dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł62 m² 17 651,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate oferuje Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni uźytkowej 61,75mkw. Nieruchomość położona na parterze kameralnego budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

540 000 zł34 m² 15 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate z przyjemnością oferuje mieszkanie o powierzchni 33,92m położone jest na parterze w dzielnicy Gdynia Oksywie, w budynku z 2021 roku. Lokal jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł43 m² 13 985,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 42,83 m , położonego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Opole,opolskie

335 000 zł33 m² 10 291,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Niedurnego w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku po termoizolacji. Metraż mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

361 132 zł27 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych! mieszkanie Z ogródkiem I garażem! Nowocześnie urządzone mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Słupska. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam (bezpośrednio) 3 pokojowe mieszkanie (64m2) znajdujące się na osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w bloku 4 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klikowska

Tarnów,małopolskie

249 000 zł46 m² 5 439,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Klikowska dobra lokalizacja, wygodny układ, duży potencjał aranżacyjny Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł126 m² 2 776,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 125,7 m2, zajmuje całe drugie piętro w dwupiętrowej kamienicy tuż przy parku miejskim. To propozycja unikatowa - idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myślenice,małopolskie

556 779 zł58 m² 9 661,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru | cena promocyjna Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m (powierzchnia projektowa 57,63 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

248 000 zł36 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka 36 m2 usytuowana na parterze w centrum miasta na ulicy Mącznej blisko elbląskiej Starówki. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wnęką, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł54 m² 13 084,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

891 000 zł88 m² 10 845,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ten wyjątkowy apartament w Przecławiu to przestrzeń zaprojektowana dla osób, które cenią światło, przestrzeń i wysoki standard życia. Ponadprzeciętna wysokość salonu, ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Sanok,podkarpackie

272 000 zł49 m² 5 554,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 48,97m2 położone w Sanoku na I piętrze przy ul. Kolejowej. Mieszkaniem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz, ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł95 m² 20 517,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja! Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie w magicznym miejscu przy ulicy Polnej na rogu z ulicą Oleandrów. Oleandrów to mała, modernistyczna i klimatyczna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

PO remoncie dwa osobne pokoje ogrzewanie miejskie okolice politechniki wrocławskiej rewelacyjna lokalizacja 300 M od placu grunwaldzkiego rolety zewnętrzne opis budynku i mieszkania: mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł70 m² 13 902,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie 70 m z garderobą i garażem Osiedle Cztery Pory Roku, białołęka Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 400 zł38 m² 17 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

963 746 zł82 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie Mieszkanie atrialne z dodatkową komórką lokatorską. Mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,34m2 + ogród 23,56m2 +taras 22,09m2 + strefa wejściowa o pow. 63,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

561 612 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej, kameralnej inwestycji Bytkowska 3.0 przy ul. Bytkowskiej 105a w Katowicach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

540 000 zł80 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Lokal ten posiada wyjątkowy potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł18 m² 26 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty: przytulna i funkcjonalna kawalerka w kamienicy zlokalizowana w sercu Śródmieścia Warszawy na sprzedaż! Nieruchomość idealna pod inwestycję, która dzięki idealnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

63 000 zł33 m² 1 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 10 położonego w obrębie Mysłakowice przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

** bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie, 47,80 M2, ul. Bema, 3 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, balkon, 5 piętro W wysokim bloku Z 2 windami, piwnica, idealne pod inwestycję **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 47,05 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane w Warszawa Wesoła, ul. Plac Wojska Polskiego 134. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Chorzów,śląskie

359 000 zł57 m² 6 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 3 w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Chełm,lubelskie

339 000 zł60 m² 5 647,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chełm, ul. Graniczna 14 parter - 60,03 mkw ogródek do dyspozycji właścicieli _____________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Chełm, ul. Graniczna 14. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

593 000 zł46 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 330 000 zł135 m² 17 221 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł49 m² 17 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Ul. Zygmunta Krasińskiego | Sady Żoliborskie | 49 m Zamieszkaj w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 41,5m2 położone w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

739 000 zł77 m² 9 597,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie w Oleśnicy w wyjątkowej lokalizacji na ul. Brzozowej na osiedlu znajdującym się koło kompleksu rekreacyjnego Atol ( basen, kort tenisowy, lodowisko) W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

816 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe, pierwszy poziom to salon z aneksem kuchennym, wc, balkon. Poziom drugi sypialnia połaczona z garderobą i kabiną prysznicową. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł61 m² 13 740,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie z dużym trasem na osiedlu wiszące ogrody w Gdańsku na ul. Osińskiego. Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

339 000 zł59 m² 5 758,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sędziszowie Małopolskim na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

773 464 zł71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

382 000 zł26 m² 14 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Legionów. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł76 m² 22 510,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli cenisz sobie nowoczesne osiedle, a zieleń za oknem sprawia, że łapiesz oddech to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 75,52 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

349 000 zł50 m² 6 956,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas City invest ma do sprzedania mieszkanie o pow. 50,17 m2 w dzielnicy Łódź - Górna. Mieszkanie dwu-rozkładowe składa się z : dwóch pokoi, kuchni łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

297 702 zł30 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.