dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł123 m² 2 839,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż duże, słoneczne, rozkładowe, komfortowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu Park Żeromskiego i Bulwary Piastowskie, wały Chrobrego. Z okien widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

373 030 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji I podatku pcc! Opiekun oferty: karolina Frankiewicz telefon 3 pok. mieszkanie w inwestycji przy Parku Klecińskim: mieszkanie się składa z: - przedpokoju - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł111 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Krowoderskich Zuchów - Torre Verona Wyjątkowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Krowoderskich Zuchów 16, budynku realizowanego przez Verona Building w 2009 roku. Budynek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł110 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament w nowym budynku w samym sercu wrocławskiej starówki z pięknym widokiem. Wyjątkowa nieruchomość w kameralnej uliczce biegnącej od Rynku w kierunku Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

417 096 zł77 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Baranówek. Lokal składa się z: 3 sypialni (10,60 m 2 , 11,77 m 2 , 12,60 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł45 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i przytulnie urządzone mieszkanie przy ul. Kłobuckiej ok. 45 m2, w pełni wykończone i umeblowane. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym; balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 na Szwederowie z pięknym widokiem na stare miasto! Lokal znajduje się na pierwszym piętrze bloku 7-piętrowego. Okolica bardzo zazieleniona, szybki dostęp do sklepów, przedszkoli, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł37 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko do końca roku! Opiekun oferty: telefon 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 37 m2 w wieżowcu na 5 piętrze. W budynku jest winda i piwnica. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

259 000 zł87 m² 2 963,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 87,40 m.kw. położone na paterze niskiego budynku wielorodzinnego w centrum Stargardu. Lokal rozkładowy składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł38 m² 1 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na Białym Kamieniu nieopodal Szczawna - Zdroju. Lokal składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł114 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

5 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Opiekun oferty: 5 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 114,35 m2 w wieżowcu na 9 piętrze. Powstało z połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadrzeczna

Kraków,małopolskie

620 000 zł82 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Olsza - 4 pokoje + jasna kuchnia z jadalnią - balkon! lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Olsza przy ulicy Nadrzecznej. Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

431 135 zł68 m² 6 324,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana na Jasieniu, w odległości 5-ciu minut od obwodnicy Trójmiasta, zostanie oddana do użytkowania w III kw. 2020 roku. Lokalizacja: -15 minut do centrum Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł38 m² 6 506,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na os. Polnym Mieszkanie o powierzchni 38,27 m 2. Rozkładowe, położone na I piętrze w bloku. Gotowe do wprowadzenia- z balkonem. Spokojna i cicha okolica. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł73 m² 6 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowym bloku na parterze na osiedlu Zielone Tarasy - Wyżyny / Glinki. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73 m2, dwustronne, na parterze. Przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

235 000 zł132 m² 1 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie w Centrum Świebodzic. Mieszkanie po remoncie. Instalacja elektryczna i gazowa po wymianie. Sufity podwieszane, obniżone do wysokości 2,90m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

253 000 zł34 m² 7 441,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy bardzo ładne, atrakcyjne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

381 689 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kupujący nie wypłaca prowizji dla biura! W pobliżu: pętla tramwajowa (3min na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł77 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

U zbiegu ulic Sienkiewicza i Sępa Szarzyńskiego w pobliżu ogrodu botanicznego znajduje się kamienica z 1904 roku, która w latach 1989-1985 przeszła kapitalny remont ( inwestor Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł143 m² 6 958,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Słoneczny, przestronny, dwukondygnacyjny, 5-pokojowy apartament zlokalizowany na warszawskich Bielanach. Dużo terenów zielonych i rekreacyjnych (kampinos, lasek Bielański), bliska lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł94 m² 10 113,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz 3 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w nowoczesnej dzielnicy to ta propozycja jest dla Ciebie. Mieszkanie położone w cichej części modnej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Trzy Pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym lub 2 pokoje z oddzielną kuchnią na Pierwszym piętrze lub 2 pokoje z oddzielną kuchnią Lokalizacja: jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

235 000 zł73 m² 3 236,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie 3- pokojowe O powierzchni użytkowej 72,6 m2 brzeszcze/ jawiszowice os. Paderewskiego cena: 235.000 zł Oferowane mieszkanie położone jest na II piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie w pełni rozkładowe, 2-pokojowe, 38 m2, doskonale skomunikowane, blisko centrum - 10 minut do rynku! 320 000 pln Bez prowizji od kupującego! Z przyjemnością prezentuję państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

352 620 zł59 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Ostatnie mieszkania na tej inwestycji! Gotowe mieszkanie! -bez podatku pcc bez prowizji. - zapraszam na prezentację. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon Wymiary pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł101 m² 16 262,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament przy Łazienkach. Cichy i słoneczny. Z basenem, spa i fitnes. Na dachu fantastyczny taras dla mieszkańców. Tylko w loco! rozkład Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł38 m² 12 289 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowy i wykończony Mini Apartament idealny na wynajem Bardzo dobra lokalizacja : 900 m Rondo Daszyńskiego, 5 min - centrum Apartament kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł66 m² 5 751,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Lewakowskiego / os. Krakowska Trzypokojowe mieszkanie na ul. Lewakowskiego usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z 1992r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Knapowskiego

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł85 m² 8 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie urządzone, dostępne od ręki! kupujący nie płaci podatku pcc Duże, funkcjonalne, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie + kawalerka w miejscowości Poznań w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży rozkładowe i dwustronne mieszkanie 55m2, usytuowane na IV piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - kuchni z oknem - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

140 000 zł85 m² 1 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

(#77) M-4 Czechowice-Dz. 85m2, 140tyspln nowa niższa cena! Lokalizacja województwo: śląskie powiat: bielski miejscowość: czechowice-Dziedzice dzielnica: kolonia ulica: węglowa spokojna okolica, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

355 192 zł61 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niespotykana inwestycja W super cenie! z ogrodem o powierzchni 88,99 m2! W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie pobliski las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł89 m² 6 088,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dla inwestora lub rodziny! Polecam serdecznie wspaniałą nieruchomość w centrum Wrocławia. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,69m2 składające się z 2 pokoi (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

294 999 zł25 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 25,30 m2 znajdujące się w okolicy ulicy Ziemowita. W mieszkaniu zostało wydzielone pomieszczenie sypialne wraz z wyjściem na balkon. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł32 m² 7 188 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł netto! najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

447 458 zł37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Apartament Z ogrodem W sercu placu grunwaldzkiego! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 36,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Super inwestycja! gwarancja wynajmu przez cały rok! 700M do morza! 600M do galerii przymorze! Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę w samym sercu przymorza! Rewelacyjnie skomunikowana okolica! 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 600 zł68 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Przytulne, piękne urządzone mieszkanie na obrzeżach Wrocławia. Idealne dla rodzin z dziećmi. Sprzedawane z całym wyposażeniem. Największe atuty: - deski drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł66 m² 8 470 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje na oporowie! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w dwupiętrowej kamienicy z 1958 roku. Do kamienicy przynależy zamknięty wewnętrzny ogród do dyspozycji mieszkańców oraz miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

315 000 zł68 m² 4 623,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta. Duże mieszkanie trzypokojowe położone na parterze kameralnego, ocieplonego budynku na trynku. Zieleń, cisza, spokój. Mieszkanie znajduje się w niedużym, kameralnym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij