dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł100,80 m² 8 422,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż piękne, duże i komfortowe mieszkanie w Siechnicach. Zadbane, bardzo gustownie urządzone i gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: poziom I -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

598 125 zł47,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

925 288 zł74,62 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

835 620 zł73,30 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł51,90 m² 12 119,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,07 m² 15 559,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament na parterze - 32,07 m2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 32,07 m2 położony na parterze prestiżowego kompleksu Sea & Lake w miejscowości Mielno. Nieruchomość znajduje się 350.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł81 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej części Myślenic na kameralnym osiedlu składającym się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o metrażu 23,6 m zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 475 zł61,75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 511 zł61,59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na parterze, w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 475 zł61,75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł44 m² 17 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44,08 m Wrocław, lokum La Vida Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,08 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,10 m² 14 787,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień od kawy na własnym tarasie. Wychodzisz z salonu prosto do ogrodu. Cisza. Zieleń. Spokój. Nie słyszysz miasta słyszysz ptaki. Dzieci mają przestrzeń do zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,62 m² 23 171,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, trzypokojowy apartament położony w ostatnim etapie osiedla Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku. To idealne miejsce dla wymagających klientów, którzy poszukują eleganckiego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł108 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowe piękne przestronne mieszkanie dwupoziomowe na piętrze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Lednicy Górnej (ok. 1 km od Wieliczki) tylko cztery mieszkania w budynku! wygoda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł27 m² 53 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis Apartament Sol Marina z prywatnym miejscem cumowniczym. Atuty Piękny widok na wodę Wysoki standard budynku Cicha i spokojna okolica Niepowtarzalny charakter inwestycji Prywatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł151,30 m² 11 103,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie które wygląda jak segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie Lokal mieszkalny w budynku typu Bliźniak Duże, funkcjonalne 2 poziomowe mieszkanie z ogrodem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 508 zł41,63 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 119 zł38,04 m² 13 199,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 656 zł61,34 m² 11 699,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 966 000 zł83,99 m² 23 407,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Przestronny, 3 pokojowy apartament z loggią w inwestycji Solna 6 wyjątkowym, nagradzanym projekcie na Wzgórzu Św. Wojciecha. Wysokie, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie na parterze 63,08 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł87,31 m² 12 999,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, które łączy przestrzeń, światło i niepowtarzalny charakter wnętrza. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Wola / Śródmieście - Al. Solidarności 88 Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,35 m² 8 385,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu, nie tracąc fortuny na generalny remont? Cenisz funkcjonalny układ i klimatyzację? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam duże, ustawne i jasne mieszkanie z pięknymi widokami na dwa stoki narciarskie i okolicę. Piętro 5. Duży balkon. Mieszkanie na ogromny przedpokój z wielką szafą pod wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł75 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o pow. 75m2 wykończony z wysokiej klasy materiałów. W apartamencie znajdują się duże drewniane okna na wysokość całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

650 454 zł63,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,64 m² 7 656,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 58,64 m2 + balkon + strych zlokalizowane na 1 piętrze (z 1) w nowej inwestycji przy zjeździe z ul. Lwowskiej w Malawie. Kameralne Lwowska.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł58 m² 15 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W skotnikach N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "zielona Polana" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

709 977 zł78,52 m² 9 041,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Tarnowie Podgórnym, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Niepowtarzalna cicha okolica, okna z widokiem na sad. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł25 m² 22 360 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowy produkt inwestycyjny klasy premium wysoka stopa zwrotu Nie każda kawalerka jest inwestycją. Ta została do inwestycji wręcz stworzona. Więcej informacji: renata tel. 780*771*848 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż bardzo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy Placu Mickiewicza 4 w Sulęcinie. Mieszkanie jest wewnętrzne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji- centrum nadmorskiej miejscowości Łeba,.

Szczegóły ogłoszenia

440 900 zł71,50 m² 6 166,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort, przestrzeń i wygodę w codziennym użytkowaniu? Z własnym ogródkiem? Blisko natury, ale i z bliskim dostępem do miasta? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,36 m2 położonego na parterze niskiej zabudowy dwulokalowej zlokalizowanej na osiedlu Załęże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł46 m² 24 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00. Niższa cena wyłącznie na dzień otwarty Zamieszkaj lub inwestuj pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

579 810 zł75,30 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta przedsprzedaży trzech pierwszych mieszkań! Już dziś możesz zarezerwować 1 z 6 mieszkań w przedsprzedażowej korzystnej cenie. Co nas wyróżnia? - unikalna architektura - kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł41,29 m² 14 967,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią | Balkon | Garaż | Świetna lokalizacja - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferujemy jasne, dobrze doświetlone mieszkanie z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 700 zł66 m² 17 419,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Starego Podgórza. Osiedle Fi to inwestycja powstała w 2016 roku,.