dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

370 000 zł48 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 48 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 1/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł43 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na ul. Topolowej Mieszkanie o pow. użytkowej 40,95 m2 na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

440 640 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamenty Nowa Bonarka powstają z myślą o wygodzie i oszczędności przyszłych mieszkańców. Mieszkania wyposażone będą w innowacyjną technologię Smart Home, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, przestronne, widne mieszkanie w dzielnicy Ochota (szczęśliwice) usytuowane na osiedlu na przeciwko Parku Szcześliwickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 3 pietrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł48 m² 8 819,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,2 m2. rozkładowe, z osobną kuchnią, zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1960 roku. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł18 m² 11 117 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przytulną kawalerkę zlokalizowana na Sołaczu przy ul. Generała Maczka. Mieszakanie mieści się na 10 piętrze w ocieplonym bloku z windą. Na metraż 18m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł59 m² 2 722,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna! Jeśli szukasz ciszy i spokoju to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w czterorodzinnym bloku na pograniczu Podgórza i Glinika po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

891 250 zł155 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w modernistycznej kamienicy w centrum miasta! ogrzewanie miejskie! Mieszkanie położone w samym Centrum miasta w bliskiej lokalizacji Parku im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam Wam świetną okazję inwestycyjną - Oferta Premium. Każda osoba, która przyjdzie obejrzeć to wyjątkowe mieszkanie w powyższym terminie, będzie miała możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaziebna

Leszno,wielkopolskie

179 000 zł101 m² 1 764,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronny lokal mieszkalny w centrum miasta Leszna. Rozkład mieszkanie: cztery pokoje, kuchnia, łazienka. Standard wykończenia: ściany - tapeta; podłogi - wykładzina, terakota; okna - plastikowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie od strony południowej bardzo ciepłe zarówno latem jak i zimą. Bezpieczna okolica. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Duży pokój z ogromną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł80 m² 5 891,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament dwupoziomowy w standardzie deweloperskim w kameralnym budynku wielorodzinnym na Szwederowie. Taras o pow. ponad 40m2. Budynek dwupiętrowy z garażami indywidualnymi w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 000 zł56 m² 6 193,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzypokojowe w standardzie deweloperskim w kameralnym budynku wielorodzinnym na Szwederowie. Budynek trzypiętrowy wyposażony w windę, z garażami indywidualnymi w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 310 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Nowoczesne mieszkania w kameralnym budynku wielorodzinnym położonym w spokojnej okolicy na Szwederowie. Mieszkania na czterech kondygnacjach, dostęp z cichobieżnej windy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

362 575 zł50 m² 7 295 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: karolina Frankiewicz telefon Termin realizacji III kwartał 2019r Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 712,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,51 m2 zlokalizowane na Pradze Południe (gocław) przy ul. Bohaterewicza mieszkanie z lat 90 czynsz 550 w tym gaz i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

292 000 zł56 m² 5 238,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Baranówka przy ul. Broniewskiego. Powierzchnia nieruchomości wynosi: 55,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

561 762 zł62 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Dwa pokoje na krzykach W nowej inwestycji Opiekun oferty: kamil Flisowski telefon Mieszkanie o powierzchni 61,80m2 znajduje się na 3 w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

357 480 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje * 59,58 m2 * V

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

336 000 zł38 m² 8 795,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie oddane/wykończone w 2009 r., 38,2m. 2 pokoje z aneksem kuchennym, parter (ogródek ogrodzony z tarasem). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie (ew. można pomalować ściany),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

242 000 zł22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja-apartamenty O metrażach 22M2-28M2 zlokalizowane W okolicy ul.WROCŁAWSKIEJ Elegancki o podwyższonym standardzie apartamentowiec z windą. Apartamenty usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł48 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: tel. Nowocześnie urządzone mieszkanie, do zamieszkania od zaraz. Przytulne trzy pokojowe mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni 48m2 położone w budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

310 002 zł47 m² 6 562 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na jednym w wrocławskich osiedli Psie Pole, przy ul.Żmudzkiej powstaje budynek mieszkalny spełniający oczekiwanie nawet najbardziej wymagających. W inwestycji powstaną 84 dwu-, trzy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane mieszkanie, w doskonałej lokalizacji na gdańskiej Zaspie. W skład mieszkania wchodzą: - duży salon - dwie sypialnie - osobna kuchnia - łazienka - oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 20 Października

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

199 000 zł57 m² 3 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na rynku wtórnym. Inwestycja, którą chcę przedstawić znajduje się na osiedlu 20 Pazdziernika w Środzie Wielkopolskiej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skalmierzyce

Skalmierzyce,wielkopolskie

165 000 zł75 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 75m2 usytuowane w Nowych Skalmierzycach w kamienicy z cegły z lat 50tych. Pierwotnie było to jedno mieszkanie które zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł85 m² 8 647 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

139 000 zł78 m² 1 782,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie przy al. Wojska Polskiego do kapitalnego remontu. Na powierzchnię 78 m2 składają się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z Wc oraz przedpokój. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

184 000 zł56 m² 3 286 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna Oferujemy Państwu mieszkanie 56 m2, na parterze w dwupiętrowym bloku, z dużym balkonem, usytuowane na spokojnym i pełnym zieleni osiedlu. Lokal to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułtusk,mazowieckie

200 000 zł38 m² 5 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pułtusk/oś Ogrody Mickiewicza Mieszkanie 37,56 m2,cena 200 000 pln Przytulne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na wschód. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiernej Rzeki

Łódź,łódzkie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w Łodzi na Teofilowie. Nieruchomość o pow. 45 m2, usytuowana na IV piętrze w bloku czteropiętrowym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł36 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka z możliwością wydzielenia drugiego niezależnego pokoju. Zadbany blok z cegły przy Dworcu Głównym. Oferta na sprzedaż wyłącznie za gotówkę! telefon budynek Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

572 220 zł56 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,1m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

405 000 zł52 m² 7 795,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie (52m2) z darmowym miejscem postojowym za budynkiem przy ul. Bronowickiej okolice pętli tramwajowej przy Rydla. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krowodrza - Władysława Łokietka- 3 pokoje - okazja lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Krowodrza na ulicy Władysława Łokietka Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł110 m² 3 445,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Na sprzedaż niezależna połowa domu w centrum Bielska - Białej, dzielnica Stare Bielsko. Połowa domu o powierzchni całkowitej ok.110m2, a użytkowej 84,90m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

345 000 zł66 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66 m2 w wysokim standardzie, atrakcyjne, zadbane, położone na 7 piętrze w Opolu, dzielnica zwm. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Bytom,śląskie

359 999 zł124 m² 2 903,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

= duże, jasne gotowe do zamieszkania dla wymagających = Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością zapraszam do zakupu mieszkania położonego w bytomskim śródmieściu przy ul. Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze wieżowca w Gryfinie na Starym Mieście. Budynek blisko ścisłego centrum miasta, posiada dwie windy. Nowe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł42 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 2- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowa super cena! Polecam do sprzedaży mieszkanie odnowione w wysokim standardziegłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.