuowanego na poznańskich Ratajach na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

618 766 zł64 m² 9 626,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wysockiej

Julianów,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku (tylko dwa mieszkania w budynku), na terenie urokliwego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

510 514 zł46 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

760 882 zł48 m² 15 701,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Degi

Poznań,wielkopolskie

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż duże mieszkanie / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na ul. Stefana Banacha na Górce Narodowej. Lokalizacja: nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kassyusza

Poznań,wielkopolskie

559 999 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klasą 47 m komfortu! Jeżyce | 2 Pokoje | 47 m | Po Remoncie | Ul. Jana Kassyusza Dane podstawowe Lokalizacja: poznań, jeżyce, ul. Jana Kassyusza Powierzchnia: 47 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

677 964 zł75 m² 9 069,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

474 091 zł53 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

535 000 zł60 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | 6 piętro | wyposażone | piwnica | duży balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w zadbanej cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bytom

Bytom,śląskie

589 000 zł74 m² 7 969,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament.