dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 9 088,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Idealne dla młodej rodziny dwupokojowe , w pełnym rozkładzie na 2 piętrze z balkonem. Mieszkanie o pow. 44 m.kw położone jest w 3 kondygnacyjnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

600 000 zł66 m² 9 048,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Wam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66,31m2. Lokum usytuowane jest na 1 piętrze 5 piętrowej kamienicy z 2003 roku. Jest to jedyny taki budynek na tej ulicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Opole,opolskie

191 750 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim, o powierzchni 29,5 m2, położone na trzecim piętrze w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

195 700 zł28 m² 6 900,56 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod inwestycję. Jest to kawalerka o powierzchni 28,36 m2 usytuowana w nowoczesnym bloku, który powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marszałkowska

Milanówek,mazowieckie

199 991 zł29 m² 7 009,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż mieszkanie w pięknej i świeżo wyremontowanej Willi Zaścianek z 1909 r. Tutaj znajdziesz spokój we wnętrzach willi ze stylem i historią oraz nowoczesnością. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

297 987 zł42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuje mieszkanie 2 pokojowe na Ul. Hawelańskiej w Poznaniu. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 6,22 m2 Cena miejsca postojowego 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Idzikowskiego

Kraków,małopolskie

245 000 zł24 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Idzikowskiego w Krakowie. Oferujemy na sprzedaż lokal położony w suterenie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł50 m² 6 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl NAJBARDZIEJ KOMFORTOWA INWESTYCJA NA KRZYKACH! Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaspisowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł76 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w Lublinie przy ulicy Jaspisowej, dzielnica ( Węglinek )w bloku z 2010 r.o łącznej powierzchni 75,5m2 do którego przynależy piwnica 8,00m2. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krapkowice,opolskie

208 000 zł42 m² 4 919,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania z balkonem położonego na drugim piętrze w jednym z budynków znajdujących się przy ul. Piastowskiej w Krapkowicach - Otmęcie, powstałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Częstochowa,śląskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Okazja! Dwupokojowe, przestronne mieszkanie na Sportowej, 52mkw, bardzo słoneczne. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na 4-tym piętrze. Blok zadbany, sąsiedzi przyjaźni, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska rynek: wtórny rok budowy: 2019 liczba pokoi: 2 piętro: parter stan wykończenia: wysoki standard lokalizacja: apartament mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym, docieplonym bloku. Mieszkanie jest zadbane, wymienione okna, piony wodno-kanalizacyjne, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

649 000 zł83 m² 7 849,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

My Place Home poleca do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie z dostępem do ogrodu wraz z miejscem parkingowym na terenie posesji. Lokalizacja: prezentowany apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

95 000 zł40 m² 2 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 35,90m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

368 000 zł57 m² 6 508 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W cenie mieszkania kompletne wyposażenie! Bardzo ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2013 r., a odświeżone w listopadzie 2018 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

200 637 zł40 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł36 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; eliza wieczorkowska oferta wstrzymana! idealna lokalizacja / do zamieszkania / blisko centrum Lokal o pow. 35,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

849 000 zł71 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament W zakopanem Na sprzedaż luksusowy apartament zlokalizowany w centrum Zakopanego, w odległości 500 m od Krupówek. Lokal położony na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł103 m² 3 203,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie W centrum cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 103 m2. Cena sprzedaży wynosi 330,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1945r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

335 219 zł54 m² 6 173 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon Termin realizacji 10-2019r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 54,30m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 30 m3 na osiedlu Kapuściska z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Mieszkanie w trakcie remontu,do własnej aranżacji. Nowa instalacja elektryczna, okna oraz drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

329 823 zł56 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Dzielnica parkowa to zespół budynków o zróżnicowanej wysokości z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł28 m² 11 179 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Wysoki Standard Klimatyzacja Recepcja z concierge Klub Fitness Wysokość pomieszczeń 2,9m Doskonała lokalizacja! blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

299 000 zł69 m² 4 305,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 69,44 m2 znajdujące się w Robakowie koło Poznania. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Wrocław,dolnośląskie

568 744 zł65 m² 8 814 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie takie mieszkanie. Wolne od zaraz mieszkanie typu studio w inwestycji nad rzeką. Opiekun oferty: telefon Studio o powierzchni 64,9m2 składa się z : -pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie położone w prestiżowej części miasta w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego ukw,Parku Jana Kochanowskiego,Akademii Muzycznej,ukw,Filharmonii Pomorskiej,centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

272 860 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

355 000 zł74 m² 4 790,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Z całym wyposażeniem *dąbrowa Górnicza Gołonóg *powierzchnia 74,1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł74 m² 7 738,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kłobuckiej, na warszawskim Ursynowie. Mieszkania charakteryzuje wysoka różnorodność i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł93 m² 5 139,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Serdecznie zapraszam marek pernal braterska ok. / II poziomowe / przestronny salon Z balkonem Mieszkanie 4-pokojowe o pow. po podłodze blisko 100 m2. Na pierwszym poziomie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł43 m² 11 309 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,24 mkw. Położone jest na 6. piętrze apartamentowca na osiedlu Lokum Victoria przy ul. Tęczowej - stare miasto - w odległości 2 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebińska

Chrzanów,małopolskie

229 000 zł61 m² 3 782,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Trzebińska w Chrzanowie o powierzchni 60,54 m2. - oferta dla osób poszukujących komfortowego mieszkania. Opis: - duże mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

338 000 zł45 m² 7 511,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana i wyposażona. W pokojach na podłodze panele. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunajewskiego

Kraków,małopolskie

1 470 000 zł96 m² 15 258,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1820

Wytworny, luksusowy - 3-pokojowy apartament Z niezwykłym klimatem - W gustownie odrestaurowanej kamienicy Z recepcją, windą oraz sauną I siłownią - W znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

245 779 zł46 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

324 000 zł64 m² 5 023 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy Państwu ofertę mieszkania naosiedlu Nowe Miasto, przy ul.Pogodnej. Mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane i gotowe do wprowadzenia. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

575 000 zł49 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: blisko ulic: lubicz, topolowa oraz Przy Aleksandra Lubomirskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Retkinia

Łódź,łódzkie

329 000 zł53 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję bardzo zadbane mieszkanie znajdujące się w Łodzi na świetnym osiedlu jakim niewątpliwie jest os. Retkinia. Spokojna, zielona, dobrze skomunikowana okolica. Myślę, że tak świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł40 m² 4 025,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 39,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł68 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie w zielonej okolicy z widokiem na ogródki działkowe! Polecam na sprzadaż przestronne, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,25 m2 usytuowane na drugim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij