dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

235 000 zł27 m² 8 844,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka w cichej i zielonej okolicy miasta! Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Mieszka I w bloku po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,45 m , położone na drugim piętrze w niskim budynku na chronionym osiedlu Lewandów Park 1 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni trzech osobnych pokoi łazienki ubikacji przedpokoju. Kuchnia w zabudowie (mikrofalówka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 000 zł42 m² 23 639 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

389 000 zł56 m² 6 961,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie z balkonem - 55,88 m2 | 3 piętro | idealne dla rodziny Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,88 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 2 pokojowy lokal mieszkalny idealny dla par , rodzin z dziećmi czy studentów - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

529 999 zł60 m² 8 877,71 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję, i są takie, które dają coś więcej. To jedno z tych miejsc, gdzie przestrzeń, widok i lokalizacja tworzą spójną całość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

759 000 zł41 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe (możliwość wydzielenia sypialni) - 41.45 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

849 000 zł80 m² 10 625,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepołomice trzypokojowe do wejścia z dużym ogrodem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze z bezpośrednim wejściem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł112 m² 7 116,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

*rezerwacja* Mieszkanie bezczynszowe w poniemieckiej willi z ogrodem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,28 m , zlokalizowane w klimatycznej, poniemieckiej willi na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

647 000 zł40 m² 16 058,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

1 687 000 zł110 m² 15 336,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | garderoba / salon z aneksem kuchennym 47 m2 To propozycja dla rodziny, która chce mieć przestrzeń domu, ale w formie wygodnego mieszkania. Największy atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City Invest Nieruchomości przedstawia do sprzedaży apartament 4 pokojowy w stanie de weloperskim 80 m2 w budynku 6 lokalowym na najbardziej pożądanym osiedlu Jędrzychów w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,08 m . Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - możliwość zakupu na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 106 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

567 000 zł74 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Chełm,lubelskie

369 900 zł45 m² 8 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Chełma | 45,23 m | pierwsze piętro l Gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł83 m² 7 931,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białej Magnolii

Wrocław,dolnośląskie

555 555 zł39 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe. Składające się z: pokoju z kuchnią,odzielnej sypialni,łazienki z wc.balkonu,piwnicy.Przy budynku znajduje się nieduży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł53 m² 10 097,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m zlokalizowane w Łodzi - ul. Wielkopolska. Lokal znajduje się na 1. piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł50 m² 4 820,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Ze względu na bardzo dobry standard, atrakcyjny metraż oraz lokalizację, oferta może szybko zniknąć z rynku. Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, "fajnego" mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

475 575 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które zapewni komfort dla rodziny, a jednocześnie będzie świetną inwestycją na przyszłość? Ta przestrzeń została zaprojektowana właśnie z myślą o takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

239 000 zł63 m² 3 805,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli chciałbyś zamieszkać w zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,8 m2, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

265 000 zł23 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim. Rozkład: -pokój z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój -balkon Stan techniczny: -ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł51 m² 9 142,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowa inwestycja - mieszkania o powierzchni 51,30 m2 na parterze z ogrodem o powierzchni od 35 m2 do 104 m2. Przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Termin zakończenia budowy: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: wysoki standard wykończenia - zabudowy na wymiar, drewniane podłogicentralna część moreny - świetnie skomunikowana lokalizacjacisza i świetne doświetlenie komfortowe warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

869 000 zł70 m² 12 366,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,27 m , położone w nowym budownictwie z 2023 roku w Rumi przy ul. Jeziornej. Lokal został wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł59 m² 13 590,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W świetnej lokalizacji opis mieszkania W pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,79 m w dynamicznie.