dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

203 000 zł55 m² 3 690,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 55M2 .JELENIA GÓRA. Cena 203000 pln. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł33 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

I podatku pcc 2% Metro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej na przedmieściach Bydgoszczy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iłowa

Iłowa,lubuskie

95 000 zł50 m² 1 886,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy mieszkanie w Iłowej, w niedużej przedwojennej kamienicy. Budynek znajduje się na obrzeżach miasta, w ładnej i spokojnej okolicy. Całość zajmuje powierzchnię 50,36 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubalczyków

Słupsk,pomorskie

205 000 zł57 m² 3 596,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie: 57m, zlokalizowane na osiedlu Akademickim w Słupsku, ul. Hubalczyków, do dowolnej aranżacji. Pokoje: 25m, 8m, 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

349 000 zł99 m² 3 525,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Świetna lokalizacja! bardzo blisko nowej szkoły bez prowizji! bez pcc! duży ogród! antresola zrobiona na gotowo! Gorąco polecam mieszkanie o pow 99 mkw położone w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się w budynku szeregowym, posiada odrębną księgę wieczystą. Cała nieruchomość jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

408 766 zł66 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do współpracy - bez prowizji za pośrednictwo i podatku pcc. Mieszkanie w zielonym zakątku Sołtysowic, termin oddania I kwartał 2020 roku. Zalety: - atrakcyjna cena 408 766 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł33 m² 6 866,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni 32,77 m3, po podłodze 68,87m2: i poziom 48,47 m2, II poizom 20,40 m2 Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł36 m² 20 752,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Sprzedam mieszkanie (36 mkw) w samym sercu Starego Miasta.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeńNieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

290 000 zł73 m² 3 972,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone na osiedlu Lipka w Piekarach Śląskich, w bloku 2 piętrowym, na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł51 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł106 m² 3 765,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania nowoczesny apartament w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 105,94m2. Apartament składa się na pierwszym piętrze z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł45 m² 18 061,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie! Na to słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 składają się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przytulną, klimatyczną kawalerkę o powierzchni 25 m2, usytuowaną na parterze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Oleśnickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł52 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadbane mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym z windą z lat 80-tych na Targówku. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne. Składa się z: - kuchni (8 m2 ) meble wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 594 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,8 m2 z otwarta , jasna kuchnią na osiedlu Kurdwanów w Krakowie.: Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł49 m² 11 367 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł97 m² 5 118 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Piękne 4 pokojowe mieszkanie na Strachocinie! Opiekun oferty: klimatyczne, dwustronnie doświetlone - 4 pokojowe mieszkanie o pow. 97,3 m2. Mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej największe atuty: *dwustronne mieszkanie *znakomita lokalizacja układ mieszkania: - pokój ( ok. 18m2 ) - kuchnia ( ok. 8m2 ) - pokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

375 000 zł58 m² 6 485,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Cenisz spokój, komfort i modnie urządzone wnętrza? Chciałbyś mieszkać na największym osiedlu w Mińsku Mazowieckim i jednocześnie potrzebujesz 3-pokojowego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.