dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jest znajduje się na 2 piętrze niewielkiego budynku. Układ: duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, 2 zadaszone balkony typu loggia. Mieszkanie jest do wykończenia, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stare Gronowo

Stare Gronowo,pomorskie

64 000 zł49 m² 1 294,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez czynszowe mieszkanie wraz z budynkiem gospodarczym i działką w Starym Gronowie. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,44 m2 zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł57 m² 8 228,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m przy ul. Złotej Wilgi na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na ostatnim, 12 piętrze, składa się przestronnego, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

643 031 zł77 m² 8 319 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Najbardziej wyczekiwana inwestycja we Wrocławiu! Inwestycja na Śródmieściu przy Odrze. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Jakub Boroński telefon jakub.boronski@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

168 000 zł28 m² 6 017,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na Kapuściskach. Osiedle Kapuściska jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Do centrum dojedziemy komunikacją miejską. Wokół znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pędzichów

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł84 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczny apartament 84 M2 zlokalizowany W sąsiedztwie starego miasta Słoneczny z dużymi przestronnymi oknami. Trzy pokoje,dwie łazienki (pierwsza z wanną z hydromasażem, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł82 m² 10 748 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Gotowa inwestycja! zamieszkaj W sercu wrocławia. Dział deweloperski sdp Nieruchomości Jakub Boroński tel. Układ mieszkania : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł37 m² 6 799,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku, z dużym balkonem znajdujące się w Zdrojach. Lokal (36,77 m2) składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

573 727 zł75 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel.   Inwestycja: inwestycja położona w południowo-zachodniej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

589 000 zł69 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Walerego Sławka - bez prowizji lokalizacja: lokalizacja idealna dla rodziny jak również pod najem. Budynek znajduję się tuż obok przystanku autobusowego, który ma świetne połączenie z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż udziałów w kamienicy w Sopocie przy ul.Malczewskiego. W skład nieruchomości wchodzą niezależne mieszkania o pow.ok 35m2. Mieszkanie na parterze składa się z :salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania pół domu z ogrodem i tarasem w Łomnicy Mieszkanie bez czynszowe o pow. 60 m 2 usytuowane na parterze domu dwurodzinnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

813 906 zł88 m² 9 256,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez 2% podatku pcc 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,93

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Warszawa,mazowieckie

584 460 zł72 m² 8 132,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralne osiedle, 72 m2, 2-poziomowe, 3 pok., 2 garderoby, balkon Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł49 m² 8 028,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację śródmieście / jedności narodowej ok. / media miejskie / inwestycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu o powierzchni 49,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Spaceruj wzdłuż Wisły! W pobliżu również Park Grzegórzecki, tereny zielone, most Kotlarski - pełnia miasta specjalnie dla Ciebie Poszukujesz wyjątkowego wnętrza na własną inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

395 000 zł85 m² 4 663,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Bardzo przestronne mieszkanie w centrum miasta. W pobliżu znajduje się kompleks szpitali, akademia medyczna, szkoły, przedszkola oraz sklepy. Niedaleko Park Zwierzyniecki. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

338 445 zł52 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji I podatku pcc! Promocja! Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07 m2, na Wrocławskim Brochowie. Bliskość terenów zielonych Park Bieńkowicki. Do wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

319 900 zł38 m² 8 380,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim dewelopera Robyg o powierzchni 38,17 m2, położone na I piętrze w budynku z windą na Osiedlu Lawendowe Wzgórze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł46 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie z ładnym widokiem.Idealne pod inwestycje! NIERUCHOMOŚĆ: Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 45,6 m2, na którą składa się: - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

940 000 zł60 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowe mieszkanie w Sopocie Dolnym. Mieści się w nowoczesnym budynku wybudowanym w 2007 roku z windą. W okolicy wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł98 m² 6 101 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum miasta z klimatyzacją. Opiekun Oferty tel. Mieszkanie składa się z : Możliwy układ 6 pokoi i salon z aneksem kuchennym Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

258 000 zł51 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III. Mieszkanie o pow. 51 m 2 usytuowane na wysokim parterze ocieplonego bloku. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

290 913 zł38 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji! 2 pokojowe mieszkanie 37,70mkw. W pierwszym etapie inwestycji powstaną 232 nowoczesne mieszkania, o funkcjonalnych rozkładach, dostosowanych do potrzeb przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Azb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 73m2 usytuowany na parterze w budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Krowodrza okolice ulicy Piastowskiej, armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł70 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w okolicy Małej Poczty Mieszkanie o pow. 70m 2 usytuowane na II piętrze kamienicy. Składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł64 m² 7 216,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe na Maślicach przy stadionie piłkarskim.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł53 m² 4 526,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku na obrzeżach osiedla Staszica w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 52,80 m2 rozplanowano: salon z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

426 000 zł105 m² 4 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe w Staniszowie Mieszkanie bez czynszowe, dwupoziomowe o pow. 105 m 2. Składa się parter: przedpokój, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł35 m² 1 997,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na Białym Kamieniu. 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz pomieszczenie gospodarcze. do mieszkania przynależy piwnica i strych. ogrzewanie piecowe ale można zmienić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł47 m² 5 054,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,28m2 zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim blisko Centrum. Mieszkanie do remontu/odświeżenia. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł48 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rządz oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m2, składające się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju; mieszkanie usytuowane na 4 piętrze - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł56 m² 5 305,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Toruń, mokre, 55.60m2, 3 POKOJE, III piętro Szukasz mieszkania w dzielnicy Mokre? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł48 m² 6 706,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji Inwestycja będzie się wyróżniała dużymi oknami, dzięki czemu otrzymamy mieszkania jasne i przestronne, a właściwie zaprojektowane przestrzenie nadadzą im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na III piętrze bloku. Mieszkanie o pow. 58 m 2 usytuowane na III piętrze ocieplonego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 328 zł76 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam 4 mieszkanie z dużym balkonem na Stabłowicach. Bez podatku pcc , 0%prowizji oferujemy mieszkania deweloperskie na terenie wrocławia i okolic. Opiekun Oferty Dawid Mochalski telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 100 000 zł249 m² 4 413,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1980

3 apartamenty W jednym budynku kompletnie umeblowane I wyposażone idealna lokata kapitału Oferuję Państwu do sprzedaży dom położony w Karpaczu z 1980 roku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 543 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe mieszkanie o pow.35m2 na 3 piętrze w bloku z windą z 2005 roku. Posiada przynależne miejsce parkingowe. Stan lokalu dobry. Ogrzewanie i ciepła woda z Mpcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Łódź,łódzkie

205 000 zł38 m² 5 352,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: 0% prowizji dla kupującego! Polecamy dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m2 z balkonem położone na 5 piętrze we wieżowcu mieszczącym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzezinka

Mysłowice,śląskie

224 000 zł77 m² 2 896,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania całkowicie wyremontowane mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie składa się z : kuchni, jadalni, sypialni, salonu, wc, łazienki, przedpokoju, spiżarni oraz kotłowni. W kuchni są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł80 m² 8 712,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane na granicy Bemowa i Bielan w budynku z 2006r. Budynek jest w idealnym stanie. Teren budynku jak i sam.