dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie (pokój - 24m2 z widną kuchnią - 9m2) do wejścia na bliskiej Woli. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji - bardzo dobrze skomunikowanej (linie autobusowe, tramwajowe, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żeromskiego

Łódź,łódzkie

169 000 zł75 m² 2 253,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M4 o powierzchni 75mkw w rejonie ulic Żeromskiego i Zielonej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, w 3-piętrowej kamienicy z cegły. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

1 535 010 zł81 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Budynek apartamentowy z 2014 roku u zbiegu ul. Topiel i Zajęczej na warszawskim Powiślu.~Inwestycję zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopkarzy

Kraków,małopolskie

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe idealne jako inwestycja pod wynajem w pożądanej lokalizacji -ulica szopkarzy(prądnik Biały) Mieszkanie po remoncie w 2014(przeprowadzony został remont łazienki, wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

370 000 zł101 m² 3 663,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Jasne i przestronne mieszkanie w samym sercu Ligoty przy ul. Piotrowickiej. Idealne dla rodziny! Mieszkanie składa się z 4 pokoi (w tym jeden przechodni), widnej kuchni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

91 000 zł34 m² 2 716,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ. M-2 ma powierzchnię 33,5 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie posiada duży balkon. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł50 m² 6 540 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w 4 piętrowym bloku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ulicy Odkrytej. Rozkład mieszkania: pokój dzienny - 20,8 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

124 000 zł39 m² 3 195,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,8m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków. Dwa niezależne pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka. Wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

155 000 zł48 m² 3 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - północ - 47,5 m2 Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku na Północy. Mieszkanie ładne, przestronne i słoneczne. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem - malownicze widoki z okien! Mieszkanie 36m2 w odnowionym wieżowca w ok. Szpitala Biziela. Bardzo ładny układ mieszkania: dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

125 000 zł56 m² 2 248,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 na ulicy Wrocławskiej. W pokojach na podłodze panele, na ścianach tapeta, w sypialni pozostaje szafa typu komandor. Kuchnia wykafelkowana, pozostają meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54 m kw. na 2. piętrze. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

109 000 zł32 m² 3 372,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 - trzech wieszczów - 32,32 m2 Mieszkanie o powierzchni 32,32 m2 usytuowane na 4 piętrze w dzielncy Trzech Wieszczów. Mieszkanie po remoncie nie wymagające znacznego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł71 m² 8 389,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Bielanach - przy stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie z dużym potencjałem i możliwościami aranżacyjnymi, nowe - do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży apartamentu znajdującego się w budynku przy ul. Kopernika w Międzyzdrojach, położonego w odległości 70 m od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie W cichej, kameralnej okolicy.~~Inwestycja posiada 4 kondygnacje naziemne w których znajdują się mieszkania 2 pokojowe ok. 46m2, 3 pokojowe o powierzchni ok.55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł47 m² 8 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy słoneczne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie. 1 min pieszo do Metra Imielin. Mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd - lodówka, piekarnik, okap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

302 000 zł55 m² 5 490,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem. Lokal znajduje się w apartamentowcu z 2013 r. w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

102 000 zł36 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę w Knurowie położona na 1 piętrze w niskim bloku. Stan lokalu do odświeżenia. Serdecznie polecam Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Dąbiu. Powierzchnia 35 m2 na którą składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica 4 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: salonu (15 m2), kuchni (9 m2), sypialni (14 m2), łazienki (3 m2), przedpokoju (8 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł27 m² 11 678,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu - Warszawa Wola ul. Pereca 2. Lokal o powierzchni 27,40 m2. Położony na 4 kondygnacji w budynku wielorodzinnym -16 kondygnacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł158 m² 3 690,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania przestronne mieszkanie III-poziomowe w budynku z końca lat 90-tych znajdujące się na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 158,5m2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Częstochowa,śląskie

115 000 zł38 m² 2 994,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, widne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,40 m2 położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w samym centrum Częstochowy przy ul. Piłsudskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Luboń,wielkopolskie

115 000 zł29 m² 3 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wstrzymana sprzedaż Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie w Luboniu. Pełna własność , księga wieczysta , opłaty 130zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 16m- wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł52 m² 3 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! Mieszkanie 52m2, w centrum oś.Leśnego na 2 piętrze, w ocieplonym,3 piętrowym bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą; pokój 20m2, pokój 12m2, kuchnia 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie M-5 - śródmieście - 420 000 Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy 4-piętrowej w Śródmieściu. Okna wychodzące na panoramę miasta, na strony - południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

460 710 zł70 m² 6 575 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralny kompleks trzech eleganckich budynków wielorodzinnych w Miasteczku Wilanów.~Inwestycja skierowana przede wszystkim do rodzin z małymi dziećmi. Dla najmłodszych mieszkańców inwestor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

780 000 zł90 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kraków / Stare Miasto / ul. Krowoderska - ok. Nowego Kleparza i ul. Długiej Do sprzedania mieszkanie ok. 90 m2 - położone w w samym centrum Starego Miasta Krakowa zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

195 000 zł39 m² 5 014,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78m2, od strony północno-wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł127 m² 1 692,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypoziomowe w bocznej, spokojnej ulicy Białego Kamienia. Rozkład pomieszczeń: parter - hol, pomieszczenie gospodarcze którt można zaadoptować na pomieszczenie mieszkalne lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł60 m² 3 848,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,50m2 położone na II piętrze odnowionej kamienicy (nowa elewacja i dach) przy ulicy Pocztowej, ścisłe centrum miasta ale jednocześnie z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 pow. 72 m2 - północ Mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dzielnicy Północ. Mieszkanie ładne ustawne nie wymagające wkładu finasnowego. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Reda,pomorskie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w nowym trzyletnim bloku, na zamkniętym osiedlu. W lokalu pozostają meble, sprzęt agd, rtv. Całość dobrze utrzymana i zadbana. Lokalizacja zapewnia cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! klucze W biurze. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Jaracza. Zadbane, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł60 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam! Mieszkanie w idealnym stanie, nadaje się pod wynajem jak również do zamieszkania przez rodzinę. Bliskość infrastruktury miejskiej - komunikacja, sklepy, przychodnia, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

115 000 zł52 m² 2 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 52m2 położone w bloku z cegły w dzielnicy Raków. W lokalu wstawiono nowe okna pcv. W pokojach oraz przedpokoju panele podłogowe. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

257 555 zł55 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,40m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 24,47m2, od strony wschodniej - sypialnia o pow. 10,36m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Głogów

Głogów,dolnośląskie

76 000 zł24 m² 3 193,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,80 mkw , położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym. Na podłodze położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

295 000 zł84 m² 3 511,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w niskim bloku na osiedlu Dziesięciny. Lokal przestronny, o powierzchni 84 m2, składa się dużego salonu z wyjściem na balkon typu loggia, dwóch.