dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

225 000 zł61 m² 3 712,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M4 - żory niski blok- parter rewelacyjna lokalizacja Biuro Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż M4 zlokalizowane w Żorach Os. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mozarta

Kraków,małopolskie

468 000 zł57 m² 8 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość znajdującą się na Osiedlu Mozarta - w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie we Wrocławiu - Maślice, o powierzchni 64 m , 3 pokoje na 3 piętrze w budynku z 2012 roku, bez windy. Mieszkanie składa się z: kuchni (9 m ), salonu (18 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

173 000 zł34 m² 5 048,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M2 - żory - rewelacyjna lokalizacja! Biuro Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż M2 zlokalizowane w Żorach Os. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dębniki

Kraków,małopolskie

692 757 zł149 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w domach bliźniaczych blisko Lasów Tynieckich. W inwestycji znajduje się 8 domów dwu - piętrowych typu bliźniak. Osiedle jest kameralne i zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

296 000 zł55 m² 5 381,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu, zadbany, niewymagający nakładów finansowych przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w zadbanym, wielorodzinnym, nisko-kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł139 m² 23 088 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania luksusowy apartament przy ul. Grzybowskiej 4 w samym Centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja zamieszkana w większości przez wymagającą, międzynarodową elitę biznesu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oleśnica,dolnośląskie

340 000 zł66 m² 5 143,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena. Mieszkanie w domu wielorodzinnym z sąsiadującą działką. 2-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie z osobnym wejściem, o powierzchni użytkowej ok. 66,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: właśnie tutaj zaczyna się magiczne Nadodrze niesamowita zabudowa kamienic z początku XX wieku, które służą jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł48 m² 6 130,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Majowym. Na powierzchnię 48,12 m2 składają się dwa rozkładowe pokoje (19,5m i 11m) od strony wschodniej, oddzielna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

346 000 zł50 m² 6 989,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możesz zrobić tutaj wszystko! - Chełm Wystawa północ-południe, ciepłe, słoneczne, idealne do mieszkania jak i pod inwestycje. Mieszkanie 49,5m2 w samym centrum dzielnicy Chełm, kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

349 000 zł85 m² 4 109,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Spacer 3d! Nowoczesne, z kominkiem i ogródkiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł42 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji najwyższy budynek W tej części woli 27 pięter = 92 metry wysokości *apartamenty *mieszkania *lokale użytkowe powierzchnie od 17 m2 - do 180 m2 od 1 pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

405 857 zł62 m² 6 493,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie bezpośrednio od developera. Idealne dla Rodziny i jako inwestycja pod wynajem! sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%. Sprawdzone układy mieszkań na tym osiedlu dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł55 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament zlokalizowany na Żoliborzu. Znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i ochroną. Teren osiedla ogrodzony, dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 7 076,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na najlepszym 1 piętrze niskiego bloku na bardzo zielonym osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł72 m² 5 069 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 72 m2 oś Barwinek w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc, balkon, przynależy piwnica oraz suszarnia. W pokojach jest położony parkiet a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł31 m² 10 519,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 30.80m2 składające się z jednego pokoju, przedpokoju, oddzielnej umeblowanej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

200 000 zł61 m² 3 300,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Re zerwacja - na sprzedaż M4 - typ szwedzki gotowe do zamieszkania - tylko U nas / wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Żorach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

510 000 zł74 m² 6 845,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,50 m2 , zlokalizowane na Osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł27 m² 11 623,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Inwestycyjna kawalerka w sercu Sadyby, usytuowana wśród zieleni. Ciche mieszkanie, położone pośród terenów zielonych, niedaleko jeziorka Czerniakowskiego. Świetnie skomunikowane, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł29 m² 13 197,30 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, oraz aneksem kuchennm, o powierzchni 29,40 m ,11 piętro w 16-piętrowym bloku z płyty z windą z 1975 roku,Warszawa, powiśle.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

219 000 zł47 m² 4 641,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie os. Górne! II piętro! 3 pokoje! balkon! Z zasobów psm L-W! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej! Pow. 47,18 m 2! Rozkład pomieszczeń: - salon o pow. 14,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

179 000 zł37 m² 4 811,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Numer oferty w biurze 5376 Mieszkanie po generalnym remoncie. Polecamy do sprzedaży ustawne, zadbane mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,20 m2, położone na parterze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł65 m² 4 628,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, piastów, mieszkanie, 3 pokoje z balkonem, 64,60m2, sprzedaż 299 000 zł. Jeśli szukasz mieszkania po generalnym remoncie, komfortowo i funkcjonalnie zaaranżowanego Ta oferta jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 508 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 38.31 m2, 2 Pokoje, II piętro. Balkon, 2020 rok Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł104 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Budynek ocieplony z nową elewacją po wymianie wszystkich instalacji z nowoczesną windą. Na piętrze dwa mieszkania. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

318 811 zł51 m² 6 218,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Premiera! nowa inwestycja - Osiedle Zielony Zakątek na Jarze Kochani Biuro Nieruchomości jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza na prapremierę oferty sprzedaży nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Sulejówek,mazowieckie

449 000 zł135 m² 3 325,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokal mieszkalny z dużym ogródkiem, bezczynszowy w budynku wolnostojącym. W budynku znajdują się tylko dwa mieszkania. Powierzchnia mieszkania wynosi około 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Polecamy jasne zadbane 3 pokojowe w kamienicy z 1939 r Jest 5 lat po generalnym remoncie i świeżo (dopiero skończone) po generalnym odświeżeniu Salon o powierzchni 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł38 m² 4 471,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca 38 m2 z klimatem w odnowionej kamienicy. Lokalizacja pozwala na łatwe codzienne poruszanie się po mieście zarówno samochodem jak i komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Tysiąclecia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

148 900 zł23 m² 6 530,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przepiękne mieszkanie 1 pokojowe 22,80 m2 w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Elbląg, al. Tysiąclecia 12 148 900 zł oferta bezpośrednia Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

615 000 zł82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! azb nieruchomości prezentuje do sprzedaży bardzo ładne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 82m2 w budynku "kasztel" z z 2000 r. Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 185 317 zł119 m² 9 960,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zajmujemy się sprzedażą mieszkań na rynku pierwotnym A biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Opis Inwestycji: mokotów /metraż od 82-119 mkw/ 4-5 pokoje / balkony i tarasy przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

390 550 zł54 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji - Atuty - pętla tramwajowa oraz przystanek autobusowy zaraz obok inwestycji (szybko dojazd do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł79 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ładnie urządzone trzypokojowe mieszkanie które znajduje się na dwóch poziomach o powierzchni użytkowej 78,90 m2 z przynależnym do wyłącznego korzystania strychem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 525 zł52 m² 6 398,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Głogów,dolnośląskie

138 000 zł36 m² 3 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kościuszki,1 piętro,2 pokoje,35,50 m2, sprzedaż 138 000 mieszkanie idealne pod wynajem Atrakcyjne mieszkanie na pierwszym piętrze Dwa niezależne pokoje o powierzchni 35,50 m2.