dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

497 000 zł48 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, 2-pokojowe, parterowe mieszkanie z ogrodem i domkiem letnim z widokiem na tereny zielone. Jedyne takie położenie na Nowym Bieżanowie! Z jednej strony miasto, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł48 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:8/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie idealne pod wynajem ,dla stydentów. Wpobliżu, uczelnie,centrum handlowe, szpitale ,przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł65 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację nowy dwór / nowa klatka schodowa / osobna kuchnia / miejskie media Mieszkanie na rodzinnym osiedlu na Nowym Dworze o powierzchni 65 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66 m2 na osiedlu Projektant. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku (bez windy). W najbliższej okolicy znajduje się sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł66 m² 5 594 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Jasne mieszkanie, usytuowane na parterze w dwupiętrowym bloku Lokal o powierzchni ok. 65,96 m2 składa się z: - salon - kuchnia - sypialni 1 - łazienka z wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł117 m² 3 408,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Umowa przedwstępna! Tylko u nas! Nowa niższa cena! Marzysz o mieszkaniu z pięknym, dużym ogrodem, gdzie spędzisz miło czas z rodziną ? Mam dla Ciebie ciekawe, duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

299 000 zł57 m² 5 215,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w Kartuzach? Zapraszam Cię do w pełni wykończonego dwupokojowego mieszkania (53,08 m kw), położonego na drugim piętrze, na terenie inwestycji Na Stoku (kartuzy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł67 m² 5 674 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

__________________oferta zarezerwowana__________________ *** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

398 712 zł102 m² 3 889,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe 102,5 m 2 na zamkniętym monitorowanym osiedlu w Rzeszowie. Idealne dla dużej rodziny 5 pokoi. Cały projekt będzie składał się z 28 mieszkań w zabudowie szeregowej Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

484 000 zł31 m² 15 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament, wykończony i wyposażony, w najwyższym standardzie. Zakres wykończenia dopasowany do wysokiego standardu budynku. Łazienka płytki marmurowe, kuchnia zabudowa meblowa oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł57 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,98 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku, blok usytuowany na wzniesieniu z daleka od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł50 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 50,31 ul Karczówkowska Centrum. Czynsz 500 zł na 2 osoby. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Przynależy piwnica. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

252 000 zł41 m² 6 146,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie w Radzyminie, o pow. 41 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2007 r. Mieszkanie w idealnym stanie, do zamieszkania. Mieszkanie jest czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 60 m2, i piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 20 m2, z wyjściem na balkon., pokoju o pow. 10 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł30 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka bez księgi wieczystej o powierzchni 30,1 m2 przy ul. Wołomińskiej, w znakomitym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Mieszkanie usytuowane jest na 6-tym pietrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolegorzyn

Bolegorzyn,zachodniopomorskie

138 000 zł77 m² 1 799,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 76,70 m. Mieszkanie położone jest na pojezierzu drawskim we wsi bolegorzyn. W okolicy liczne lasy i jeziora. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bór

Częstochowa,śląskie

79 900 zł22 m² 3 631,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biuro Nieruchomości Bór okolice komisariatu Oferuję do sprzedania ładne mieszkanie 1 pokojowe w kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 22 m2 i znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł72 m² 7 520,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią. Dużo zieleni na osiedlu. Idealne dla rodziny, dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł49 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja * Mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie! * Doskonała Lokalizacja! * Funkcjonalne Rozkłady! * Duże Okna! * Duże Balkony, tarasy i Ogródki! Budynek usytuowany na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: polecam Państwu mieszkanie w ok. ul. Postępowej. Całkowita powierzchnia ok. 28 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reformacka

Wieliczka,małopolskie

399 000 zł92 m² 4 337 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Niespotykany rozkład i wygoda w użytkowaniu! Niezwykle przestronne mieszkanie na poddaszu 3 piętra w budynku wielorodzinnym z 2000roku. Kompletnie urządzone i wyposażone. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

262 000 zł46 m² 5 733,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu możliwość kupna mieszkania o pow. 45,70 m2 w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoły, restauracje, przystanki autobusowe oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

583 000 zł56 m² 10 411 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokoje 55,75m2 Z windą , garażem na ursynowie gotowe do zamieszkania Znajduje się na VII piętrze w VIII piętrowym apartamentowcu z 2007 roku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Cena netto + 23% Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł98 m² 9 053,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie w Aninie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 38 m2, z wyjściem na taras 10 m2 od południowego zachodu. Aneks kuchenny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie w super lokalizacji na Ursynowie. 200m od metra!świetny widok, 11 piętro. Widna , oddzielna kuchnia. Usytuowana jest od strony wschodniej. Posiada duże okna i balkon dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

296 360 zł48 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam wyjątkową inwestycję zlokalizowaną na Gumieńcach. W ofercie ponad 200 apartamentów o powierzchni od 25 do 90 m 2. Wszystkie z dużymi balkonami lub tarasami. Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Iwiny,dolnośląskie

559 000 zł72 m² 7 763,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Iwinach, z tarasem, małym ogródkiem i garażem wolnostojącym. Mieszkanie położone jest na parterze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 500 zł44 m² 5 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie na Skrzetusku w Bydgoszczy mieszczące się na drugim piętrze o powierzchni 43,5 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Na.