dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

665 305 zł59 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy, wyjątkowy apartament z rynku pierwotnego w budynku z planowanym oddaniem na marzec/kwiecień. Doskonale zlokalizowany, trzypokojowy apartament z dwoma balkonami położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

324 387 zł114 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej. Zakup bez kosztów dodatkowych (podatku pcc, prowizji). Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,82 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie ul. Broniewskiego Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Broniewskiego usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł96 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy nietypowe, wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m 2 - idealne dla singla lub pary w doskonałej lokalizacji tuż obok metra Wawrzyszew w warszawskiej dzielnicy Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie W świetnej lokalizacji Z widokiem na sky tower! 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 47m2 w okolicy ul. Jemiołowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ostrobramska

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 5 pokojowe, 3 poziomowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Ostrobramskiej. Lokal ma 104 m2 powierzchni użytkowej i aż 140 m2 powierzchni całkowitej. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

444 900 zł61 m² 7 308 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun Oferty: 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 w niskim budynku, blisko centrum. Największe atuty: * trójstronne doświetlone * balkon * piwnica 2,67 m2 * parkiety układ mieszkania: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

289 190 zł53 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu IV etap inwestycji zlokalizowanej w północnej części Rzeszowa przy ul. Załęskiej. W ofercie 27 mieszkań w budynku 3-klatkowym, 4-kondygnacyjnym. Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł56 m² 12 232,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Jasne, zadbane, ciche 3 pokojowe na Ochocie Kamienica, winda, balkon 8 m Do mieszkania przynależą 2 piwnica Mieszkanie składa się z: słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 412 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

426 120 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kameralna, modernistyczna kamienica w trakcie rewitalizacji z 1930 roku w co raz bardziej docenianej przez nowych mieszkańców części Warszawy. Jedna z nie licznych na Pradze-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

247 641 zł36 m² 6 878,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetne mieszkanie do wykończenia według własnych upodobań. Możliwość zakupu bez płacenia podatku pcc. Na sprzedaż nieruchomość na 3. piętrze niskiego bloku przy ul. Strobanda na osiedlu Jar. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

320 000 zł64 m² 5 015,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

*** po remoncie *** *** os. Zielone wzgórza *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty o s. Zielone Wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 838,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament, mieszczący się w kameralnej inwestycji "kamienica Magellana" z 2009 roku. Mieszkanie o łącznej powierzchni 90,4m2 znajduje się na 3 piętrze, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

278 000 zł28 m² 10 072,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 25.5m 2 Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł39 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kameralna, modernistyczna kamienica w co raz docenianej przez nowych mieszkańców części Warszawy. Jedna z nie licznych na Pradze-Północ będzie rewitalizowana, zachowując klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł88 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem!obniżka ceny! Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Zapraszam na bezpłatną prezentację: tel. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

437 000 zł59 m² 7 406,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ładne, ustawne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, położone przy Al. Niepodległości z widokiem na nowego Posejdona. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

312 052 zł46 m² 6 783,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Dmowskiego to nowoczesne, kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane w samym sercu Poznania niedaleko ul. Głogowskiej. W okolicy znajduje się bogata infrastruktura w skład, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

164 000 zł60 m² 2 718,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Pawłowice, układ szwedzki, piętro IV oferta na wyłączność Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,32 m 2 , usytuowane na czwartym piętrze w Pawłowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedstawiamy Państwu rozkładowe jednostronne 2 pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 na parterze 3 piętrowej kamienicy na Pradze Północ przy ulicy Zachariasza, która ma przejść gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

384 256 zł60 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jakubskie przedmieście, 60.04m2, 3 POKOJE, VII Piętro, Balkon, Rok 2020 Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

322 402 zł56 m² 5,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Imponujący przestronnością i wyglądem blok jest zaprojektowany w taki sposób, by spełniać wszelkie potrzeby zamieszkujących miasto rodzin. Wygodne, praktyczne mieszkania mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow.53m2 w dzielnicy Grzegórzki w bloku 2009 roku z windą. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze z 4-pięter. Sklada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyspa Pasieka

Opole,opolskie

569 000 zł123 m² 4 626,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się na parterze jednej z kamienic na opolskiej Pasiece. Mieszkanie położone na parterze, składa się z: trzech pokoi, hallu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Straszyn,pomorskie

510 000 zł141 m² 3 606,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Straszyn to wyjątkowo urokliwe miejsce.Otoczenie zieleni i spokoju. Blisko obwodnica, przystanek autobusowy, sklepy. Domy na Wyspiańskiego jest to kameralna inwestycja sześciu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: ok. Politechniki / rozkład / balkon / plomba Mieszkanie o powierzchni 76 m kw. na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 384,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3-pokojowe o powierzchni 57,57 m2 w Lubinie. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkalnym w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

330 000 zł40 m² 8 343,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe o pow.63m2 w dzielnicy Mistrzejowice w bloku z 1996roku. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze. Sklada się z: 1 pokoju kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

198 448 zł25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

413 400 zł26 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Klimat średniowiecznego miasta na co dzień? Jesteś inwestorem i szukasz kawalerki położonej w wyjątkowym miejscu? Zapoznaj się z ofertą, która nie zdarza się często! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Olsza

Kraków,małopolskie

653 000 zł54 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow.54,43m2 w dzielnicy Olsza w bloku z 2013 roku na osiedlu ogrodzonym. Mieszkanie usytuowane na 2- piętrze z 7-pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł53 m² 5 871,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zachęcamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,8 m2. Jest to bardzo atrakcyjna oferta ze względu na cenę, lokalizację, możliwość wydzielenia czwartego pokoju i dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł85 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wrocław ulica Rymarska Krzyki mieszkanie na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe położone jest na ulicy Rymarskiej w prestiżowej części Wrocławia, dzielnicy Krzyki. Powierzchnia mieszkania 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Warszawa,mazowieckie

1 287 000 zł127 m² 10 164,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz dla swojej rodziny wygodnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy to jest oferta dla Ciebie! 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba i taras a wszystko to na 127 mkw! Piękną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł59 m² 4 983,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wirtualny spacer | Podgórz | Mieszkanie 60m 2 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze budynku, na lewobrzeżnej części Torunia. Mieszkanie złożone z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

205 000 zł42 m² 4 892,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe w Pile 41,90 m 2 , Balkon, piwnica Stan do wprowadzenia Wolne od zaraz Idealne na wynajem Niskie koszty utrzymania' w cenie: * zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

510 760 zł75 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje na oporowie! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Brak prowizji i pcc. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 75,3m2 składa się z: - przedpokoju 11,9m2 - salonu z aneksem.