dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

432 928 zł56 m² 7 761 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty Katarzyna Tichy telefon Do sprzedaży mieszkanie 55,78 m2 składające się z sypialni, salonu, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Kozanowie. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych - wolne od zaraz! opis lokalu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Toruń,kujawsko-pomorskie

378 495 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 58.23m2, 4 Pokoje, III piętro, 2 Balkony, 2020 ROK Szukasz mieszkania w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

505 792 zł90 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli potrzebujesz dużego mieszkania z wieloma terenami zielonymi w dobrze skomunikowanym miejscu to zapoznaj się z ofertą! Oferta bezpośrednio od Dewelopera! Lokalizacja Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

341 900 zł47 m² 7 274,47 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Książąt Pomorskich o powierzchni 47 m2, położone na 2 piętrze wieżowca. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym z nowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

331 000 zł47 m² 6 990,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez podatku pcc!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrumnieruchomość złożona z: przedpokój 6,24 m.kw sypialnia 11,2 m.kw kuchnia zamykana z oknem 8,78 m.kw salon 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Gliwice,śląskie

230 000 zł60 m² 3 865,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe ładne mieszkanie (okna na 2 strony). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze bloku w Gliwicach, dzielnica Sośnica. W cenie lokalu pełne umeblowanie salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielniana

Rumia,pomorskie

326 000 zł61 m² 5 359,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja z 2020r. w Rumi! Zostało 1-mieszkanie z ogródkiem i 4-mieszkania dwupoziomowe! Mieszkania o pow. 60,83m w cenie 326.000zł i o pow. 93,33m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w Wejherowie przy ulicy Sikorskiego 60 (waza). Mieszkanie składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: oddalone o 15 minut od centrum miasta, w tym 2 minuty od najbliższego przystanku autobusowego i max. 10 min od pętli tramwajowej, osiedle na gdańskim Chełmie sprosta wymaganiom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czempiela

Ruda Śląska,śląskie

220 000 zł46 m² 4 812,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej 1 przy ul. Czempiela. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju - powierzchnia użytkowa 45,71 mkw. Dodatkowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymanowskiego

Ruda Śląska,śląskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy, o powierzchni 46m2 + piwnica. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Jest w pełni umeblowane po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł87 m² 9 682,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż Połowa Domu położona w pierwszej linii brzegowej z widokiem na morze opis : Przedmiotem sprzedaży jest parter domu z niezależnym wejściem o pow. 86,65 m2 ( mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

297 000 zł62 m² 4 798,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta zawieszona 3 pokojowe mieszkanie - parter- w niskim bloku na osiedlu przyjaźni W zielonej górze Mieszkanie o pow. 61,9 m2 położone na parterze niskiego bloku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

295 000 zł49 m² 6 032,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w ścisłym centrum przy Al. Piłsudskiego. Mieszkanie o pow. 48,90 m2 usytuowane jest na iip niskiego,zadbanego bloku z cegły. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Zgoda Powierzchnia 68 m2. dwa pokoje , piętro 3 /7 Mieszkanie dwustronne - salon około 30 m2 ekspozycja zachodnia - sypialnia ok. 16 m2 ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest po remoncie: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł96 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

279 000 zł45 m² 6 241,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum miast - inwestycja na przyszłość oraz dobre lokum dla ludzi energicznych. Lokalizacja Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe o nowoczesnym designie mieszkanie na 3 piętrze w niskiej zabudowie, zlokalizowane w spokojnej okolicy na nowo powstałym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł64 m² 6 112,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina na os. Majowym. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł29 m² 6 825,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam wyjątkową inwestycję zlokalizowaną na Gumieńcach. W ofercie ponad 200 apartamentów o powierzchni od 25 do 90 m 2. Wszystkie z dużymi balkonami lub tarasami. Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł54 m² 5 513,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy czym jeden z pokoi został połączony z kuchnią tworząc bardzo ładną przestrzeń dzienną. Dodatkowo jest sypialnia i pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko do jutra to atrakcyjne mieszkanie kupisz w cenie 399 000 zł. Więcej informacji : Natalia, oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł59 m² 6 008,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy blisko Centrum. W mieszkaniu niewielkie skosy - pow. całkowita to 70 m2, użytkowa 59.08 m2. 3 pokoje po generalnym remoncie : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Cena netto + 23% Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

675 195 zł75 m² 9 003 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mozarta. 3 pokoje, łazienka, balkon i piwnica. Osiedle zamknięte, monitorowane, mnóstwo terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł63 m² 4 516,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości twoje M przedstawia ofertę sprzedaży przytulne 3 pokojowe mieszkanie bez piecyka gazowego! idealne dla rodziny Mieszkanie znajduje się przy ul. Massalskiego, usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

674 629 zł80 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc dla kupującego! Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz tel. Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

189 000 zł99 m² 1 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Dziwiszów. Na powierzchnię użytkową 69,8m2 składają się : Salon o pow. 26,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

241 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Piasta, znajdujące się przy ulicy Piastowskiej, położone na ostatnim 4 piętrze, 3 oddzielne ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka razem z wc, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łużycka

Sosnowiec,śląskie

47 000 zł22 m² 2 112,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalację wodociągowo-kanalizacyjną, elektryczną, co oraz cw. I przetarg w trybie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie w samym centrum gdyni Opis: świeżo po remoncie który obejmuje: - nowe okna pcv + Parapety - Nowa instalacja elektryczna - Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna - Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

349 000 zł59 m² 5 955,63 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł69 m² 13 550,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament w centrum miasta Salon widny przestronny ok20m2 częściowo umeblowany, połączony z kuchnią Kuchnia duża , jasna , zabudowana meblami pod wymiar wyposażona w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł46 m² 9 160,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Saska Kępa, ulica Międzynarodowa. Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na 7 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie do remontu generalnego. Począwszy od wejścia - łazienka po prawej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

237 000 zł33 m² 7 190,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje pomysłowo zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 33m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Nowogródzkiej na osiedlu Sienkiewicza. Lokal mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

299 990 zł65 m² 4 599,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkania w ramach realizowanego obecnie etapu inwestycji w Kiełczowie. Do sprzedania mieszkania dwustronne 3-pokojowe z balkonem na I p w budynkach II-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

275 425 zł41 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowym mieszkaniu, które sam urządzisz wedle własnego uznania. Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! Lokalizacja Inwestycja położona niedaleko ulicy Świętokrzyskiej, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bratkowa

Człuchów,pomorskie

285 000 zł75 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Człuchów. W bliskiej odległości od centrum miasta. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy a w jego najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł40 m² 11 367 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przestronna kawalerka w wyremontowanej kamienicy. Bezpośrednie sąsiedztwo wrocławskiego Rynku! Opiekun ofertymaria telefon budynek Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,5 m2 mieści.