dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł35 m² 8 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego mieszkania o powierzchni 35,37 m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Leśnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z 2010r. o powierzchni 45m Mieszkanie składa się z: -Salonu -otwartej kuchnia -sypialni -łazienki Oraz ogrodu około 35m Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja praw z umowy deweloperskiej! Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Rzeszów,podkarpackie

467 000 zł36 m² 12 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 36m2, zlokalizowanego na 1 piętrze pięknej kamienicy z 1910 roku przy ul. Grotgera w sercu Rzeszowa. To doskonała oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

278 999 zł74 m² 3 744,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wrocław/dolnobrzeska/leśnica/doremontu/3pok./TANIO!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Bochnia,małopolskie

547 083 zł61 m² 8 968,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od inwestora - bez prowizji Przedstawiamy Państwu naszą ofertę mieszkań o wysokim standardzie wykończenia w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Tulce,wielkopolskie

649 000 zł116 m² 5 594,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na III-piętrze w kameralnym 5-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł64 m² 13 897,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe narożne mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie - Sielce, w bliskiej odległości od Parku Akcji Burza oraz nowo powstającej linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł78 m² 18 528,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Pięknie urządzony apartament 4-pokojowy w klimatycznym stylu. Całe wnętrze zaprojektowane wyjątkowo funkcjonalnie, z dbałością o najmniejsze detale. Apartament: na 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrężna

Sopot,pomorskie

3 478 000 zł348 m² 9 994,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2022

Atuty nieruchomości: - widok na morze - Możliwość własnej aranżacji - Nowoczesna i funkcjonalna architektura - Ogród (480m2) z miejscem do relaksu i zabaw dla dzieci. - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

476 295 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z dużym balkonem od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dodatkowo oferujemy: - bezpłatne konsultacje z ekspertem kredytowym - Wykończenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Klepacze

Klepacze,podlaskie

415 000 zł86 m² 4 825,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy lokal mieszkalny 3- pokojowy A1 o powierzchni użytkowej 86 m2 położony na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w Klepaczach. Inwestycja składa się z czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radomsko

Radomsko,łódzkie

282 000 zł51 m² 5 581,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne M3 po generalnym remoncie, położone na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym w Radomsku. Mieszkanie rozkładowe, bardzo widne z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

799 000 zł52 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania. Winda i garaż podziemny. 10 minut od morza. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń blisko morza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

931 000 zł50 m² 18 571,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

785 548 zł64 m² 12 216,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

523 500 zł75 m² 6 998,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Tylko w Metrohouse niebanalne, dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem, balkonem i 2. łazienkami! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

309 546 zł36 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie inwestycyjne w Rzeszowie 2 pokoje | Szybko dojazd do S19 i A4. Termin oddania IV kw. 2024 r. Metraż 35,58 m2 | 2 pokoje | Duży salon prawie 17 m2 - Bez konieczność zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

409 000 zł58 m² 7 076,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem lokalizowane na os. Nowe Miasto idealnie pod inwestycję na wynajem ze względu na bliskość uczelni. Na powierzchnię 57,8 m2 składa się: - korytarz, - oddzielania kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

999 000 zł65 m² 15 423,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Vogla

Warszawa,mazowieckie

1 322 197 zł74 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2 z ogródkiem i tarasem na Zawadach w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonijna

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł57 m² 15 484,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł49 m² 18 163,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 zlokalizowane na Mokotowie / Czerniaków. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

739 400 zł59 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 21,50 m2, - pokój 13,60 m2, - pokój 12,40 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

48 m2 | 3 pokoje | rozkładowe | do remontu | 5 piętro z windą | blok zadbany po kapitalnym remoncie ul. Pereca 13/19 - ścisłe centrum Warszawy | 300 m do metra Rondo onz | tramwaje 300 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

955 950 zł60 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 60,02m2 znajduje się na 2 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

407 000 zł78 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1234

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Staszów,świętokrzyskie

259 000 zł51 m² 5 045,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 51,33 m2, położonego w ścisłym centrum miasta na ulicy Wschodniej w Staszowie. Blok w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

648 000 zł71 m² 9 115,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze apartament dwupoziomowy na pierwszym piętrze w cenie 648000 zł. Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Oferta dotyczy sprzedaży 4-pokojowego apartamentu na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

445 000 zł39 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupokojowe (39.3 m2) z balkonem na pierwszym piętrze budynku trzypiętrowego w gdyńskiej dzielnicy Pogórze. Teren posesji -ogrodzony- wjazd zabezpieczony bramą! Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

375 000 zł37 m² 10 162,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Mieszkanie dwupokojowe ( 36, 9 m2 ) na czwartym piętrze budynku czteropiętrowego z parkingiem ogólnodostępnym dla mieszkańców w gdyńskiej dzielnicy Chylonia. Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł51 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne super apartament W centrum starówki gdańskiej! Najlepsza turystycznie lokalizacja w Gdańsku!.150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł57 m² 10 974 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł42 m² 14 628,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze. Jego atutem jest bardzo cicha okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

525 742 zł90 m² 5 866,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia III etap budowy mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ulicy Dębickiej. III etap składa się z 20 mieszkań. Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

715 000 zł75 m² 9 480,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3. pokojowe mieszkanie z otwartą, widną kuchnią o powierzchni 75,42 m2 na strzeżonym osiedlu w Piasecznie. Podstawowe informacje: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu do sprzedaży świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na Starej Ochocie w trzypiętrowej kamienicy z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 plus ogród przy ul. Promień na Biskupinie we Wrocławiu. Lokal położony na parterze w dwukondygnacyjnym domu z 1930 roku. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sosnowiec,śląskie

649 000 zł141 m² 4 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Inwestycja! rentowność 13,17%! Pokoje na wynajem| Sosnowiec ul. Jagiellońska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.