dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł52,53 m² 8 680,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu lokal mieszkalny, położony w ścisłym Centrum miasta, usytuowany u zbiegu ulic Piłsudskiego i Włókienniczej. Mieszkanie znajduje się na poszukiwanym i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł51,70 m² 4 738,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokoje w Zawadzie / 1 piętro / przestronne 51,7m2 Mieszkanie własnościowe o powierzchni 51.70m2 w Zielonej Górze (Zawada). Mieszkanie bardzo przestronne, dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł41 m² 18 219,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy przytulne, gotowe do wprowadzenia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej 55a w Krakowie. Propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 4.73m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł31,39 m² 14 017,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w standardzie Smart House | Komfort i funkcjonalność Mieszkania z rynku pierwotnego, bez podatku pcc. Nowy, sześciopiętrowy budynek z 53 mieszkaniami stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,50 m² 21 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,80 m² 7 425,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 698 zł38,05 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł85,40 m² 6 440,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkową okazję na zakup przestronnego mieszkania , zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy na urokliwym Starym Mieście w Głogowie. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 85,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,95 m² 10 151 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalny układ, - niezależna kuchnia z oknem, - kapitalna lokalizacja, - 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

807 000 zł46,62 m² 17 310,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,03 m² 9 190,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w centrum Ustki zaledwie 400 metrów od plaży. 2 pokoje na IV piętrze, oddzielna kuchnia z oknem, powierzchnia całkowita to 51,03m2 (w tym 5,28m2 to piwnica), salon z z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł47,09 m² 13 272,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Gdyni - ul. Abrahama Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,09 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie Z ogródkiem 2 pokoje sprzedam Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 273 000 zł75 m² 16 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wydania | Wykończony pod klucz! Gdynia - Redłowo Gotowy do odbioru lokal w prestiżowej części Gdyni - idealny do własnej aranżacji lub jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w spokojnej części osiedla Leśna Dolina. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54 m z windą - Legnica, os. Kopernika - Cena: 395 000 zł (do niewielkiej negocjacji) - Lokalizacja: legnica, osiedle Kopernika, ul. Marsa - Powierzchnia: 53,9 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada 27 czeka na Ciebie: 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2 zlokalizowane na ul. Cichej na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie blisko centrum i Uczelni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeleniej góry świetna lokalizacja, przestrzeń I potencjał Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,49 m² 8 176,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,49 m , położone przy ul. Wyszyńskiego w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, jednopoziomowego mieszkania 4-pokojowego (nr M80), zlokalizowanego przy ul. św. Marcina w prestiżowej inwestycji Grand.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, dwa pokoje z dużym balkonem, dwustronne, widne i ciche. Nowoczesne, przyjazne, strzeżone osiedle z placami zabaw i niekrępującą odległością sąsiednich budynków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 354 zł77,80 m² 9 297,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Prezentujemy ustawne mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2 na osiedlu Kopa w Kępnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego wnętrza bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

675 000 zł54,90 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na dzień otwarty 18.05.2026 - umów się na prezentację Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Krasnobrodzkiej 21 na warszawskim Bródnie. Lokal usytuowany jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym ogródkiem - ul. Budziwojska - os. Budziwój opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54.36 m2 - ogródek około: 127.85.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł42,40 m² 9 893,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,40 m , po generalnym remoncie. Nowe instalacje: elektryczna, kanalizacyjna i wodociągowa. W skład mieszkania wchodzą: salon (16,00.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,85 m² 9 839,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oława mieszkanie 2 pokije okolice mcdonald's ulica zaciszna kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Oławie przy ul. Zaciszna Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 197 zł44,28 m² 15 700,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - tylko w naszej ofercie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy z 1894 roku przy ul. Wileńskiej w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49,27 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter Z ogrodem na południe - kraków, ul. Spacerowa Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To ostatnia szansa w tej kameralnej inwestycji. Oferta.