dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o czteropokojowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, blisko morza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: gotowa inwestycja, bliskość do morza,4 niezależne pokoje,Do plaży tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sopot Kamienny Potok | 2 pokoje | 51,06 m2 + bonusowa przestrzeń | po remoncie | blisko skm i lasu wejście do budynku przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na ul. Akademickiej w Fordonie. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i położone na 1. piętrze nowego bloku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

3 499 000 zł115 m² 30 426,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy Parku Centralnym - Kwintesencja Gdyni. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł72 m² 19 289,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronny, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, z pięknym widokiem na panoramę Dolinki Służewieckiej i Ursynów. Puławska | melody park | spacerem do metra | 71,5 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł116 m² 4 287,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie na parterze budynku w śródmieściu Stargardu. Przedmiot oferty: mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 116,38 m2 (zgodnie z kw). Typ transakcji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Wojska Polskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1957

Pakiet inwestycyjny. Bez czynszu! Razem mieszkanie i dzialalnosc. 3 mieszkania 180 m2 oraz lokal uslugowy 120m2. Moze byc wszystke uslugowe.Parking wspolny ze sklepem Biedronka. Centrum Darlowa. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy (zarówno z zewnątrz, jak i w środku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

475 000 zł75 m² 6 340,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Westate Katowice zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,92m2 - położonego w Katowicach na 4 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 446 000 zł78 m² 18 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 78 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Kołobrzegu, położonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł56 m² 9 212,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na wyższym parterze, niskiego budynku z 1998 roku. Budynek jest usytuowany wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku. obok plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 899,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.17 m przy ul. Meander 16 na Ursynowie. Lokal położony na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1983 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 433,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Nieruchomość zarezerwowana do 28.04. NA sprzedaż: funkcjonalna, 2 stronna kawalerka o powierzchni 32,09 m , zlokalizowana na 4 piętrze w zadbanym budynku z 2004 roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

230 000 zł30 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Nowych Skalmierzycach - idealne pod inwestycję lub na start. Na sprzedaż przytulne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 29,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2 pok. Parter 45 m2 po remoncie Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku położonym przy ul. Ogrodowej w Toruniu. Blok czteropiętrowy z cegły, bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Do sprzedania klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów (duży salon 20m2 oraz sypialnia z garderobą 10m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nawojowa,małopolskie

468 000 zł66 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,52 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w kameralnym osiedlu przy ul. Osiedlowej w Nawojowej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł26 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , zlokalizowane na 2 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Elbląskiej w Bydgoszcz. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

798 780 zł60 m² 13 297,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, krzyki/oporów, ul. Jutrzenki Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,07 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

490 000 zł69 m² 7 096,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wykończonego, kapitalnie wyremontowanego oraz wyposażonego, 3 pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł76 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 060 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 189 000 zł70 m² 31 218 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

577 000 zł40 m² 14 446,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w sprzęty agd i rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Widoki znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł62 m² 11 230,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 62,24 m , zlokalizowane w prestiżowej i kameralnej części Rzeszowa przy ul. Grabskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 000 zł48 m² 4 120,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zaproponuj swoją cenę, pilna sprzedaż, mile widziana gotówka. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27 m2, w budynku we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej. Rozkład mieszkania: - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł64 m² 8 932,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 64m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Projektant. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

929 000 zł60 m² 15 504 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 59,92 m znajduje się przy ul. Reduta w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł47 m² 11 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga!promocja do 25.04. 26 cena 499 000 zł Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Podstawowe informacje: - 46,80m2 - 2 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 374 000 zł69 m² 19 772,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie blisko parku, z dwoma balkonami, dwoma miejscami garażowymi i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

476 456 zł50 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł57 m² 19 721,80 zł/m²

 

Piętro:10/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wnętrze wypełnione naturalnym światłem dzięki przeszkleniom od podłogi do sufitu i położeniu na wysokim piętrze. Widok na Odrę i panoramę miasta tworzy spokojne tło codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kingi

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł124 m² 4 284,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piętro domu 2. rodzinnego! Nieruchomość położona w doskonałej destynacji Szczecina, na terenie dzielnicy Gumieńce, przy ulicy Kingi. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, kameralne.