dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

135 000 zł29 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do zakupu przytulne 1-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w okolicy Jasnej Góry. Mieszkanie dotychczas było wynajmowane. Idealnie nadaje się na najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowszczaków Nieruchomość o powierzchni 39 m2 składa się ze słonecznego salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł70 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży mieszkanie na Krzykach przy ul.Porannej. Mieszkanie 3 pokojowe z bardzo dużą kuchnią z jadalnią. Z kuchni wyjście na balkon. Pokoje duże, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł60 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe przy metrze Stokłosy do własnej adaptacji Doskonałe jako inwestycja, pod wynajem 2 minuty pieszo do metra Ursynów Spółdzielcze własnościowe, grunty w końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

410 000 zł110 m² 3 727 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji bez podatku pcc, termin zakończenia budowy 31.08 2019! I poziom 78,89 m2, dodatkowo antresola o powierzchni 36 m2. Możemy umówić się, wejść i zobaczyć każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

418 465 zł64 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2, położonej w kameralnej inwestycji na Jagodno. Bez prowizji, bez podatku pcc! Opiekun oferty: dmitry Bei telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

198 000 zł46 m² 4 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta rozkład mieszkania I pomieszczenia przynależne: powierzchnia 46 m2 pokój z balkonem, sypialnia pokój kuchnia widna łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

355 000 zł74 m² 4 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne, jasne mieszkanie do wejścia na drugim piętrze na ul. Łódzkiej. Kuchnia oddzielna, którą można połączyć z salonem. Jedna duża sypialnia oraz dwa pokoje dla dzieci. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł26 m² 6 450,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja! Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% u notariusza. Oferujemy 1-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum blisko Jasnych Błoni /urzędu Miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł41 m² 10 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie, u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sikorskiego w nowej inwestycji Robyg Green Mokotów, której oddanie planowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł86 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne, gotowe mieszkanie 10 minut od centrum! bez prowizji I podatku pcc 2% Polecam na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach, przy ulicy Pięknej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł44 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m 2 zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku z lat 80 przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Dworcowy

Łeba,pomorskie

210 000 zł51 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,10m 2 znajdujące się w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

429 870 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Hawelańska położone w spokojnej i cichej okolicy, jednocześnie blisko centrum Poznania, składa się z 3 budynków kompleksu mieszkaniowego, w którym znalazło się 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Sosnowiec,śląskie

223 000 zł55 m² 4 054,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec centrum- 3 pokoje rozkład mieszkania I pomieszczenia przynależne: powierzchnia 55 m2 salon z aneksem kuchennym sypialnia, pokój łazienka połączona z wc,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Będzin,śląskie

319 000 zł80 m² 4 006,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje, taras, balkon do własnej aranżacji będzin osiedle zamkowe ulica Jagiełły rozkład mieszkania : hall -wejście - wiatrołap przedpokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Matejki

Dębica,podkarpackie

199 000 zł48 m² 4 103,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 mieszczące się na II piętrze bloku na osiedlu Matejki w Dębicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (18m2, 12m2), kuchni (10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

322 813 zł52 m² 6 206 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. W sprzedaży wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

211 000 zł26 m² 8 115 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

139 000 zł24 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 1 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku na czwartym piętrze położone w Wapienicy dzielnicy Bielska-Białej. Mieszkanie na o powierzchni użytkowej 23 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Atuty: do największych atutów inwestycji z pewnością należą: duże ogrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Korzeniec

Dąbrowa Górnicza,śląskie

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dąbrowa górnicza Centrum rozkład mieszkania: powierzchnia 30m 2 : pokój, kuchnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

344 373 zł50 m² 6 906,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kwadrans od centrum Gdańska, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień W sprzedaży ostatnie 29 mieszkań! Kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagienki

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, na ostatnim 3 piętrze w kameralnym budynku 12 lokalowym wybudowanym w 2010 roku, z windą i garażem podziemnym. W garażu miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

361 785 zł50 m² 7 274,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kwadrans od centrum Gdańska, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień. W sprzedaży ostatnie 29 mieszkań! Kameralne osiedle zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

382 073 zł56 m² 6 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Mieszkanie w super lokalizacja. Bezpieczna inwestycja! Lokalizacja: fabryczna dobry dojazd do węzła A8, niedaleko Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51 m2 na Bemowie w trzy piętrowym budynku na 1 piętrze w budynku z lat 90-tych. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł52 m² 6 303,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rewelacyjnie usytuowane mieszkanie na Gumieńcach - Osiedle Za Sterem. Budynek 3 piętrowy z 2009r. Świetna nieustannie rozwijająca się okolica, idealna dla młodych i starszych. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budownictwie os. Węglinek. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi(10,2mkw i 7,3mkw), salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

168 000 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję kawalerkę 30 m2 z potencjałem na 2 pokoje, zlokalizowaną na parterze 4 piętrowego budynku w samym centrum miasta w sąsiedztwie Sądu. Aktualnie mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

273 040 zł46 m² 5 935,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na opolskim rynku! nowa inwestycja deweloperska W opolu. Komfortowe, słoneczne apartamenty o nazwie platinium 2 apartamenty - to dwa ekskluzywne apartamentowce zlokalizowane w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

422 841 zł52 m² 8 130 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krakowa- bronowice W odległości 300m znajduje się przystanek autobusowy skąd w szybki sposób dostaniemy się do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

269 000 zł44 m² 6 155,61 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z udzielną kuchnią o powierzchni ok.44 m2, usytuowane na wysokim parterze w wielorodzinny budynku. Mieszkanie wymaga remontu. Południowo-zachodnia ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoria

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Poznań, centrum, chwaliszewo, czartoria 2 pokoje, garaż Polecam do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 43,06 położone na IV piętrze V-piętrowego ekskluzywnego budynku na Starym Mieście, ul.