dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

379 900 zł46,30 m² 8 205,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela - Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie w bloku o pow 46.30 m2 + duża piwnica o pow 19.30m2 przy ul. 3 maja znajdujące się IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł62,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 960 zł60,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, dwóch łazienek, ogródka, tarasu oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 960 zł60,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz ogródka, tarasu i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, dochodowy apartament w samym sercu miasta, tuż przy Karkonoskim Parku Narodowym! Ta elegancka nieruchomość o powierzchni 35,26 m to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu usytuowanego w spokojnej, zielonej części Karpacza, z dala od miejskiego zgiełku idealne miejsce do wypoczynku i zamieszkania. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł30 m² 27 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Link do filmu Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie w sercu Krakowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł71 m² 22 535,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 71 m , położony w prestiżowej, zielonej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 825 zł51,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 806 zł81,19 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 008 zł51,75 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,6 m , zlokalizowanego przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie będzie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 43,13m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92,37 m² 15 145,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5- piętrze w 5- piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł120 m² 13 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 679 000 pln za mieszkanie z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 334 zł77,39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

'Bandrowskiego Residence' to wyjątkowa inwestycja, która na nowo definiuje pojęcie miejskiego luksusu w Tarnowie. Zlokalizowana w samym centrum, na terenie dawnego Owintaru, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 232 zł43,16 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 736 zł42,32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65 m² 19 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, tak, jak na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł56 m² 25 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 000 zł122 m² 12 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Spokojna, zielona okolica i kojący widok na drzewa z balkonu sprawiają, że mieszkanie daje poczucie prywatności i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Staromiejskiej (opodal deptaku) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł84 m² 9 702,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,59 m² 4 932,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, w niedalekiej odległości od centrum handlowego agora. Nieruchomość składa się z: > urządzonej kuchni >.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe, położone na III piętrze zadbanej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Spacerowej w Chojnowie. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł43 m² 11 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośrednikom dziękuję - nie współpracuje z biurami nieruchomości. Cena 500 tys dla klientów gotówkowych, dla kredytowych temat do rozmów. Sprzedam bez.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44,75 m² 5 921,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje się w Jaworznie przy ul. Klonowej 6 w bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są takie miejsca, które mają w sobie coś więcej niż tylko ściany i okna. Mają klimat. I choć mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego 30 w Jaworznie stoi w wysokim, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł72 m² 20 138,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku apartamentowym 2002 r., położonym przy ul. Kacza na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł64 m² 15 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam: 3 przestronne pokoje w mieszkaniu o powierzchni 63,9 m2 usytuowanym na 4 piętrze w bloku z 2004 roku. Lokal bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84 m² 10 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe nowocześnie umeblowane 84m2 mieszkanie mieszczące się na skraju Puszczy Niepolomickiej w miejscowości Kłaj. Mieszkanie mieści sie na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55,73 m² 7 895,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, w nowym, dwupiętrowym bloku z windą, położonym w Olecku przy ulicy Słonecznej. Teren wokół bloku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł54,50 m² 13 394,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spokój zielonej okolicy i błyskawiczny dojazd do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

530 900 zł43,50 m² 12 204,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: jasne, 2-pokojowe mieszkanie z widokowym balkonem | Marki, os. Małachowskiego. Prezentuję Państwu na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł37 m² 15 513,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł31,59 m² 7 913,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 31,59 m , położone na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Centrum Apartamenty przy ul. Stromej 1 w Olecku. Wyobraź sobie poranek z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł30,70 m² 13 908,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m , położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz wyremontowanego, umeblowanego mieszkania do wprowadzenia albo wynajmu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, blisko parku i plaży? W takim razie ta oferta powinna Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60,73 m² 12 514,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł49,66 m² 7 430,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Hot oferta taniej nie będzie 3 pok.balkon, fotowoltaika NOWE OSIEDLE Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku PCC 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM i BALKONEM 10m2 BEZ PROWIZJI I PCC -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł42,48 m² 13 206,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,33 m² 9 654,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,33m2 w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy. Mieszkanie składa się 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki oraz dwóch balkonów (jeden.