dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Wejherowo,pomorskie

321 290 zł55 m² 5 849,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Inwestycja Mieszkanie znajduje się w nowej, kameralnej inwestycji deweloperskiej Rybacka 24 w Wejherowie. Nieruchomość obejmuje dwa połączone ze sobą budynki, w których w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w budynku znajduję się sklep spożywczy, ponadto w bardzo bliskim sąsiedztwie mamy dworzec kolejki skm, C.H. Riviera, um Gdynia itp. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

199 172 zł34 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

810 000 zł56 m² 14 356,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jastarnia to jedna z najpiękniejszych miejscowości letniskowych na Półwyspie Helskim. Piękne, piaszczyste plaże,doskonałe do windsurfinu i kitesurfingu wody Zatoki Puckiej , duży port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

264 000 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: futura park - jedno z najlepszych osiedli Eurostylu, cechuje się kameralną zabudową, spokojem i ciszą! Osiedle o zabudowie niskiej 2-kondygnacyjnej znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

379 055 zł41 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - I kwartał 2020 roku. W każdym z budynków są: winda Monitoring Parking Budynek posiada 3 piętra. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

393 151 zł33 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszam do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku). W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

240 000 zł35 m² 6 932,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: słoneczne, ciepłe i ciche mieszkanie, zapewniające przestrzeń i prywatność. Mieszkanie: nieruchomość umiejscowiona jest na 2 piętrze. Na 34,62m2 składają się: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

382 740 zł46 m² 8 400,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w pięknej, spokojnej, zielonej dzielnicy,doskonale skomunikowanej z centrum. Zapraszam do zakupu mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Poznaniu na ul. Rejtana. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł74 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Przepiękne, komfortowe mieszkanie w kamienicy na Gdańskim Starym Mieście! Przepiękna, odrestaurowana kamienica z 1897 roku, odnowiona klatka schodowa. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Śródmieście

Gliwice,śląskie

219 000 zł31 m² 7 062,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferta dla inwestora. Polecam serdecznie 3 kawalerki W wysokim standardzie na osiedlu gwardii ludowej. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, wyjazdem na autostrady, ze strefą ekonomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

498 003 zł62 m² 8 006,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - III kwartał 2020 roku. W każdym z budynków są: winda Monitoring Garaż podziemny Lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

376 970 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera - Termin realizacji: 2021-05 Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50,60 m2 na parterze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Ibn Siny Avicenny w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Wejherowo,pomorskie

248 080 zł46 m² 5 449,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł42 m² 5 581,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Zapraszam do zakupu mieszkania w centrum Poznani na Górnej Wildzie. Metraż wynosi 42,10m. 62m. po podłodze. Duża stopa zwrotu inwestycji. Idealnie nadaje się na przerobienie na 5 pokoi lub 2,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

258 000 zł38 m² 6 771,65 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Sprzedaż tylko za gotówkę! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

537 000 zł49 m² 10 959,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie 240m od ulicy Długiej. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, na cichej ulicy, na drugim pietrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

613 877 zł100 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji i pcc Mieszkanie w zabudowie szeregowej w cudownej lokalizacji - przy ul. Grota-Roweckiego. Kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł67 m² 3 805,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie na zielonej cena-255 000 zł. Opis Manus Nieruchomości prezentuje Państwu w yremontowane, piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

168 000 zł36 m² 4 719,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,60 m2, z loggią, na wysokim parterze w wieżowcu, zlokalizowanym w centrum miasta. Standard wykończenia: - ściany - gładź i glazura, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Szukasz małego, przytulnego mieszkania na Starym Podgórzu? Wysoki standard oraz piękna kamienica mogą budzić Twoje zainteresowanie? Ta oferta jest skierowana dla Ciebie. Lokalizacja: kawalerka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Akacjowa

Gdynia,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament w prestiżowej nadmorskiej dzielnicy! Orłowo. Doskonały klimat, cisza i spokój przy jednoczesnym położeniu w środku Trójmiejskiej Metropolii, nadają temu miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

509 550 zł65 m² 7 827,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji dla Rodziny znajdujące się na Sołtysowicach (ul. Lekcyjna). Możliwość obejrzenia bez wychodzenia z domucena 509 550 złprezentuję Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- dwa pokoje Z balkonem - - centrum - Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m 2 na 4 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ulicy Wyzwolenia w Świętochłowicach w Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

266 000 zł52 m² 5 136,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Jest to nowoczesne mieszkanie w budynku wielorodzinnym, zaprojektowanym z myślą o osobach, które poszykują cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Dachowa,wielkopolskie

283 000 zł71 m² 4 008,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej pod Poznaniem. Osiedle znajduje się w miejscowości Dachowa, dobrze skomunikowanej z Poznaniem. Blisko trasy S11 - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

347 000 zł65 m² 5 346,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę zamiana lub sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze Z windą! po generalnym remoncie! (zdjęcia poglądowe z mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

494 990 zł37 m² 13 378,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam do sprzedaży luksusowy,klimatyzowany apartament z balkonem w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z 2016r na Kępie Mieszczańskiej. Lokal mieszkalny, dwupokojowy o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł19 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Borek Fałęcki

Kraków,małopolskie

350 202 zł44 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska , bez podatku pcc , 0 % prowizji! Kameralna inwestycja w Borku Fałęckim , blisko Lasu Borkowskiego. Mieszkania usytuowane są w trzypiętrowym nowocześnie zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia położone na styku Oliwy i Żabianki w kamienicy na pierwszym piętrze. Bardzo niski czynsz około 300 zł latem, 400 zł zimą. Blisko skm i tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W centrum cena dla zdecydowanego klienta do negocjacji- 110 000 zł. Opis Manus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M-2 o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

209 999 zł73 m² 2 872,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! - zielona spokojna okolica - ogrzewanie gazowe, podłogowe - po remoncie Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w zielonej, cichej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie na rubinkowie III po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Przestronne w nowoczesnej aranżacji, 61m2, 3 pokoje, na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przytorze

Bełchatów,łódzkie

295 000 zł65 m² 4 505,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 65,47 m2 usytuowane jest na 2 piętrze bloku czteropiętrowego i znajduję się na osiedlu Przytorze. W skład mieszkania wchodzą: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł77 m² 11 103,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszamy do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku) W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białodrzewna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - IV kwartał 2020 roku. Wszytskie mieszkania są jasne i przestronne. W budynku są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

185 000 zł38 m² 4 920,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok. o pow. 37,60 m2, wysoki parter w bloku IV piętrowym w centrum. Mieszkanie ustawne, przytulne, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z mec , okna pcv. W kuchni zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pl. Odrodzenia

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

179 000 zł77 m² 2 324,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Komfort, przestrzeń, przyszłość. Te trzy słowa idealnie pasują do nieruchomości, którą mamy przyjemność Wam przedstawić. Komfort - bo nie musisz martwić się remontem, bałaganem z nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł34 m² 12 478 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Przy ul. Legnickiej, jednej z najlepiej skomunikowanych ulic we Wrocławiu (aż 7 linii tramwajowych oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

283 300 zł53 m² 5 345,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.