dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Nowoczesne, zamknięte osiedle z ładnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osiedlowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

75 000 zł28 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

do sporego remontu plus piwnica 2,4 m kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Górzyskowo M2 Biała Posesja prezentuje ciekawie zaaranżowaną,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

233 000 zł51 m² 4 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie na I p. zlokalizowane na os. Pod Skarpą w Wadowicach. Na nieruchomość o pow. 50,7m2 składa się: salon z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz wszelka infrastruktura w zasięgu ręki to cechy charakterystyczne dla nieruchomości przy ulicy Brzozowej 37. Nowa oferta biura Biała Posesja przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miłe i przytulne mieszkanie z widokiem na las w samym centrum Gdańska. Mieszkanie doskonale wynajmowało się krótkoterminowo i tak będzie nadal, jeśli nowy nabywca włoży trochę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł66 m² 8 736,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne 3 pokoje w dobrze skomunikowanym punkcie na Mokotowie. Dobra lokalizacja, wygodny układ mieszkania wygodne, przestronne z funkcjonalnym i bardzo nowoczesnym rozkładem - sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

70 000 zł44 m² 1 590,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone w Boguszowie-Gorcach. Nieruchomość o powierzchni 44 m2 zlokalizowana jest na parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł57 m² 4 123 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja Przestronne mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na 4-tym piętrze w 4-kondygnacyjnym niskim bloku na ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł47 m² 6 277 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura prosper home na sprzedaż Mieszkanie w Rzeszowie ul.Ofiar Katynia OPIS MIESZKANIA: - powierzchnia mieszkania 47m2 - piętro 2/4 - osobna, jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł74 m² 5 711,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam duże mieszkanie czteropokojowe w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic prawobrzeżnej części Szczecina - os. Słoneczne. Na osiedlu place zabaw, orlik, boiska, mnóstwo miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zakupu 2 pokoi dla znanych i lubianych Pomorzanach. Mieszkanie 2 pokojowe w odnowionej kamienicy. Niewysokie schody prowadzą nas na 2 pietro do mieszkania o pow. 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Gdynia,pomorskie

568 428 zł91 m² 6 257,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gdynia Dąbrowa - jest jedną z najmłodszych dzielnic Gdyni. Znaczną część dzielnicy zajmują lasy i zbiorniki wodne. Północną granicę dzielnicy wyznacza Kacza rzeka. Cisza, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

410 000 zł75 m² 5 477,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna na ulicy Dworcowej, dwupoziomowe, aneks kuchenny, balkon, z dwoma miejscami garażowymi w cenie, na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

750 000 zł70 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarasy Verona- ul. Armii Krajowej- 2 pokoje lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji "tarasy Verona", przy ul. Kołowej w Krakowie (okolice Armii Krajowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł104 m² 7 259,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bemowo 104m2 Pięciopokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym 24m2 oraz sypialnie 14m2;13m2;11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kościuszki

Częstochowa,śląskie

308 000 zł67 m² 4 597,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne i funkcjonalne , gotowe do zamieszkania od maja. Mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-cio piętrowym bloku i ma powierzchnię 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł54 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Jeżeli szukasz mieszkania w cichym, zielonym i spokojnym miejscu w świetnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 54,5 m2. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - magda janik, tel. Oleśnica / po remoncie / 2 pokoje Polecam bardzo ładne mieszkanie usytuowane w Oleśnicy. Jego faktyczna powierzchnia to 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

420 000 zł63 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ustawne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Łatwy dojazd do centrum oraz szkół wyższych. Obok bloku parking przeznaczony dla właścicieli mieszkań. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 9 088,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Idealne dla młodej rodziny dwupokojowe , w pełnym rozkładzie na 2 piętrze z balkonem. Mieszkanie o pow. 44 m.kw położone jest w 3 kondygnacyjnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

600 000 zł66 m² 9 048,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Wam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66,31m2. Lokum usytuowane jest na 1 piętrze 5 piętrowej kamienicy z 2003 roku. Jest to jedyny taki budynek na tej ulicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Opole,opolskie

191 750 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim, o powierzchni 29,5 m2, położone na trzecim piętrze w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

195 700 zł28 m² 6 900,56 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod inwestycję. Jest to kawalerka o powierzchni 28,36 m2 usytuowana w nowoczesnym bloku, który powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marszałkowska

Milanówek,mazowieckie

199 991 zł29 m² 7 009,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż mieszkanie w pięknej i świeżo wyremontowanej Willi Zaścianek z 1909 r. Tutaj znajdziesz spokój we wnętrzach willi ze stylem i historią oraz nowoczesnością. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

297 987 zł42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuje mieszkanie 2 pokojowe na Ul. Hawelańskiej w Poznaniu. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 6,22 m2 Cena miejsca postojowego 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Idzikowskiego

Kraków,małopolskie

245 000 zł24 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Idzikowskiego w Krakowie. Oferujemy na sprzedaż lokal położony w suterenie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł50 m² 6 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl NAJBARDZIEJ KOMFORTOWA INWESTYCJA NA KRZYKACH! Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaspisowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł76 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w Lublinie przy ulicy Jaspisowej, dzielnica ( Węglinek )w bloku z 2010 r.o łącznej powierzchni 75,5m2 do którego przynależy piwnica 8,00m2. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krapkowice,opolskie

208 000 zł42 m² 4 919,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania z balkonem położonego na drugim piętrze w jednym z budynków znajdujących się przy ul. Piastowskiej w Krapkowicach - Otmęcie, powstałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Częstochowa,śląskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Okazja! Dwupokojowe, przestronne mieszkanie na Sportowej, 52mkw, bardzo słoneczne. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na 4-tym piętrze. Blok zadbany, sąsiedzi przyjaźni, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska rynek: wtórny rok budowy: 2019 liczba pokoi: 2 piętro: parter stan wykończenia: wysoki standard lokalizacja: apartament mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym, docieplonym bloku. Mieszkanie jest zadbane, wymienione okna, piony wodno-kanalizacyjne, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

649 000 zł83 m² 7 849,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

My Place Home poleca do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie z dostępem do ogrodu wraz z miejscem parkingowym na terenie posesji. Lokalizacja: prezentowany apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

95 000 zł40 m² 2 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 35,90m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

368 000 zł57 m² 6 508 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W cenie mieszkania kompletne wyposażenie! Bardzo ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2013 r., a odświeżone w listopadzie 2018 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

200 637 zł40 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł36 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; eliza wieczorkowska oferta wstrzymana! idealna lokalizacja / do zamieszkania / blisko centrum Lokal o pow. 35,70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

849 000 zł71 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament W zakopanem Na sprzedaż luksusowy apartament zlokalizowany w centrum Zakopanego, w odległości 500 m od Krupówek. Lokal położony na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł103 m² 3 203,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie W centrum cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 103 m2. Cena sprzedaży wynosi 330,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1945r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

335 219 zł54 m² 6 173 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon Termin realizacji 10-2019r Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 54,30m2 składa się.