dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł52 m² 6 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jakubskie przedmieście, 52.26m2, 3 POKOJE, III Piętro, Balkon Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł47 m² 5 192,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie gotowe do natychmiastowego wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,18m2. Blok zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Dąbrówki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

610 000 zł92 m² 6 616,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Makler Poleca! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 89,21m2 + komórka lokatorska 2,96m2, zlokalizowany w Osielsku. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Bydgoszczy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

301 000 zł51 m² 5 953,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Makler poleca! Prestiżową inwestycje w sercu Niemcza, przy której projektowaniu swój udział i wkład mieli najlepsi projektanci. Powstałe budynki imponują nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł80 m² 4 436,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na Bukowie. Mieszkanie ma powierzchnią użytkową ok. 80m2. Po podłodze około 110 m2. Na I poziomie znajduje się salon dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

780 045 zł68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i podatku pcc. Oferujemy mieszkania deweloperskie na terenie całego wrocławia! Opiekun Oferty Jakub Boroński telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł77 m² 5 171,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Makler Poleca! Takiego standardu na Fordonie jeszcze nie było! Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność i elegancje. Inwestycja wyposażona jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł49 m² 7 703,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,2 m2, usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego z 2000 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Krętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze, z garderobą, dużym salonem ok. 26 m2, łazienką i wc okna wychodzące na południe i północ mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wesoła

Mysłowice,śląskie

340 000 zł133 m² 2 556,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Mysłowicach, dzielnicy Wesoła. Mieszkanie, będące przedmiotem oferty ma powierzchnię 133,52 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 000 zł53 m² 5 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia M-4 usytuowanego na II p. bloku z lat osiemdziesiątych na bydgoskich Wyżynach. To trzypokojowe, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca! Bardzo ładne, niepowtarzalne mieszkanie dwupoziomowe na malowniczym osiedlu Czyżkówko znajdujące się na III piętrze (ostatnim) w bloku z 2012 r. z windą. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

** Bez żadnej prowizji** Dostępne od zaraz Oferuję rewelacyjne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na ul. Relaksowej w Lublinie na osiedlu Botanik. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

209 000 zł46 m² 4 524 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Sandomierskiej na 2 piętrze w wieżowcu. Powierzchnia wynosi 46,20m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia we wnęce, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Łódź,łódzkie

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 2012 roku i zlokalizowanym przy ulicy Polnej w Łodzi. Teren dookoła budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 000 zł41 m² 9 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie Z dużym balkonem W bloku Z 2013 roku. Osiedle leśne. Lokal znajduje się a III piętrze nowoczesnego IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

251 399 zł43 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

520 219 zł75 m² 6 918 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielona okolica oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty telefon Oddanie-październik 2019 Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje z kuchnią do remontu. W łazience wymieniono piony wodno-kanalizacyjne. W całym mieszkaniu na podłogach panele, na ścianach wykonano gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w Centrum. Mieszkanie o pow. 52 m2 usytuowane na 3 piętrze kamienicy. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

226 626 zł31 m² 7 203,62 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Witolda. Jedyne ostatnie dostępne w tej inwestycji na 13 piętrze! To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

450 000 zł55 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: nieopodal ul. Torfowa, szuwarowa, kobierzyńska. Mieszkanie zlokalizowane w świetnej lokalizacji. Okolica cicha, idealna dla pary, która ceni sobie spokój. Wnętrza zachowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł32 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

To właśnie w Bydgoszczy powstał 4 mieszkaniowy apartamentowiec umiejscowiony w towarzystwie niezwykle bogatej infrastruktury. Innowacyjność rozwiązania stanowi fakt iż wszystkie lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rakowiec

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 11 853 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze położone w pięciopiętrowej kamienicy z windą na wrocławskim rynku. Kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł60 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i Balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

197 000 zł40 m² 4 969,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M przedstawia ofertę sprzedaży najtańszego mieszkania dwupokojowego na północy kielc osiedle wichrowe wzgórze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

574 999 zł112 m² 5 133,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe w wysokim standardzie na 3 piętrze w budynku z cegły zlokalizowane na Gumieńcach. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 112 m2 a powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na ul. Sztabowej, na odcinku pomiędzy ulicami: powstańców Śląskich i Gajowicką. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł35 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. telefon Mieszkanie 2 pokojowe. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadbane, 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim tarasem, o powierzchni 36,54 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Mała Góra. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

656 500 zł60 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i wc w doskonałej lokalizacji!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

559 900 zł66 m² 8 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bloku na 1 piętrze na osiedlu Bartodzieje. Doskonała lokalizacja, w pobliżu komunikacji miejskiej, przychodni, szkoły, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

234 000 zł35 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w nowym budownictwie, bezpośrednia okolica Centrum oraz dworca pkp. Pierwotnie mieszkanie z 2 rozkładowymi pokojami oraz oddzielną widną kuchnią. Obecnie salon otwarty na przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łoziska

Łoziska,mazowieckie

612 000 zł163 m² 3 754,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

DO sprzedania - mieszkanie, 5 pokoi, 163m2, łoziska, pod Piasecznem. Ciekawa oferta 5 pokojowego, 163m mieszkania w stanie deweloperskim w miejscowości Łoziska koło Piaseczna. Powierzchnię tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym ocieplonym bloku z cegły. zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler poleca! trzypokojowe mieszkanie z ładnym, nowo wyremontowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z trzech pokoi , kuchni, korytarza i przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 145 690 zł88 m² 13 001,50 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5 pokoi - 4 sypialnie - ostatnie piętro, widok na cały Kraków! Mogilska Tower 2 - idealne mieszkanie dla wymagającego klienta. 4 osobne sypialnie, dodatkowo pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Katowice,śląskie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Barlickiego. Lokalizacja nieruchomości dogodna zarówno dla rodzin jak i potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

473 842 zł54 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis lokalizacji: ok. Mostów Warszawskich Najbardziej wyczekiwana inwestycja we Wrocławiu! Opiekun oferty: jakub Boroński tel.: Mieszkanie o powierzchni 53,70m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna.