dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

206 596 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 usytuowanego na wysokim parterze w bloku z cegły na bezpiecznym osiedlu zamkniętym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

360 000 zł105 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 88 m 2 (pow.całkowita 11 5 m 2 ) w sta nie deweloperskim zlokalizowany na Starym Lubinie - okolice Reala. Segment z działką oraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

128 000 zł46 m² 2 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 46m2, zlokalizowane w Pszennie z ogródkiem. Nieruchomość posiada osobne wejście do mieszkania składającego się z pokoju z oknem, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

474 512 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie, 49,91 m2, ul. Pachońskiego (prądnik Biały) Bezpośrednia oferta od dewelopera. Cena katalogowa: 474.512,00 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku pcc 2%! Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł55 m² 5 342,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie, /remont generalny z wymianą wszystkich instalacji przeprowadzony 10 lat temu/; do ewentualnego odświeżenia, bez większych nakładów można się wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

295 000 zł69 m² 4 269 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 69,10m2 usytuowane na parterze w bloku z cegły na os. Sady. Mieszkanie składa się z okazałego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł66 m² 4 378,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie M-5 na IV piętrze z loggią w kamienicy. Lokal składa się z : 4 pokoi łazienki wc kuchni przedpokoju Zarządza wspólnota mieszkaniowa. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich na Mokotowie, do którego będziesz z chęcią wracał to idealnie trafiłeś/aś. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł45 m² 3 752 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 45,04 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie słoneczne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W novatorze Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na pierwszym piętrze budynku.Lokalizacja bardzo dobra. Mieszkanie o powierzchni 75,4 m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku. Dwustronne, ustawne i gotowe do zamieszkania po umeblowaniu kuchni. Układ mieszkania to: salon, dwie sypialnie, kuchnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

277 529 zł54 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie nowe mieszkania W inwestycji na złocieniu! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 26 do 86 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Stylowy blok z 2002 roku. Teren ogrodzony i monitorowany. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni 88m2 (powierzchni użytkowej 70m2). Cztery pokoje: salon około 28m2 + dwa pokoje około 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim bardzo blisko centrum / legnicka ok. / media miejskie Super oferta w centrum miasta! Kawalerka o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tatarska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł36 m² 7 473,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam wyjątkową kawalerkę o powierzchni 36 m 2 z tarasem na wysokom parterze nowoczesnego apartamentowca na Krzykach. Mieszkanie w kształcie litery ,L' składa sie z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowy, luksusowy i w pełni urządzony apartament położony w samym sercu Bydgoszczy na prestiżowym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Apartament kusi nowoczesnym wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mireckiego

Lębork,pomorskie

352 608 zł73 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowoczesne apartamenty z balkonem, w stanie deweloperskim, usytuowane w najwyższym budynku w Lęborku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Sosnowiec,śląskie

207 900 zł59 m² 3 511,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poczuj się jak na wakacjach! śródziemnomorski klimat! wejdziesz i będziesz chciał zostać już zawsze! * 3 pokoje * do wejścia - sosnowiec - piastów - ul. Wysoka * 59,2 m2 Może być Twoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

276 925 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartamenty mieszkalne w centrum Świnoujścia o powierzchni od 30 m2 do 78 m2. Nowy budynek z windą, który zostanie oddany do użytkowania z końcem 2018 roku. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą to nowoczesne osiedle mieszkaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

384 900 zł56 m² 6 873,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Co powiecie na przytulne i kompaktowe mieszkanie na Piątkowie? To wyjątkowe prawie 55-metrowe mieszkanie mieści się na drugim piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Kłodzko,dolnośląskie

189 000 zł90 m² 2 111,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazieńki , wc i werandy o powierzchni 76,30 m2 oraz przedpokoju, balkonu o długości 11,5 mb i piwnicy o powierzchni 13,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem I Z ogrodem, o pow całk 106M2, użytkowej 95M2 .KARPACZ. Cena 350000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

295 000 zł59 m² 5 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 , położone na parterze, do mieszkania przynależy ogródek. Składa się ono z 3 pokoi: dużego salonu oraz dwóch sypialni ( mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

302 101 zł27 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje w inwestycja na Woli Prymasa Tysiąclecia (pażdziernik 2018 rok) Termin oddania inwestycji: październik 2018 r. Do sprzedania 4 pokoje 27,00 m2 cena 302 101 zł ,w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: telefon   Nr Licencji pfrn 2258 Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu z 2008r. Kompletnie wyposażone, rynek 2,5km. Oferta tylko w naszym biurze Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł70 m² 7 040,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowa przy ul. Zimowit. Nieruchomość o powierzchni 70,31 m 2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie o metrażu 65m2 w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Pierwsze piętro w budynku 1 piętrowym. Budynek z lat 30. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Geograficzna

Warszawa,mazowieckie

260 749 zł28 m² 9 246 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł61 m² 1 612,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, położone na drugim piętrze kamienicy na Starym Zdroju. Standard wykończenia: ściany - gładzie, boazeria ; Podłogi - wykładzina; okna - pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55m2 w bloku z windą z 2013 roku w Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

219 000 zł19 m² 11 774 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

414 432 zł58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 25 do 60M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bojary

Białystok,podlaskie

467 000 zł126 m² 3 706,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o pow. 126 m2 na osiedlu Bojary. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku z cegły z 1996r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzy pokoje z widnym aneksem kuchennym i balkonem w doskonałej, cichej i pożądanej części Mokotowa przy ulicy Bernardyńskiej 2 min. od przystanku autobusowego. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł54 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 54 m2 z widną kuchnią dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

350 000 zł87 m² 4 022,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania ekskluzywne 4 pokojowe mieszkanie w centrum Karpacza. Lokal zajmuje powierzchnie 87m2 rozłożoną na dwa poziomy. Na pierwszym znajduje się 35 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów Polskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie na ul. Legionów Polskich. Mieszkanie dwupoziomowe. Na parterze salon z aneksem kuchennym, pokój z balkonem; na piętrze: pokój i łazienka z wc. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

205 000 zł51 m² 4 011,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- upragniona lokalizacja - Dąbrowa Górnicza - Centrum - Dąbrowskiego niski blok - balkon 51 m2 - 205 000 zł Oferujemy na sprzedaż świetne mieszkanie posiadające: 2 niezależne pokoje w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł26 m² 10 646,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalarka na Bielanach na pograniczu Żoliborza, w zielonej okolicy, dobra komunikacja, blisko do Centrum. Mieszkanie składa się z ładnego pokoju z balkonem, kuchni z oknem, przedpokoju.