dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe- dwupoziomowe. Lokal składa się z: salonu z balkonem,kuchni,trzech sypialni,łazienki,wc. Osiedle posiada własną, niezależną kotłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO zamieszkania | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | oddzielna kuchnia | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dwustronne, funkcjonalne 3-pokojowe | Metro Stokłosy / Imielin | Ursynów Lokal gotowy do zamieszkania, umeblowany, z loggią, piwnicą oraz dostępem do wspólnej komórki lokatorskiej na tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

1 219 680 zł53 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, w nowym budownictwie (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 3 pietrze z loggią na którą jest wejście z obydwu pokoi. Ul. Skierniewicka 34a. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł53 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Więckowskiego we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świtezianki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł48 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni użytkowej wynoszącej 48,2 m , znajdujące się na drugim piętrze w 4 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł16 m² 17 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z komórką lokatorską - Gdańsk, orunia-Św. Wojciech-Lipce Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m , usytuowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

759 000 zł37 m² 20 343,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal mieszkalny położony przy ul. Promenada Gwiazd 14 (kompleks aquamarina) w Międzyzdrojach. Mieszkanie położone na 3 piętrze i w skład niego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Gniechowice,dolnośląskie

420 000 zł54 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgierz,łódzkie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z: - pokoju (16,50m2) - sypialni(9,89m2) - kuchni (4,61m2) - łazienki z toaletą (3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

440 000 zł63 m² 6 940,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Kartuzy, os. Wybickiego Na sprzedaż oferujemy ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

513 558 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 49,86 m2, znajdujące się na parterze w nowoczesnej, niskiej zabudowie przy ulicy Gościnnej, dzielnica Biała. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 175 000 zł125 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w kameralnej części Konstancina-Jeziorny. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez renomowanego architekta wnętrz z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

339 000 zł82 m² 4 114,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

569 565 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z loggiom w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,4m2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie po remoncie , 2 piętro z windą. Klimatyzacja, ładne szafki i szafy wnękowe. Okna pcv- z klamkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł44 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,13 m , usytuowane na 2. piętrze w nowej inwestycji Ivy House we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, eleganckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł39 m² 11 897,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - słoneczne 2 pokoje z balkonem, - szóste piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

594 766 zł56 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednio od właściciela mieszkania. Nie podejmuje współpracy z biurem nieruchomości, uprzejmie dziękuję za telefony i smsy z propozycją pośrednictwa przy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł66 m² 19 254,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*rezerwacja do 30.04.2026* Na sprzedaż przytulne, wykończone mieszkanie położone w eleganckiej inwestycji Zora w prestiżowej dzielnicy Wilanów przy ulicy Herbu Szreniawa w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł50 m² 11 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Tczew,pomorskie

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 24 m , położonej w Tczewie na osiedlu Czyżykowo przy ul. Orkana, na 3 piętrze. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

485 000 zł43 m² 11 401 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0 zł pcc - jeżeli zakupisz swoje pierwsze mieszkanie przy zakupie tego mieszkania pcc wyniesie 0 zł - już na starcie oszczędzasz 9700 zł Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Legnica,dolnośląskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komfortowego apartamentu położonego W szczecinie - dzielnica gumieńce os. Harmonia - trzy pokoje O powierzchni użytkowej 67m2 + duży taras ok.35m2 NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 056 495 zł51 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Cena przy ofercie to cena brutto z 23% vat (możliwość zwrotu vat przy zakupie przez firmę oraz przez osobę fizyczną). Apartament z widokiem na morze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ołtaszyna Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w prestiżowej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

932 000 zł67 m² 13 977,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu wyposażonego w klimatyzacje położonego przy ul. Gerbera w nowoczesnym.