dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 967,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 mkw - po generalnym remoncie i wykończeniu zgodnie ze zdjęciami. Wyjątkowe wnętrze, gotowe od zaraz, centrum miasta - blisko Dworzec Główny, rynek, itd. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potebni

Kraków,małopolskie

3 999 000 zł200 m² 19 995 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, oferta sprzedaży nietuzinkowego, 4 - pokojowego apartamentu o łącznej powierzchni użytkowej 144,57 m2 (całkowita 200m2) + powierzchnie przynależne w centralnej części Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

395 000 zł34 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka na paterze w 3 piętrowym bloku, o powierzchni 34 m2 Lokal mieszkalny znajduje się na kameralnym osiedlu w budynku z 2012r. Osiedle cechuje cisza, co w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

334 000 zł70 m² 4 771,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prawdziwa okazja! Mieszkanie 2-poziomowe o pow. całkowitej 70 mkw położone na 3 piętrze w nowym bloku w Śródmieściu ( 10 minut spacerem do ścisłego centrum) Na 1 poziomie zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł81 m² 14 321 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 4 pokoi oraz 2 dużych łazienek. Nieruchomość posiada również 2 duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Piła,wielkopolskie

329 000 zł59 m² 5 620,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe O pow. 58,54 M2 zamość ul. Karpacka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ( w księdze wieczystej Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe mieszkanie trzy pokoje 47,9 m2 z balkonem na osiedlu zamkniętym do remontu na Stawkach! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Jasło,podkarpackie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 45m2 Jasło, spokojna, zielona okolica. Mieszkanie na 3 pietrze bloku przy ulicy Kopernika, jasne, ustawne, z układem wschód-zachód. Rozkład pomieszczeń następujący: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Dachowa,wielkopolskie

639 000 zł90 m² 7 115,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro apc Nieruchomości przedstawia smart mieszkanie w miejscowości Dachowa (gm. Kórnik). Lokal o powierzchni 74,8mkw zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w budynku bliźniaczym.