dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

347 508 zł47 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł49 m² 11 939 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudawska

Karpniki,dolnośląskie

110 000 zł54 m² 2 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego malowniczo położonego 10 km od Jeleniej Góry we wsi Karpniki. Mieszkanie o powierzchni 54m2 znajduje się na parterze budynku czterorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł50 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50,20 m2. ul. Marszałkowska oś. Uroczysko. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc, holu, oraz balkonu z zadaszeniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

406 916 zł50 m² 8 094,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację promocja jedynie do końca maja! mieszkanie tańsze O 60 tysięcy! dodatkowo W cenie dwa miejsca postojowe naziemne! idealna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włókiennicza

Białystok,podlaskie

432 000 zł67 m² 6 447,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** kameralne centrum *** *** 2017 *** *** również na lokal biurowy *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w nowej kamienicy z windą w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

246 500 zł38 m² 6 417,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja Apartamenty Piłsudskiego realizowana w bezpośrednim sąsiedztwie, aż 3 parków.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

326 065 zł42 m² 7 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 42m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł51 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

295 000 zł93 m² 3 185,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania apartament w Podgórzynie. Nieruchomość położona na 1 pietrze w kilkurodzinnym budynku z cegły w centrum miasta. Mieszkanie kupione i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

399 322 zł52 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 52m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

409 000 zł61 m² 6 726,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam piękne, 3-pokojowe mieszkanie liczące 60.80 m.kw. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Znajduje się ono w 3 piętrowym bloku na Osiedlu Bursztynowym- 3 - cie piętro. Składa się na nie: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 000 030 zł70 m² 14 286,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie, prestiżowy Apartament na Rynku we Wrocławiu! Doskonały wybór dla osób ceniących przede wszystkim lokalizację, prestiż oraz wysoki standard życia. Zlokalizowany na głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 42m2 - 2 pokoje - bialołęka nowodwory Przytulne dwupokojowe mieszkanie 42m2 położone 500m od tramwaju i 200m od przystanku autobusowego. Kameralna inwestycja jeden budynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

380 280 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

418 000 zł51 m² 8 196 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jasne, słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m + loggia 3,45m, na wysokim parterze (wjazd windą możliwy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

365 840 zł54 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe na Oporowie. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 54,40m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

319 923 zł40 m² 8 085 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

399 001 zł65 m² 6 103,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie- idealne również jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni ok. 65,37m2, zlokalizowany na Śródmieściu, okolice ul. Kraszewskiego. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

313 000 zł49 m² 6 387,76 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29230. Sprzedam bardzo ładnie wykończone mieszkanie - 3 - pokojowe - na skarpie! Sprzedam piękne mieszkanie świeżo po remoncie Na skarpie! Mieszkanie rozkładowo - przechodnie o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

251 250 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł36 m² 8 725,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: kontakt:umów się na bezpłatną prezentację. S u p e r C e n a - B l i s k o D w o r z e c G ł ó w n y Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

320 000 zł68 m² 4 712,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz dużego zadbanego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie! lokalizacja: -Przestronne 3 Pokojowe mieszkanie znajduję się w niskim bloku przy ulicy Złotej. Pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku na os. Słocina, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

465 003 zł74 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

296 000 zł89 m² 3 325,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla osób ceniących spokój. Doskonała lokalizacja, cisza, dużo zieleni, 400 m od Parku Zdrojowego w Szczawnie, ogródek przydomowy z altanką. Jednocześnie w pobliżu wygodna miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

130 000 zł76 m² 1 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Kuźnicach. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 76 m 2 w Boguszowie Gorcach w Kuźnicach. Mieszkanie znajduje się na parterze wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Sopot,pomorskie

1 048 000 zł68 m² 15 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Luksusowe mieszkanie w Sopocie**** Mieszkanie na wysokim parterze w Kamienicy z cegły z 1905 roku, która została odrestaurowana na 100 lecie i wpisana do katalogu Sopockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł27 m² 10 861,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe 600m od plaży w Brzeźnie! W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z prysznicem - toaleta Blok znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna i słoneczna kawalerka o pow. 37 m2 w fantastycznej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej (między Manhattanem a Galerią Bałtycką). Do przystanku tramwajowego jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij