dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Owocowa

Szczecin,zachodniopomorskie

820 000 zł82 m² 9 963,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

289 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*** 3 pokoje *** *** blisko zalew *** wasilków ** *** do własnej aranżacji *** Oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie w kamienicy składające się z: salonu 2 sypialni łazienki dużego balkonu Nieruchomość położona w pięknym, zielonym zakątku Starych Bielan. Niemniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Słoneczne mieszkanie z ogródkiem oraz tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł52 m² 11 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dobrym standardzie o powierzchni 51.7m2 na Grabiszynie Atuty mieszkania: - Doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

669 998 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium/kaparowa/3pok./58m2/GARAŻ/BALKON Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą przy ul. Kaparowa (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

492 400 zł66 m² 7 460,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 996 zł53 m² 10 338,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/kolista/2 pok/parter/duży taras/top! okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w stanie do odświeżenia/remontu. > cena mieszkania przed remontem 379 tyś zł < > Cena mieszkania po remoncie to około 500 tyś zł < przy wybraniu opcji remontu możliwa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

526 743 zł56 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej (nowe miasto/rataje). Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja, która pozwala na łatwy dojazd do centrum (bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł40 m² 9 546,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kawalerka z możliwością przerobienia niewielkim kosztem na dwa pokoje, położona w cichym punkcie Pogodna przy ul. Gorkiego. Wysoki parter z ekspozycją okien na stronę wschodnią. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

97 000 zł28 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku przy ul. Wolności w Bielawie. Mieszkanie składa się z dwóch pomieszczeń. Wykonana jest nowa instalacja elektryczna oraz wyprowadzone wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

560 680 zł85 m² 6 627,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 84,5m2 przy ul. Warszawskiej z ogrodem o wielkości 70m2. Świetna lokalizacja w otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

645 000 zł54 m² 12 002,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ustawne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53,74 m2 , na trzecim piętrze w budynku położonym przy ul. Generała Filipowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Rosse

Jastrzębia Góra,pomorskie

517 714 zł34 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Jastrzębiej Górze, jedynie 450 metrów od morza. Apartament znajduje się w dwupiętrowym aparthotelu z 28 apartamentami zaprojektowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

799 000 zł122 m² 6 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy ostatniego wolnego mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowanego na Ip kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 122.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł38 m² 12 245,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 38,4 m2 przy ul. Wyszyńskiego (dzielnica Ołbin we Wrocławiu) mega okazja! oferta limitowana! Mieszkanie 2-pokojowe mierzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł17 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny mikroapartament z potencjałem inwestycyjnym w Szczecinie Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - nowoczesny mikroapartament o powierzchni 17,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł36 m² 16 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Super inwestycja! Na sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku Śródmieściu. 4 piętrowy budynek z lat 50-tych, po termoizolacji. Mieszkanie 36m2 usytuowane jest na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Suwałki,podlaskie

327 000 zł44 m² 7 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż słoneczne, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, w bloku bez windy przy ul.Szpitalnej w Suwałkach. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

425 000 zł47 m² 8 956,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego wymarzonego M3 w dzielnicy Parkitka? Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w bloku 3 -piętrowym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

741 312 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie nr 57b o powierzchni 91,52 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł36 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy do sprzedaży jasne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, o powierzchni 36,5 m2. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 065,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Bardzo przytulna kawalerka na chełmie! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze handlowo-usługowe (w najbliższej okolicy sklepy Carrefour, spar, żabka) - Miejsca parkingowe dla mieszkańców, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł67 m² 6 883,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Deptaku Bogusława w Szczecinie W bezpośrednim sąsiedztwie punkty usługowo-handlowe, restauracje, apteki, siłownie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij