dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

336 528 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 207,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji Termin realizacji: III kwartał 2019r. Świetnie skomunikowana lokalizacja, obok inwestycji tramwaj oraz przystanek autobusowy. Nowoczesne osiedle składające się z zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

577 770 zł63 m² 9 232,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rodzinne mieszkanie z ogródkiem w pobliżu Galerii Mokotów. Osiedle częściowo odgrodzone wraz z przestrzenią wspólną (patio, plac zabaw). W parterze od strony ulicy zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje na pożądanych osiedlu - Wyżyny. Lokalizacja pozwala na swobodne poruszanie się po mieście - komunikacja miejska zaledwie w odległości 100 metrów, w pobliżu liczne sklepy, rynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

499 000 zł70 m² 7 088,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,4 m2 blisko centrum. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 4 kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czeska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Witam, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku wybudowanego w 2018 roku. Składa się z jednego pokoju wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł62 m² 4 846,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania o pow. 62m2 na zamkniętym osiedlu blisko nabrzeża Odry. Pokoje rozkładowe. Z sypialni i salonu wyjście na taras od strony południowej. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 620 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe/pokoje o powierzchni ok. - 14,0 m2, 14,5 m2, 9,6m2/ mieszkanie w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią/ok. 13,7m2/ i przynależną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mangalia

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej części Mokotowa. Inwestycja o podwyższonym standardzie. Zakup w atrakcyjnym harmonogramie płatności, co oznacza płatność 90%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów

Sosnowiec,śląskie

207 900 zł59 m² 3 511,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poczuj się jak na wakacjach! śródziemnomorski klimat! wejdziesz i będziesz chciał zostać już zawsze! * 3 pokoje * do wejścia - sosnowiec - piastów - ul. Wysoka * 59,2 m2 Może być Twoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł54 m² 6 099,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja z szybkim dostępem do autostrady oraz portu lotniczego Jasionka, bardzo dobry dojazd do centrum miasta, spokojna, zielona okolica to tylko niektóre zalety mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękny apartament w pożądanej lokalizacji - Szwederowo! Mieszkanie, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych w budownictwie z 2016 roku. Znajdziemy tutaj: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

223 990 zł48 m² 4 649,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi kliencie! Uprzejmie informujemy, iż kupując apartament na tej inwestycji nie płacisz prowizji oraz podatku od czynności cywilnoprawnych 2% (pcc). Mieszkanie 3- pokojowy o powierzchni 48,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Sosnowiec,śląskie

232 000 zł62 m² 3 741,94 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu, środuli przy ulicy Kornela Ujejskiego. Nieruchomość wyróżnia dobra lokalizacja w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

310 000 zł50 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane i ustawne dwu-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w Luboniu. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ponad 50 mkw, a składają się na nią: jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

334 000 zł47 m² 7 044,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu niedaleko Bielan Wrocławskich. Budynek, w którym proponujemy Państwu zakup lokalu to okazja zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

270 000 zł42 m² 6 359 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe, piękne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku z 2008 r. przy ul. Dunin-Brzezińskiego (okolica os. 1000-lecia) w Myślenicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł62 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam! Na sprzedaż piękne mieszkanie z ogródkiem z wyjątkowym klimatem znajdujące się w cichej i urzekającej dzielnicy Zalesie. Przekraczając próg wchodzimy do dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie Z balkonem. DO placu grunwaldzkiego 20 minut. Ciche 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

267 464 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najbardziej aktualna oferta! możliwość negocjacji ceny! Inwestycja: teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, dużo terenów zielonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przyborów

Przyborów,podkarpackie

270 000 zł77 m² 3 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie bezczynszowe 66m + duża piwnica 12m kw. Klimatyzacja. Przyłącze do pralki w piwnicy. Balkon 8m długości. Blok prywatnej wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

313 200 zł53 m² 5 900,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w atrakcyjnej okolicy. Urocze Nowe Miasto położone jest w najpopularniejszej obecnie dzielnicy Rzeszowa. Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł29 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

203 000 zł63 m² 3 232,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

zbdsgvdxc Chciałbym Państwu zaprezentować sensowne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2. Mieści się ono na 4 piętrze niskiego bloku, przy ulicy Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Linie

Linie,zachodniopomorskie

99 000 zł56 m² 1 779,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 56 m2 w miejscowości Linie - 12 km od Pyrzyc, 38 km od Szczecina. Mieszkanie skłąda się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchniach ok 17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Poznań,wielkopolskie

344 000 zł72 m² 4 773,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż, zlokalizowane w Centrum miasta, okolice Starego Browaru, górna Wilda. Metraż nieruchomości 72,06m. Po remoncie można mieć 7,8 pokoi. Idealne pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaspijska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Niezwykle funkcjonalne, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji przy ul. Kaspijskiej na warszawskich Stegnach. Nieruchomość położona na 5 poziomie w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przestronne, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe po kapitalnym remoncie o powierzchni 55m2, stare Miasto, ul. Starowiślna. Niebanalne wnętrze mieszkania o wystroju w stylu skandynawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wieżowa

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł112 m² 6 967,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

[Rezerwacja] Apartament w ścisłym centrum z widokiem na Stare Miasto. [english description below] Czy ucieszyłaby Cię możliwość zamieszkania zaledwie 1000 metrów od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł45 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Bielawy. Nieruchomość idealna do zamieszkania od zaraz lub przygotowana pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

239 000 zł35 m² 6 809,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2pokojowe o pow.35,1m, położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z: -pokoju z wyjściem na balkon -sypialni -jasnej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabowa

Ustroń,śląskie

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty czantoria Oferujemy do sprzedaży nowe 2 pokojowe apartamenty z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim, położone w budynku 2 kondygnacyjnym na pięknej widokowej działce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

134 000 zł27 m² 4 981,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Piły blok, i piętro, 2 pokoje cena do negocjacji Administrator: pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Miejskie centralne ogrzewanie Pokoje: 11,40 i 6m 2 Kuchnia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

175 000 zł114 m² 1 535,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:link do strony :kontakt do agenta :dane biura brukar Jerzy Lewowski 1maja 105 45-355 Opole Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie na Kapuściskach, doskonała lokalizacja, kameralna okolica, wszelkie udogodnienia socjalno-bytowe. W okolicy żłobek i szkoła. Doskonale skomunikowane z reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

122 000 zł38 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 znajdującego się na pierwszym piętrze przy ul. 11 Listopada. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

744 000 zł58 m² 12 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł73 m² 4 787,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie, 3-pokojowe o powierzchni 73,10m2 zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka. Położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** Mieszkanie wykończone, świetne do zamieszkania lub na wynajem krótko i długoterminowy. Możliwość wynajęcia od nowego właściciela za kwotę 4500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

609 534 zł67 m² 9 127,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odbierz mieszkanie już W tym roku! Najbardziej aktualna oferta! możliwość negocjacji ceny! Lokalizacja: 5 minut park Dolina Służewiecka, romana Kozłowskiego 700 Galeria handlowa Mokotów 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Opole,opolskie

232 460 zł39 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 39,4 m2, położone na parterze w nowym, czteropiętrowym budynku z windą,.