dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 149 709 zł55,01 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,01 m , położone na 1. piętrze prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 030 zł53,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 374 zł55,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 375 zł40,99 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 686 zł53,69 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o numerze, zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji w sercu Łodzkiego Polesia. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł51,53 m² 13 875,41 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m przy ul. Grunwaldzkiej 115 we Wrzeszczu Górnym. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,00 m , położona na 1. piętrze prestiżowej inwestycji na Łódzkim Polesiu. To idealna propozycja "na start" lub jako gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w Górnym Wrzeszczu. (Grunwaldzka 126) Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 245 zł123,73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 985 zł113,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 097 zł78,13 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł51,87 m² 3 450,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - mieszkanie z ogródkiem i garazemw Barzkowicach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,87 m2, położone w budynku czterorodzinnym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł49,80 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice ul. Józefowska. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,8m2 z balkonem zlokalizowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 039 zł31,01 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja II etap inwestycji Osiedle Solne to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na granicy Krakowa i Wieliczki przy ul. Św. Barbary w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,64 m² 17 268,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Czerwone Maki 43. Nowoczesny budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł79,61 m² 14 056,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, wykończonego mieszkania, gotowego do wprowadzenia. Lokalizacja: adres: poznań, ul. Miśnieńska specyfikacja: powierzchnia: 79,61 mkw. - rowerowania - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 989 zł62,82 m² 12 957,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 212 zł58,17 m² 13 189,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 222 zł59,98 m² 12 908 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w 7 etapie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł50,39 m² 4 465,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1833

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w miejscowości Małoszyce pod Lęborkiem to propozycja dla klientów, którzy świadomie wybierają niezależność finansową.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,07 m² 11 400,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją w centrum Siechnic Przedstawiam ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,07 m2 (powierzchnia po podłodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł114,32 m² 12 158,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 114,32 m , położone na zielonej i doskonale skomunikowanej Klecinie we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł61 m² 11 459,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle Apartamenty Miłocińska to zamknięty i bezpieczny kompleks 20 budynków w zabudowie szeregowej, oferujący mieszkania o metrażach ok. 61 m , 66,5 m oraz dwa lokale ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,20 m² 14 176,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Słoneczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 3 piętrze, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł98,68 m² 17 987,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł70,37 m² 11 084,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,34 m z balkonem, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,03 m² 6 770,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie 63,05 m z.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł72,72 m² 6 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne 4 pokoje | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł60,74 m² 15 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. Krzyżówki Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł38,40 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,64 m² 7 318,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! Jeśli szukacie Państwo klimatycznego, dwupokojowego mieszkania w bliskiej odległości od Starówki, ta oferta jest dla Was! Super lokalizacja - apteka, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45,82 m² 14 164,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Nowej Hucie na osiedlu Sportowym przy ul. Bulwarowej Przestronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł45,90 m² 15 642,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe blisko metra Trocka. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,9 m + piwnica 2,79m2, położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1979 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł58,07 m² 11 520,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, 35 m2, na wysokim parterze, bez balkonu, po remoncie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu dobrze rozplanowane, dwa ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł57,10 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2011.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł68,59 m² 11 211,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronne i pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 69m2 przy ulicy Sympatycznej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,40 m² 11 201,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie w ofercie estaton prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m zlokalizowane na parterze w wysokim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 577 235 zł77,71 m² 33 164,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! oddany do użytkowania! Podana cena 2 557 235 zł jest wartością netto + vat 23% (3 170 000 zł. brutto) Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,90 m² 15 567,28 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 12 piętrze w budynku przy ul. Czerniakowskiej 56 na Mokotowie. Układ: 2 oddzielne pokoje osobna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,50 m² 18 080,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. zlokalizowane na IV piętrze. Budynek pięciokondygnacyjny z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55,90 m² 10 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87 m2 (po podłodze ok. 70m2) znajdujące się na 4 piętrze budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,40 m² 8 293,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmaja w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość pięter: 0/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,44 m² 9 912,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie nowe salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, spiżarka do zamieszkania, taras + ogrodek,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł61,63 m² 9 411 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w biurze Estaton trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1986 Piętro: 2/4 Rodzaj ogrzewania:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij