dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

160 000 zł81 m² 1 975,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu mieszkanie w centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy 3 minuty pieszo od Placu Ratuszowego. Powierzchnia mieszkalna wynosi 81m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

412 962 zł63 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na Mistrzejowicach ( 6,7 km od centrum miasta) miejsca dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w centrum miasta. Projekt zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

266 800 zł58 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z poddaszem. Jego powierzchnia to 58m2. Wszystkie lokale są w pełni uzbrojone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

396 270 zł54 m² 7 373,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu mieszkania w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie, okolice Galerii Bronowice/ Ikei. Inwestycja składa sie z 12 3-piętrowych budynków. Łącznie wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

722 946 zł59 m² 12 156,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest jeden z apartamentów w prestiżowej inwestycji, oraz najlepszej z obecnych lokalizacji mieszkaniowych. W ofercie posiadamy apartamenty o wielkości od 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

310 700 zł61 m² 5 133,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie-nieruchomości mieszkanie o powierzchni 60,52m2 zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle obok Politechniki Rzeszowskiej - idealna inwestycja pod wynajem! Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

183 410 zł40 m² 4 549,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 2- pokojowy o powierzchni 40,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

409 342 zł72 m² 5 706,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Imponujący przestronnością i wyglądem blok jest zaprojektowany w taki sposób, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł431 m² 3 243,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1990

Tylko w Expander! dzień otwarty: 23.05.2019 godz: 11:00- 13:00 Do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji- osiedle Mieszka I Metraż: 431,38m2 Balkon 1: 5,5m2 Balkon 2: 6m2 Taras: ok. 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przytulne i za razem ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w spokojnej części Opola. Nieruchomość składa się Z:z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

232 958 zł52 m² 4 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 3- pokojowy o powierzchni 52,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

770 038 zł124 m² 6 224,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oryginalne dwustronne mieszkanie z wieloma możliwościami dowolnej aranżacji, już dziś gotowe do odbioru. Mieszkanie w charakterze loftowym z niestandardową wysokością strefy dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmiała

Siedlce,mazowieckie

356 000 zł67 m² 5 279,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży atrakcyjne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł76 m² 5 029 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 75,56 m2, położonej w kameralnej inwestycji w okolicach Parku Brochowskiego. Opiekun oferty: telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

720 800 zł79 m² 9 101,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

318 860 zł43 m² 7 420,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, centrum, 42.97m2, 2 POKOJE, I PIĘTRO, CEGŁA, WINDA, 2019 Hot oferta promocyjna zaoszczędzisz 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

381 500 zł69 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

529 920 zł59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość negocjacji ceny! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Inwestycja: winda w każdej klatce schodowej (poza klatką schodową ewakuacyjną), teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

365 310 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedsprzedaż Oferujemy do sprzedania elegancki apartament typu studio idealny pod najem krótkoterminowy. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. W budynku docelowo będą znajdować się: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

455 761 zł50 m² 9 131,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

163 000 zł45 m² 3 622,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w centrum miasta Idealna dla Ciebie *dąbrowa Górnicza Centrum ul. Kościuszki *powierzchnia 45

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

605 335 zł66 m² 9 127,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odbierz mieszkanie już W tym roku! Najbardziej aktualna oferta! możliwość negocjacji ceny! Lokalizacja: 5 minut park Dolina Służewiecka, romana Kozłowskiego 700 Galeria handlowa Mokotów 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł68 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 68,21 m2, położonej w kameralnej inwestycji w okolicach Parku Brochowskiego. Opiekun oferty: dmitry Bei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł60 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja! Przedwojenna kamienica zlokalizowana na Górnym Mokotowie w okolicy Parku Dreszera. Mieszkanie dobrze doświetlone, składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

346 572 zł56 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamkowe

Będzin,śląskie

212 000 zł63 m² 3 365,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, idealna lokalizacja! kup I zamieszkaj! Lokalizacja - Będzin Zamkowe Układ mieszkania Mieszkanie o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł47 m² 6 277 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze w popularnej dzielnicy Winogrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krowodrza

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł189 m² 11 640,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży całe piętro w kamienicy położonej w Krakowie w rejonie pl. Axentowicza. Całość o powierzchni 189m2 składa się z dwóch niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych

Piła,wielkopolskie

170 000 zł37 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 2 piętro Piła, os. Zamość Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Młodych w Pile (naprzeciwko Państwowej Szkoły Muzycznej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Opis nieruchomości Przed Państwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Gdynia,pomorskie

388 198 zł50 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne trzystronne mieszkanie 50 M2 Prosto od Developera! Bez podatku i prowizji! W nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tylko 2 km od Bałtyku, sąsiedztwo lasu, bogata infrastruktura i łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania W okolicy wsg I utp Polecamy klimatyczne mieszkania w kamienicy niedaleko wsg oraz utp Wysokie pomieszczenia , ciekawe rozkłady , klimatyczne wnętrza z zachowaniem elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł50 m² 19 604 zł/m²

 

Piętro:28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej 50,5 m2, zlokalizowany na 28 piętrze w apartamentowcu Sky Tower. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Stalowa Wola,podkarpackie

260 000 zł63 m² 4 136,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o metrażu 62.85 m2. Mieszkanie jest połączone z dwóch kawalerek. W skład mieszkania wchodzą dwa duże pokoje, dwie łazienki,dwa przedpokoje, jedna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! Samo Centrum. Mieszkanie w trakcie budowy przez developera do oddania kwiecień 2019. Budowane na budynku z lat 70. Budynek całkowicie odnowiony. Nowe windy, szafty, itp. To już ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł59 m² 10 133,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie dla osób ceniących ciszę a jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją, na Osiedlu Hubertus. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

994 000 zł65 m² 15 315,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament z balkonem o powierzchni 64,9 m2 na trzecim piętrze 3 pokojowy w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł36 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi o pow. 25 m2 - 70 m2 Budynek znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Okazja! Ścisłe centrum Poznania! bez prowizji od kupującego! Idealne miejsce na prestiżowe biuro, kancelarię prawną, lub gabinet. Mieszkanie znajduje się przy ul. Ratajczaka, blisko urzędów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij