dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

427 000 zł80 m² 5 338 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Super oferta! II etap już w sprzedaży - gotowy w II kw tego roku! apartament 4 pokojowy Z własnym dużym ogrodem i 2 miejscami parkingowymi! Do sprzedaży niezwykle funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

418 000 zł80 m² 5 225 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Własny dom Z ogrodem W cenie mieszkania! gotowy już W II kwartale tego roku! apartament 4 pokojowy Z własnym dużym ogrodem i 2 miejscami parkingowymi! Do sprzedaży niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone w cichym, zielonym i spokojnym miejscu na granicy Sępolna i Biskupina. Usytuowane jest na parterze zadbanego budynku z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł51 m² 10 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie idealne na inwestycje dwu pokojowe w budynku z 2000 roku, na zamkniętym, chronionym osiedlu. Sypialnia o powierzchni 14m2 Pokój dzienny około 16m2 z wyjściem na balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szczecin,zachodniopomorskie

163 000 zł42 m² 3 883,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,97 m2 na pierwszym piętrze niskiego, przedwojennego budynku. Posiada dwa przejściowe pokoje (ok 20 i 12 m2). Ściany malowane, na podłogach gumolit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

245 000 zł25 m² 9 722 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie umeblowane oraz urządzone, do zamieszkania od razu. Mieszkanie jest na 4 piętrze, winda, piwnica. Mieszkanie zlokalizowane w okolicy M1. Okolica bardzo spokojna. W pobliżu żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielnej okolicy. Świeżo po remoncie kapitalnym. 2 przejściowe pokoje. Łazienka z wc- w glazurze i terakocie, kabina prysznicowa. Nowe panele, nowe instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

209 000 zł37 m² 5 618,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy! Na sprzedaż rozkładowe, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 37,2 m 2 usytuowane na 3 piętrze bloku położonego przy ul. Rojnej w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł67 m² 5 178,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na starym lubinie - apartamenty O pow. 67m 2 z ogródkiem 120m 2 - apartamenty dwupoziomowe O pow. 90 m 2 Do każdego apartamentu przypisane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł78 m² 5 756,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem | Na poddaszu | Wrzosy Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania. Mieszkanie bardzo klimatyczne - inne niż wszystkie, położone na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

363 100 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek Nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu kameralnych, trzy i czteropiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

379 000 zł81 m² 4 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie w kamienicy przy ul. Próchnika 9 w Łodzi. Lokal ma doskonałe cechy rynkowe: - lokalizacja: ok. 80 m do ul. Piotrkowskiej, ok. 30 m do ul. Zachodniej ( przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

360 000 zł60 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Stojałowskiego na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/4. Nieruchomość o powierzchni: 59,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłonkowska

Kraków,małopolskie

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 72,16m2, na parterze, czteropokojowe, ul.Jabłonkowska, Bronowice Małe, os. Widok. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje ( 25,56m2, 16,08m2, 8,13m2, 8,20m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

468 000 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Toruń I jar I watzenrodego I 52 M 2 W nowym budynku! dwupokojowe! cena podlega negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: gdynia - Redłowo jest to miejsce świetnie skomunikowane z całym trójmiastem (10 min samochodem do Sopotu lub Centrum Gdyni). Dzielnica jest bardzo spokojna, a jednocześnie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

249 900 zł36 m² 6 903,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego, przytulnego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bloku z windą na osiedlu Malinka, które jest bardzo cenione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

249 000 zł72 m² 3 448,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, dwustronne, rozkładowe, z oddzielną widną kuchnią i dużą loggią, z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Staromieście

Rzeszów,podkarpackie

305 300 zł63 m² 4 821 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w sky res z pięknym widokiem na Rzeszów! Kolejny etap inwestycji w sprzedaży! 0% prowizji dla biura 0% podatku pcc Z przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

307 216 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najnowsza inwestycja to delikatne w swojej architekturze, a jednocześnie bardzo funkcjonalne osiedle złożone z zaledwie 22 mieszkań w metrażach od 32 - 58 mkw. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

227 140 zł35 m² 6 572,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Premiera! nowa inwestycja - Osiedle Zielony Zakątek na Jarze Kochani Biuro Nieruchomości jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na prapremierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielona

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł83 m² 5 422 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy piękne, 2-poziomowe, mieszkanie w zielonej dzielnicy Wesołej. Mieszkanie ma pow. 83 m (po podłodze): na 1-szym poziomie (53 m) mieści się salon z loggią, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 40 m2 ul Orkana oś Uroczysko dwu-pokojowe rozkładowe z możliwością własnej adaptacji. Nieruchomość usytuowana jest na 11 piętrze w 11 - piętrowym budynku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne cenowo mieszkanie na ul. Dębskiego Lokal 3 pokojowy o pow.50m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym 2 klatkowym ogrodzonym i monitorowanym budynku z 2015 roku z własnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

529 000 zł35 m² 15 058,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2 - pokojowe, 35,13 m2, ul. Klimeckiego (zabłocie) Bezpośrednio od dewelopera. Cena 529 000 zł O% Prowizji , bez podatku 2% pcc Zapewniamy wysoką jakość obsługi, rzetelność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

218 000 zł42 m² 5 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja Blisko Centrum powstaje nowa inwestycja- 10 kameralnych budynków w niskiej zabudowie. Dwa budynki jednoklatkowe na planie zbliżonym do prostokąta mieszczące po 15 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł73 m² 6 232,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 73 mkw znajdujące się na drugim piętrze w trzy piętrowym bloku kamienicy w okolicach ulicy Sztabowej. Mieszkanie nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł67 m² 3 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 66,6m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

465 000 zł87 m² 5 369,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam, mieszkanie, lubin, zalesie, bezczynszowe, 4 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. użytkowej 86,6m2 + piwnica 23m2 + balkon 8m2 w Lubinie na oś. Zalesie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

220 000 zł59 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m2 z balkonem usytuowane na 4-piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z trzech odrębnych i ustawnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł55 m² 6 364 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe 55 M2 rozkładowe, funkcjonalne, jasne, układowe , przestronne mieszczące się W sercu ożarowa mazowieckiego na strzeżonym osiedlu przy ulicy ożarowskiej. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

336 700 zł52 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację - Agent: kupujący nie pokrywa podatku pcc! Bez prowizji dla kupującego! Dostępne już w styczniu! W pobliżu: > tereny zielone > placówki oświatowe >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

195 000 zł37 m² 5 227,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokojowe na parterze - osiedle piastowskie Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze wysokiego budynku na Os Piastowskim. W pobliżu liczne markety, sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe

Białobrzegi,mazowieckie

194 000 zł39 m² 4 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie nad Zalewem Zegrzyńskim, w Białobrzegach gm. Nieporęt, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe, do odświeżenia. Okna plastikowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4- os.Pawlikowskiego- Żory cena: 235.000 Licencjonowane biuro nieruchomosci Komplex ma przyjemność zaprezentowania Państwu na sprzedaz mieszkanie M4 o powierzchni 56 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majolikowa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m , na parterze z ogródkiem -warszawa, białołęka, ul. Majolikowa. Do mieszknia przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł36 m² 7 083 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 20m sypialnia 8m łazienka 4,m3 hall 4m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

176 700 zł31 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka- studio (31m2) w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z winda (r. bud. 2004) w kompleksie mieszkaniowym przy ul. Wschodniej ze strzeżonym miejscem parkingowym. Korzystna lokalizacja (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł89 m² 5 589,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul.Jasińskiego. Mieszkanie usytułowane jest na 1 i 2 piętrze bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyrzecka

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł39 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 znajdujące w okolicy ulicy Okólnej. Doskonałe na inwestycje pod apartament hotelowy, wynajem krótkoterminowy a także do zamieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł55 m² 6 164 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Elegancka.