dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł59 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Gotowe mieszkanie w pełni rozkładowe w pobliżu Prądzyńskiego! Nieruchomość o powierzchni 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

661 817 zł67 m² 9 827,99 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz sobie wysoki standard inwestycji, bliskość pełnej infrastruktury oraz świetną komunikację z centrum miasta ta propozycja jest dla Ciebie. Inwestycja: -znajduje się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

375 146 zł50 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: krzysztof Dudek telefon krzysztof.dudek@sdp-nieruchomości.pl Termin realizacji I kwartał 2019r Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna notarialna gratis! bez prowizji! Przedstawiam państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Podgórzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

320 000 zł40 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestrzenne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5m2 w Ząbkach przy ul.Drewnickiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł41 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 41 m2 w budynku dziesięciopiętrowym przy ul.Wysockiego na Bródnie. Bardzo funkcjonalny rozkład dający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

419 000 zł64 m² 6 598,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna notarialna gratis! Przedstawiam państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mistrzejowicach Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie na uroczysku idealne pod wynajem! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł72 m² 6 556,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznań wola Apartament na pierwszym piętrze z dużym tarasem (25m ) promocja oszczędzasz 40.000,00 ZŁ! OSTATNIE MIESZKANIA ZE ZNIŻKĄ! Doskonała lokalizacja w zielonej części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przestawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż - Osiedle Bajkowe. Apartament posiada 5 pokoi o łącznej pow. użytkowej 136 m2, położony na III i IV piętrze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Białystok,podlaskie

208 780 zł29 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokalizacja. Polecam do sprzedaży mieszkanie nr 2C w stanie developerskim w ścisłym centrum Białegostoku. Kameralny trzypiętrowy budynek o wysokim standardzie z winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna notarialna gratis! Przedstawiam państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Nowej Hucie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

345 244 zł60 m² 5 767,52 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym i spokojnym osiedlu Projektant zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

289 000 zł49 m² 5 910,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** II piętro *** Polecamy fprzytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os.Centrum w Białymstoku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe w Cieplicach. Do mieszkania można wejść od zewnątrz lub z klatki schodowej. Na powierzchni 45m2 wydzielono salon, osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł52 m² 10 874 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szkolna

Suchy Dwór,pomorskie

785 000 zł76 m² 10 307,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tu możesz cieszyć się rodzinnym szczęściem. Mieszkając w kameralnym budynku, z prywatnym 200-metrowym terenem zielonym zyskujesz namiastkę domu. Możesz cieszyć się zaletami takimi jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację blisko rynku / super mieszkanie / balkon Mieszkanie blisko wrocławskiego Rynku o powierzchni ok. 38 m2. W skład mieszkania wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł40 m² 2 920,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 40,4m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje z osobną kuchnią w bloku z 2002 roku. W cenie garaż w bryle budynku. Wysoki parter z balkonem. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Czynsz średnio 380 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł36 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę (36 m2) położoną na Osiedlu Leśnym, blisko centrum miasta. Lokum mieści się na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją wschód - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Zabrze,śląskie

105 000 zł25 m² 4 251,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedwstępna! Oferujemy Państwu Kawalerkę w Zabrzu Centrum (sobieskiego, blisko Politechniki Śląskiej). Powierzchnia: 24,7m2. Piętro: 5. Pomieszczenia: salon z kuchnią, łazienka,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł115 m² 3 024,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 115M2 na parterze W koszalinie Z ogródkiem! Lokal mieszkalny 4 pokojowy położony na parterze kamienicy dwu lokalowej w spokojnej dzielnicy Koszalina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 751 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

S/3845 3-pokojowe , własnościowe /własność hipoteczna /mieszkanie w Warszawie na Ursynowie /osiedle Mieszkaniowe Zielony Nugat IV/ o pow. 69,80 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

365 000 zł63 m² 5 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo przestronne i widne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna. Na parterze znajduje się strefa dzienna: salon z duża kuchnia. Na pierwszym piętrze znajdziemy 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

455 000 zł58 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania słoneczne i ustawne mieszkanie, do wejścia. Salon z aneksem, sypialnia, pokój dziecięcy, oraz łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w idealnym stanie, do wejścia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, 700-lecia

Żywiec,śląskie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje w Żywcu na sprzedaż od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m 2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok położony w bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

250 000 zł59 m² 4 243,04 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży jasne, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,92 m 2 zlokalizowane na piątym piętrze wieżowca w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł88 m² 10 965,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Czteropokojowe mieszkanie wraz z garażem w zielonej i cichej części Ochoty, w małym, kameralnym apartamentowcu przy parku, na zamkniętym osiedlu. Wyjątkowe mieszkanie, które ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł58 m² 10 896,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie wybudowane przez firmę Profbud osiedle Eskadra. Stan mieszkania do lekkiego odświeżenia. Znajduje się ono na parterze. Okna dwóch sypialni wychodzą na patio osiedla, a salon jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

537 000 zł34 m² 15 794,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo atrakcyjne, nieduże mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, słoneczne i ciche. Okna mieszkania i balkon usytuowane są na południe, z widokiem na patio. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Łabiszynie, które składa się z 2 pokoi, kuchnie, łazienki oraz korytarza. Znajduje się na 2 piętrze w bloku. Całe wyposażenie może pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

268 999 zł37 m² 7 270,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka do remontu i własnej aranżacji. Możliwość podziału na 2 pokoje niewielkim kosztem. Nieruchomość o powierzchni 37 m2 składa się obecnie z kuchni (ok. 10m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 079 000 zł89 m² 12 110 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane 2 niezależne apartamenty ze wspólnym holem w Sopocie na Przylesiu o pow.89,1m2. Apartamenty znajdują się na osiedlu "dolina gołębiewska" ; developer Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Łyskowskiego, 1 Rubinkowo, 3 pokoje rozkładowe, 62 m2, w cenie 315 000 zł. Do Remontu. Mieszkanie idealne dla Rodziny, lub, jako inwestycja na wynajem! Mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł90 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Spektakularny apartament W ścisłym centrum przy metrze! - widoki na panoramę centrum - cudowny taras 16 M2 - funkcjonalny rozkład okolica: - stacja rondo daszyńskiego - doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w cudownej lokalizacji na Warszawskich Starych Bielanach. Mieszkanie, które spełni Państwa oczekiwania pod kątem: - komunikacji ( Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

420 000 zł62 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,5 m2, położone na II piętrze, w apartamentowcu w Opolu, dzielnica Malinka. Nieruchomość składa się z 3 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł69 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m 2 , położone w centrum Kielc przy ulicy Żeromskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon z wyjściem na balkon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Lokal położony na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Salon z wyjściem na balkon, dwie ustawne sypialnie, osobna kuchnia z oknem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij