dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 079 000 zł89 m² 12 110 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane 2 niezależne apartamenty ze wspólnym holem w Sopocie na Przylesiu o pow.89,1m2. Apartamenty znajdują się na osiedlu "dolina gołębiewska" ; developer Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

*Łyskowskiego, 1 Rubinkowo, 3 pokoje rozkładowe, 62 m2, w cenie 315 000 zł. Do Remontu. Mieszkanie idealne dla Rodziny, lub, jako inwestycja na wynajem! Mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł90 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Spektakularny apartament W ścisłym centrum przy metrze! - widoki na panoramę centrum - cudowny taras 16 M2 - funkcjonalny rozkład okolica: - stacja rondo daszyńskiego - doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w cudownej lokalizacji na Warszawskich Starych Bielanach. Mieszkanie, które spełni Państwa oczekiwania pod kątem: - komunikacji ( Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

420 000 zł62 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,5 m2, położone na II piętrze, w apartamentowcu w Opolu, dzielnica Malinka. Nieruchomość składa się z 3 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł69 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m 2 , położone w centrum Kielc przy ulicy Żeromskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon z wyjściem na balkon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Lokal położony na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Salon z wyjściem na balkon, dwie ustawne sypialnie, osobna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu bartodzieje o powierzchni 43m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to najlepiej skomunikowana dzielnica w Bydgoszczy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

381 689 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji W pobliżu: tereny zielone placówki oświatowe punkty handlowe i usługowe przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

232 000 zł49 m² 4 735 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klucze do mieszkania znajdują się w biurze. Cena jest do negocjajcji. Proszę składać ofertę. Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju w miejscu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warowna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł90 m² 13 394,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni wykończony i wyposażony apartament położony na pierwszym piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Gotowy do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł58 m² 4 134,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 3-pokojowego, położone w prawobrzeżnej części Szczecina w Podjuchach. Budynek zadbany - zrobiony dach i elewacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

438 000 zł57 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie osiedle Zawiszy Czarnego / ul. Architektów Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarowa

Rzeszów,podkarpackie

406 000 zł72 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Jarowa Roof Garden to kompleks sześć budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej składającej się z 11 apartamentów wraz z miejscami postojowymi położonych przy ul. Jarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne dwustronne mieszkanie 3pokojowe o pow.63m2 usytuowane na4piętrze w 4piętrowym bloku w bardzo dobrej lokalizacji na os.Ślichowice! Bardzo dobra lokalizacja! Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

741 137 zł70 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja to twórcze miejsce zainspirowane sztuką street art. Lokalizacja: osiedle powstaje blisko zarówno od zabytkowej części Oliwy, jak i od dynamicznie rozwijającej się części Przymorza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

322 000 zł27 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie tuż przy Placu Kościuszki, położone na III piętrze (wystawa okien na ul. Świdnicką) w czteropiętrowym budynku z 1955 roku. Opiekun Oferty: , telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł98 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, dwustronne, 2 pokoje z oknami skierowanymi na wschód (podwórko), pozostałe są ulokowane po stronie zachodniej, sufit z lekkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł31 m² 12 161,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m ,3 piętro w bloku z windą,Warszawa, ul. Apartamentowa Lokal posiada balkon. piwnica, miejsce w hali garażowej Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe charakterne mieszkanie zaprojektowane przez architekta które zrobi wrażenie na Tobie oraz twojej rodzinie i znajomych. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł65 m² 7 979,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 65,17 m2 z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu strzeżonym wybudowanym przez Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokoje 42m2 do sprzedania przy ul. Nowodworskiej. Cena 315 000 zł Mieszkanie 42m2 składa się z: pokój pokój kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie pod inwestycje dzięki dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

639 000 zł44 m² 14 522,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkań rynku Pierwotnego w stanie deweloperskim Mieszkanie na rzucie jest mieszkaniem przykładowym jakie posiadamy w tej inwestycji jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

305 000 zł63 m² 4 841,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze, przestronne, blisko centrum. Pokoje ustawne, przestronne. W przedpokoju zmieści się duża szafa w zabudowie. Łazienka duża z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

367 000 zł39 m² 9 328,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna notarialna gratis! Przedstawiam państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym. Lokal znajduje się na 4 piętrze w pięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 900 zł70 m² 5 833,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze Bloku z cegły wybudowanego w 2015roku. Mieszkanie składa się z: * jasnej przestronnej kuchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł98 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Czarnieckiego

Sulejówek,mazowieckie

361 148 zł52 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 51,6 m , położone na parterze bloku na pl. Stefana Czarnieckiego w Sulejówku, który przynależy do kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł39 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

przedam mieszkanie blisko centrum, dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta. Pod blokiem przystanek tramwajowy i autobusowy, 2 min. pieszo do centrum handlowego borek. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł62 m² 6 209,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego budynku w Śródmieściu. W skład lokalu o pow. 62,32m2 wchodzi: salon ( 20m2 ), sypialnia ( 13m2 ), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Do sprzedaży mieszkanie dwustronne, czteropokojowe o pow. 68m położone na parterze piętrze w wieżowcu przy ul. Sportowej. Nieruchomość składa się z czterech samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

271 180 zł30 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Termin oddania IV kwartał 2019 kameralna inwestycja, tylko 11 apartamentów wysoki standard Oferujemy do sprzedania elegancki, apartament typu studio, położony na parterze o powierzchni 29,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł35 m² 9 103,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Tylko u Nas Polecam doo sprzedaży mieszkanie w centrum Wrocławia przy Pl.Muzelanym. Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym, składa się z: - dużego ustawnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

118 000 zł62 m² 1 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Ścięgnach koło Karpacza. Lokal położony na 1 piętrze w budynku kilkurodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 62 m2. Na powierzchnie składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

260 000 zł41 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Marymont Ruda 2 pokoje z możliwością 3go 45m2 tuż obok Las Bielański Park Kępa Potocka awf i Uczelnia Kardynała Wyszyńskiego, wisła, ścieźki rowerowe,szkoły podstawowe,przedszkola,liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł36 m² 5 476,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja do 31.01.2020 r. W ofercie do sprzedania prezentujemy lokal mieszkalny, położony na drugim piętrze budynku usytuowanego w ścisłym centrum Stargardu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

228 000 zł118 m² 1 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam zadbane, piękne i bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami (mały od strony ulicy i większy od strony podwórka). Nieruchomość dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

630 000 zł63 m² 9 998,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Idealne do inwestycji lub dla rodziny! funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe - W znakomitej lokalizacji krakowa - bronowice - świetna komunikacja: tramwaj I autobus - 3 minuty! Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł104 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie pięciopokojowe o pow. 104m2. (118 po podłodze) na Tarchominie przy ul. Książkowej. Mieszkanie na dwóchpoziomach, rozkładowe (południowy wschód-północny zachód), dwustronne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł52 m² 10 874 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij