dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł26 m² 6 346 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m2 zlokalizowana na 4 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ul. Mazurskiej na os. Ksm w Kielcach. Nieruchomość składa się z : - pokoju dziennego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

232 960 zł51 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji! Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanych apartamentowcach w Dąbrowie Górniczej. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świderska

Józefów,mazowieckie

619 000 zł84 m² 7 369,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 83,62 m2 idealne dla rodziny Zadbane, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku 2 piętrowym, 3 klatkowym na ogrodzonej działce w Józefowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Brzozowica

Będzin,śląskie

409 000 zł78 m² 5 276,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Będzin/ osiedle brzozowica! ***3 pokoje*** nie czekaj! rozkład mieszkania: powierzchnia 77,52M 2 salon z aneksem kuchennym, pokój młodzieżowy,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

383 502 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Termin oddania II kwartał 2020 kameralna inwestycja wysoki standard Oferujemy do sprzedania elegancki, dwupoziomowy apartament 2 pokojowy, położony na parterze o powierzchni 55,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaszubska

Pierwoszyno,pomorskie

249 000 zł52 m² 4 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, garażem i udziałem w dużej działce! lokalizacja: mieszkanie położone w Pierwoszynie. Blisko zarówno do Centrum Gdyni (10km) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł49 m² 4 271 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Barwinek. Mieszkanie o powierzchni 49,17m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastów

Kraków,małopolskie

425 000 zł56 m² 7 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe 56m2 z balkonem i piwnicą na II piętrze w IV piętrowym bloku. Do zamieszkania. W przedpokoju i łazience płytki, w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

330 000 zł39 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 1 pokojowe z jasną kuchnią, umeblowane. Balkon dostępny z pokoju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub odświeżenia, wyposażone w podstawowe meble - świetnie nadaję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł31 m² 7 839 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

535 000 zł158 m² 3 388,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie mierzące 157,91m2, mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. Jeśli szukasz mieszkania w kamienicy o dużej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Azory

Kraków,małopolskie

630 000 zł70 m² 8 961,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w budynku z przełomu xx/xxiw. wybudowanym w technologii tradycyjnej na osiedlu (monitorowane, ogrodzone) w pobliżu R.Ofiar Katynia. W okolicy znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

430 991 zł72 m² 5 957,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Inwestycja realizowana na Psim Polu. Nieopodal inwestycji przystanek autobusowy linii 121, 130, 131, 150, n oraz linia nocna 251. W pobliżu takie sklepy jak Tesco, biedronka, rossmann. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

288 000 zł49 m² 5 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na spokojnym osiedlu Leśna Dolina. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, dwie sypialnie, garderoba i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Wołomin,mazowieckie

327 000 zł66 m² 4 955 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66,20 m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym bloku w Wołominie. Na I poziomie znajduje się -salon z aneksem kuchennym -pokój -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

185 700 zł58 m² 3 201,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy bardzo atrakcyjny nowocześnie zaaranżowany apartament z garażem położony 6 km od Skarbimierza Układ mieszkania : dwa pokoje salon z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 500 zł83 m² 3 246,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się Z rewelacyjną ofertą mieszkania dąbrowa górnicza centrum- 3 pokoje Z balkonem! rozkład mieszkania I pomieszczenia przynależne: powierzchnia 82,5 m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Ta Dobra Oferta jest Tylko u Nas! lokalizacja: wyjątkowa oferta na najlepszej możliwej ulicy na Gdańskim Starym Mieście, a powodem jest bliskość do fontanny Neptuna (tylko 100 metrów, 1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Pleśniarowicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

325 000 zł66 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: - duża piwnica i garaż w cenie! - mieszkanie bezczynszowe - 25 min od Centrum Gdańska (20 km) - 3 min od przystanku autobusowego - 5 min do obwodnicy - 10 min od kolei dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

274 957 zł42 m² 6 562,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander - Bez prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł42 m² 10 557,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie Saska Kępa. Ul. Międzynarodowa, 3 Pokoje, 42 mkw na Pradze Południe. W razie pytań: t: mieszkanie trzypokojowe o klasycznym, modelowym rozkładzie znajdujące się na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

298 809 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja realizowana na Psim Polu. Nieopodal inwestycji przystanek autobusowy linii 121, 130, 131, 150, n oraz linia nocna 251. W pobliżu takie sklepy jak Tesco, biedronka, rossman. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szańcowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

196 000 zł116 m² 1 684 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w Elblągu z licytacji komorniczej. nr sprawy km508/14. Nr księgi wieczystej do sprawdzenia el1e/00030400/6 lokal w bardzo atrakcyjnej cenie. Licytacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

286 300 zł53 m² 5 401,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

214 000 zł47 m² 4 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość położona na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 47 m2. Na powierzchnie składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

347 000 zł36 m² 9 728 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe,35,67m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z dużą windą przy ul.Radzikowskiego. Do mieszkania przynależy duży balkon.Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

610 470 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z ogromnym ogrodem w samym centrum! Inteligentny system sterowania mieszkaniem! Cenisz sobie wysoki standard? Pragniesz zamieszkać w prestiżowej inwestycji blisko Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 54 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

325 553 zł48 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje z balkonem na Jagodnie. (for english scroll down; говорим по-русски ) Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Posiadamy w ofercie 1-5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł51 m² 5 878,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Rzeszowie - ul. Krynicka. Wyposażenie oferowane w cenie. Opis budynku: czteropiętrowy blok mieszkalny, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Czapury,wielkopolskie

324 000 zł62 m² 5 333 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 61,5 m.kw. położone na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

319 838 zł55 m² 5 849,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego. Mieszkanie składa się z salonu 16,87m2 ,kuchnią 8,45m2 i dwóch sypialni 8,74m2,5,59m2 , łazienki, korytarza oraz balkonu. Strony Świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 243,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Makler Nieruchomości ma do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 48,18 m2 (+ piwnica 2,62 m2) w Fordonie. Struktura mieszkania: pokój, pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 519 452 zł128 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kontakt telefoniczny do działu sprzedaży:. Nowe, funkcjonalne mieszkanie W stanie deweloperskim. Mieszkanie usytuowane jest w kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjnym, położonym nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

284 413 zł37 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam mieszkanie położone na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 18,07 m 2 - łazienki - 3,78 m 2 - sypialni 12,57 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny Granica Jelitkowa i Przymorza przy ulicy Piastowskiej 700 metrów do plaży w Jelitkowie. Z balkonu piękny widok na park i morze. Bardzo dobra komunikacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Sosnowiec,śląskie

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem! sosnowiec centrum Mieszkanie o powierzchni 47m 2 rozkład I pomieszczenia przynależne: salon z balkonem, sypialnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

418 656 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ostatnie wolne nowe mieszkania 2-pokojowe! bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 38 do 121M2 Z tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kalinowe

Kraków,małopolskie

296 000 zł47 m² 6 298 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie do odnowienia Kraków, bieńczyce os. Kalinowe. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu są okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

420 627 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze, z dużym salonem, garderobą, łazienką i wc okna wychodzące na południe mieszkanie w trzypiętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij