dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

279 000 zł77 m² 3 618,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Cztery pokoje o genialnym układzie - Dąbrowa Górnicza, mydlice ul. Legionów Polskich (dobry wyjazd) wirtualna wizyta -> rozkład: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł84 m² 5 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: telefon   Nr Licencji pfrn 2258 Trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Porannej. Mieszkanie o powierzchni 84,5 m2 mieści się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł63 m² 5 213,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. Bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

261 000 zł86 m² 3 033,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Karpaczu Górnym w okolicy Świątyni Wang. Mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy. Lokal dwupoziomowy o powierzchni 86,05 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł84 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Na sprzedaż udział w budynku wielorodzinnym, stanowiący 2 wyodrębnione mieszkania o łącznej powierzchni około 86m2. Budynek zadbany, po częściowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wrocławskiej w Gliwicach. Mieszkanie 48m2 położone na 2 piętrze, składa się z 2 dużych i ustawnych pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

230 000 zł62 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wynajmu garażu, w spokojnej okolicy na Osiedlu Przyjaźń. W pobliżu mieszkania możemy znaleźć liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku. Z salonu jest wyjście na duży balkon/ekspozycja południowa/, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu nowocześnie zaaranżowane i wykończone mieszkanie w nowej inwestycji znajdującej się na osiedlu Dojlidy. Nieruchomość umiejscowiona jest na IV piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 43m2 na bydgoskim osiedlu wyżyny. Lokalizacja jest idealna dla rodzin oraz młodych osób ponieważ jest niedaleko znajduje się komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Radom,mazowieckie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam dla Ciebie ustawne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Michałów. Zlokalizowane na wygodnym pierwszym pietrze niskiego bloku po termomodernizacji. Składa się z dużego słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 514 zł48 m² 7 152,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, centrum, 48.31m2, 3 POKOJE, I PIĘTRZE, CEGŁA, WINDA, 2018, 2 BALKONY MIESZKANIE IDEALNE NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze w budynku z 1970 roku. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Szczepin przy centrum handlowym tgg, z idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

317 000 zł64 m² 4 976,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Osmeckiego Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Atuty Mieszkania - Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

220 900 zł49 m² 4 511 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro sprzedaży, tel oferta rynku pierwotnego nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. W sprzedaży posiadamy wszystkie dostępne mieszkania W tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum A

Kraków,małopolskie

309 000 zł46 m² 6 717 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią. Usytuowane na parterze w budynku z cegły z 1950 r. Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości ok. 4 m2, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł49 m² 6 204 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

209 000 zł30 m² 6 967 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Mamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2. Jasne, przestronne i z potencjałem inwestycyjnym dzięki świetnej lokalizacji Nowe Miasto. W okolicy znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Strachocin

Wrocław,dolnośląskie

422 952 zł70 m² 6 086 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje na strachocinie! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Kraków,małopolskie

295 000 zł39 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe 39m2 na ul. Ks. Turka. Dobra lokalizacja niedaleko centrum Krakowa. Cicha, spokojna okolica, kameralne osiedle. W pobliżu szkoła, sklepy, lokale usługowe. Na osiedlu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

273 000 zł57 m² 4 764,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 57,30 m2, położone na 8 piętrze wieżowca na Osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

196 800 zł41 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

427 707 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Trzypokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

283 361 zł40 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta rynku pierwotnego nowe od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 32 do 65 M2. Zapewniamy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

219 900 zł47 m² 4 678,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - nie czekaj - rewelacyjna oferta ************************************************ sosnowiec - centrum - okolice ch plaza - policji ************************************************ rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

398 000 zł79 m² 5 045 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Iwinach. Kameralna inwestycja to zespół budynków jednopiętrowych w zabudowie szeregowej na osiedlu zamkniętym. Inwestycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł78 m² 7 510 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe (77,5m2) blisko stacji metra imielin przy ul. Dybowskiego. W pierwotnym stanie było mieszkaniem czteropokojowym i istneje możliwość powrotu do poprzedniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Wyśmienita lokalizacja przy ulicy koncertowej W samym sercu ursynowa mieszkanie funkcjonale rozkładowe, ustawne położone W pięknej scenerii zieleni niedaleko park oraz tereny spacerowe Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

285 000 zł23 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania W inwestycji na terenie dzielnicy krowodrza! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 16 do 44M2 Z tej inwestycji. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł70 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem! dąbrowa górnicza mydlice Zapraszamy do prezentacji wirtualnej nieruchomości link-> Mieszkanie o powierzchni 70,40m 2 rozkład I pomieszczenia przynależne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

192 000 zł50 m² 3 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*oferta godna polecenia* trzy pokoje - Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka. Niski blok, 2 piętro balkon! wydanie nieruchomości ok. wrzesień 2020r. Rozkład:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielonki,małopolskie

483 000 zł80 m² 6 037 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 80 do 89 M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wierzbno

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł64 m² 10 682 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! Nowe Mieszkanie 3 pokoje idealne dla Młodych i/lub na Inwestycje Lokalizacja Doskonała Komunikacja: w pobliżu 2 stacje metra: 1) metro racławicka 2) metro wierzbno oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł38 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. email Nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 położone na pierwszym pietrze w kamienicy przy ul. Kunickiego. Mieszkanie składa się: 1. pokoju dziennego 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Malbork,pomorskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m2, ul. Wybickiego, malbork. Forma własności: odrębna własność lokalu, księga wieczysta. Czynsz: 500 zł (fundusz remontowy, czynsz, ogrzewanie, woda, cieki, śmieci, gaz) Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł36 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży bardzo ciche, słoneczne, mieszkanie w kameralnym, budynku z cegły, usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2010roku. Mieszkanie ustawne, jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

319 000 zł69 m² 4 651,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niestandardowego mieszkania, położonego w Gryfinie na Dolnym Tarasie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł61 m² 8 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na ostatnim piętrze. Ciepłe, słoneczne mieszkanie z ekspozycją okien na stronę zachodnią! Budynek położony na zorganizowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Salwator

Kraków,małopolskie

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Azb nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo ładny nowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Kościuszki W bardzo atrakcyjnej dzielnicy na krakowskim salwatorze Mieszkanie.